Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czy moduł roland td-20 z usa da się bez problemów podłączyć do polskiej sieci 220 V ? (oczywiście używając przejściówki, ale nie zmieniającej napięcie)

2. czy musi być uziemienie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

pierwszy raz się odzywam, ale śledzę to forum dość długo. Sam nie umiem grać na perkusji, ale moja 10-letnia córka chyba całkiem nieźle sobie radzi. Na gwiazdkę dostała mały zestaw DG-1.

chciałbym się podzielić filmikiem, w którym jednocześnie można zobaczyć jak działa stara stopa pearl na centrali z naciągiem (którą mam zamiar oczywiście wymienić na nową :-)) Mam nadzieję, że wam się spodoba.

 

<-- koniecznie na kolumnach lub w słuchawkach, bo na głośniczkach laptopa straszna bieda wychodzi :-).

 

 

Mam też drugi filmik z tego nagrania ale w wersji akustycznej :-), więc jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć jak to brzmi dla kogoś stojącego obok, to wydaje mi się filmik dobrze to zobrazuje. na końcu jest kilka słów, tak żeby porównać poziom tego dźwięku w stosunku do mowy. Oczywiście największy dym robi stopa, którą dostaliśmy za darmo a jest to pearl z lat 70-tych. Musimy trochę uzbierać na nową, ale najpierw blachy i wymiana centrali :-).

 

 

 

A teraz pytanie:

Z racji tego, że przy okazji wymiany centrali, chcę kupić nowe talerze, chciałbym się dowiedzieć czy statywy do tych nowych blach są w komplecie? Bo chciałbym, aby się bujały po uderzeniu. I teraz nie wiem czy muszę sobie coś dobrać z jakichś Rolandów czy są jakieś dedykowane statywy do tych trzech blach ?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy statywy do tych nowych blach są w komplecie? Bo chciałbym, aby się bujały po uderzeniu.

 

Nie ma statywów. Zamocowane są na regulowanych rurkach. Bujają się ładnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakiś czas temu poruszyliście temat tłumiących podkładek pod dig druma. Firma nadal się przenosi i nie znam konkretnego terminu kiedy to się zakończy, a więc nie wiem tez kiedy wznowie granie.

 

Może jakaś konkurencyjna firma robi podobną rzecz, a może ktoś chce odsprzedać swój zestaw tłumików?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś orientuje się czy można i w jakiej cenie zamówić same pady talerzy?

Pewnie nie bedzie problemu :) Skontaktuj się bezpośrednio z p.Kazimierzem - się dogadacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowym użytkownikiem forum i właścicielem perkusji dig drum od dwóch lat. Wspaniały sprzęt! Przed trzema tygodniami pan Kazimierz unowocześnił moje "bębenki" i zakupiłem nowszy moduł TD9. Powiem Wam, że jest się czym pobawić.

Sama perkusja wykonana jest bardzo dobrze, świetnie zgrywa się z modułem. Jakość wyprzedza cenę i to znacznie. Dodatkowo Wykonawca zestawu zawsze znajduje dla nas czas gdy tego potrzebujemy. Zawsze służy radą i pomocą. Serdecznie polecam tym niezdecydowanym. Pozdrawiam Sz. H.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym się dowiedzieć ile i jakie kable będę musiał nabyć po kupnie zestawu dig-drum.

Zadne.Kable daje w komplecie z zestawem w zalezności od modulu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werbel 12" - satynowy, pady 10,10,12,12" - czarny matowy, centrala 10". Świetny kontakt z p. Kazimierzem, polecam :) pzdr

 

8e490694241bdeedm.jpg

07907613b06f7db6m.jpg

f39b5d9e5195538fm.jpg

98e4547d1e6683e0m.jpg

6dceecca54770402m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
anie Kazimierzu jak mają się prace nad ulepszonym hi-hatem?

Pracuje cały czas i mam plan jakby na odwrócenie koncepcji dostepnych na rynku produktów.Nie wdaje sie na razie w szczególy podam jak beda konkrety.Pracuje nad tym regularnie.Przede wszystkim hihat bedzie dwustrefowy i oczywiscie 2-talerzowy.System działa tylo teraz to co najgorsze dla mnie czyli obudowa.

pzdr KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uciąłem sobie dzisiaj dłuższą pogawędkę z Panem Kazimierzem i powiadam Wam - o perkusji elektronicznej wie więcej, niż ryba o pływaniu albo ptak o lataniu. Bardzo dziękuję za porady i pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o perkusji elektronicznej wie więcej, niż ryba o pływaniu albo ptak o lataniu

Też tak przez chwile kiedyś mysłałem... a potem zadzwonił budzik i trzeba było wstawać.. :badgrin:

Bardzo dziękuję za porady i pomoc.

