Skocz do zawartości
kujaw

Off-Topic, czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Ale powiem szczerze- działa :biggrin:
Miałeś już co liczyć?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seeker napisał/a:

Ale powiem szczerze- działa :biggrin:

Miałeś już co liczyć?:P

Miałem co liczyć, mam numery telefonu.. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz tam podejdę do Ciebie z moim klikerem i zrobimy akcję jak w reklamie axe :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem co liczyć, mam numery telefonu.. :smile:
Dzisiaj z Yasiexem próbowaliśmy wyciągnąć numer od jednej panny z House'a (sklepu) ale wyszło tak, że zrobiliśmy wioche :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seeker napisał/a:

Miałem co liczyć, mam numery telefonu.. :smile:

Dzisiaj z Yasiexem próbowaliśmy wyciągnąć numer od jednej panny z House'a (sklepu) ale wyszło tak, że zrobiliśmy wioche :lol:

No popatrz, a ja wyciągnąłem nr w kolejce do kasy :biggrin: Się dziewczyna uśmiechnęła, ja kliknąłem i chyba doznała szoku, chyba się nawet obraziła, ale potem to już z górki :biggrin: Za to w ub. czwartek nie byłem w stanie (wiesz o co chodzi) wziąć numeru od barmanki.. Szkoda.. Ładny drink by wyszedł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas to było tak, że łaziliśmy po jakiejś galerii we Włocławku i oglądaliśmy czapki w sklepach, nadzialiśmy się na House i nas panna spytała czy w czymś pomóc, pokazała nam te czapki i sobie poszliśmy. Później stwierdzliśmy, że nawet "fajna dupa z ryja" i się wróciliśmy, oczywiście minęły wieki zanim zdążyłem zaciągnąć Yasiexa do tego sklepu. Zacząłem coś świrować, żeby mi poleciła coś, cokolwiek i oglądaliśmy koszulki, potem zacząłem z nią gadać o jej pracy, studiach, muzyce itp, ale jak zapytałem, czy poda nam swój numer, to się zapytała "A w jakim celu?" i w sumie mi wara opadła :P

Ale jak na pierwszy wiejski podryw na mieście to chyba nie tak źle xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"A w jakim celu?"

Gdzieś już to słyszałem, ale w innej wersji.. Aha, to było tak- "Dziękuję, dobranoc, koniec imprezy.." :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było powiedzieć, że może kiedyś będziesz potrzebował jakiejś rekomendacji :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałam zakładać osobnego wątku w znanych perkusistach, bo tak naprawdę prawie nic o nim nie wiem, ale Panowie, szok, w ostatni weekend byłam na Melt Festival w Niemczech i jeden z koncertów był Jónsiego (wokalista Sigur Ros). Średnio mu ten indywidualny projekt wyszedł, a jak się okazało na samym koncercie - coś mu się w główce poprzestawiało, ale to wszystko nieważne. Jego perkusista Ăžorvaldur Ăžorvaldsson zmiótł mnie z powierzchni ziemi, nie wiem czy spotkałam do tej pory perkusistę, który sam by porwał tak bardzo tłum. Ludzie bili mu brawa w trakcie kawałków, a samego wokalistę praktycznie olewali, ja osobiście oniemiałam i byłam zaczarowana melodią, bo tworzył całą muzykę, a nie tylko beaty.

 

Naprawdę bardzo polecam wybrać się na owego Jónsiego (jakoś ma być w Krakowie pod koniec wakacji), tylko po to, żeby zobaczyć tego perkusistę. Starałam się znaleźć jakiś filmik na YT, który by pokazywał chociaż po części jego zdolności, ale niestety bardzo z tym kiepsko, polecam live. :) Może ktoś wie coś więcej o Ăžorvaldurze Ăžorvaldssonie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy znacie, ale i tak podrzucę wam taki bardzo fajny, freeware'owy programik.

Jest zrobiony w konwencji rysunkowej, mamy zespół złożony z dwóch gitarzystów, basisty i bębniarza. Zabawa polega na układaniu dostępnych sampli muzycznych w dobrze współgrającą melodię, którą następnie należy zagrać na koncertach, najpierw w garażu aż do stadionu. :D

Mnie strasznie wciągnęła, robienie melodii jest trudne, ale jak się zrobi całą to satysfakcja z jej grania przebija wszystkie trudności. :D No i czasem można podłapać super pomysł na melodię do własnych piosenek. Ze względów oczywistych nie ma tekstów w piosenkach. :D Zrobione już utwory możemy przechowywać, bez obaw. A po ułożeniu akordów itd. można wziąć tabulaturki do zagrania samemu. :D

 

http://www.newgrounds.com/portal/view/525045 <-- gra online

 

http://www.google.pl/search?aq=0&oq=punk-o-matic+2+dow&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=punk-o-matic+2+download <-- gra download

 

Znane to dobrze, nieznane, to poznaliście. :) Osobiście mam parę kawałków wpadających w ucho, może w przyszłości wykorzystam. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vidi, obawiam się że nie wyjdzie z wraku i nie powie "I'm Ryan Dunn, welcome to Jackass", bo to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...