To już prędzej zgodne z prawdą :biggrin:

 

A nad tymi zestawami ostatnio pracowałem

Czerwony set centrala 20" werbel 12" tomy 8"10" i floor 14".Natomiast kolejny set centrala 18" i reszta podobnie

f09a740955176700.jpg 1f9397a0ece3bf77.jpg bad64964159ef113.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadziwić się nie mogę jak bardzo ewoluował ten Dig Drum. Tak tylko z ciekawości zapytam, Ile miejsca zajmuje taki np. czerwony secik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile miejsca zajmuje taki np. czerwony secik?

Niewiele wiecej jak moja standarowa produkcja ok 1m x 1m.

Ponieważ czesto pytacie czy tylko całe zestawy czy też poszczególne skladowe setu.Oczywiscie wykonuje pojedyncze elementy np werble bądź centrale.Na fotce przykładowa stopa 14" wolnostojąca w ładnym kolorze blue metalik.Fotka jak zwykle nie pokazuje stanu realnego.. Podparta w 5 punktach stabilna a na zyczeniei można ją też przymocowac do każdego rodzaju ramy.

 

7f1252e932b7f9d3med.jpg bb804d44decd1331med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a3070b2a6863f3bf.jpg 132498b22bc64a3d.jpg

 

Witam serdecznie wszystkich użytkowników!

Mam ogromną przyjemność pochwalić się zestawem, jaki ostatnio pan Kazimierz wykonał dla zespołu Top One (Ciao Italia, Santa Maria, Biały Miś).

 

Cały set jest srebrny, pięknie w nim odbijają się światła na scenie, w studiu też sprawuje się rewelacyjnie.

 

Centralka 13''

Tomy 10''

Werbel 12''

 

Bardzo miła współpraca, gorąco polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cały set jest srebrny, pięknie w nim odbijają się światła na scenie

Zdjęcia nie oddaja w pełni urody koloru w rzeczywistości wygladaja tak jak na zdjęciu poniżej w wyższej rozdzielczości 40ee4b71ec9180bc.jpg 4f36a3c83bbd9dc0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, właśnie odpakowałem moje nowe dziecko, klasyczny DG 2, bez duzych modyfikacji. Kolor miazga- typowe surowe drewno, na żywo O WIELE lepiej. Pan Kazimierz- bardzo ciepły człowiek co raczej nikogo już nie zdziwi. Szukam modułu TD 3. Gdyby ktoś chciał się takiego pozbyć to dajcie znac na facebooku> https://www.facebook.com/szymon.wawrocki.drummer

 

 

^ tam znajdziecie takze foty tego cuda i niech palki są z wami. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej zamieszczam link do filmu, który przedstawia mój zestaw (napędzany niegdyś modułem Roland TD6-V) podpięty do komputera i korzystający z próbek z komputera. Proszę nie komentować moich "umiejętności" gry, gdyż są naprawdę na niskim poziomie (świadomość nagrywania dodatkowo pogorszyła sprawę), ale mam nadzieję, że filmik zachęci niezdecydowanych do skierowania wzroku na wyroby pana Kazimierza.

 

https://www.youtube.com/watch?v=W_LjS_sHIaE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:cool:

Poniżej zamieszczam link do filmu, który przedstawia mój zestaw (napędzany niegdyś modułem Roland TD6-V) podpięty do komputera i korzystający z próbek nowej wersji programu Addictive Drums. Powiem tak - po odpowiednim wyregulowaniu modułu i krzywych czułości w AD można osiągnąć naprawdę niezwykłe rezultaty pod wpływem dynamiki (nawet na starszym module, zabawy dynamiką ukazane są od połowy filmu), o brzmieniu nie wspominając, gdyż tutaj ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Proszę nie komentować moich "umiejętności" gry, gdyż są naprawdę na niskim poziomie (świadomość nagrywania dodatkowo pogorszyła sprawę), ale mam nadzieję, że filmik zachęci niezdecydowanych do skierowania wzroku na wyroby pana Kazimierza.

 

https://www.youtube.com/watch?v=W_LjS_sHIaE

widziałem filmik i robi wrażenie,przed chwilka se tutaj zarejestrowałem i będe miał wiele pytań:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...