Skocz do zawartości
gonsnik

Secior gonsniora. Czarna Perła!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ari
Ja mam całe życie podyktowane pod bębny, gdybym chciał robić coś innego to nie miał bym czasu. Po szkole tylko obiad, na 1-3 godziny na salkę, dalej 2h próby i w domu jeszcze godzinka albo więcej na padzie. Tylko w środę prób nie mam :doubt: a w weekendy mam salkę zamkniętą, wkurzające to nieco ale może niedługo się zmieni.

domino696, oprócz Rudego pękł mi top od hi hata, ale za jakiś czas wymienię :)

 

Jak juz bedziesz musial sie sam utrzymywac to bedziesz inaczej mowic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ari, zobaczymy ;)

 

Myślicie, że jest sens wymienić rezo na werblu na powlekanego Ambassadora? Bo mam wolnego ale nie wiem czy nie lepiej zakładać coś innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari

Skoro go masz, to dlaczego go nie założysz i nie sprawdzisz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ari, obawiam się reakcji powlekanej warstwy ze sprężyną ;) Nie wiem w sumie, może sprawdzę.

 

Dżordż Makowiec, myhyhyhy, nie ma opcji. Nawet jeśli go nie założę to zostawię sobie na zapas. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari

Myślisz, że sprężyna bardziej zaszkodzi powlekanej warstwie, niż to jak pałka uderza o naciąg podczas jednej próby? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w sumie, chyba jutro policzę tarcie ;) Założę i sprawdzę :)

 

[ Dodano: 18-06-2012, 22:09 ]

I założyłem dziś kupionego Emperora Coated na rezo w centrali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari

A w porównaniu do tego co było wczesniej? Więcej dołu/mięcha czy może więcej selektywności? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mięsko ale też jest dość selektywnie, raczej z przewagą mięcha ;) Generalnie jak kupiłem PS3 nie byłem zachwycony ale jak już zmieniłem ten rezonans zaczęło mi się podobać. Niestety nie mogę dziś posiedzieć i postroić wszystkiego żeby zdać relację bo w sąsiedniej salce nagrywają bębny i zbierałoby im moje granie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari

No ciekaw jestem relacji, bo sam mam Powestroke Pro i na rezo PS3 Coated i myślę o sprzedaży swojego rezo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ari, sory, niestety nie jestem w stanie za bardzo się wypowiedzieć bo nie miałem zbyt wielkiego doświadczenia ale jest jakby krótszy i bardziej stłumiony niż jednowarstwowe rezonansy takie jak np. firmówki :)

 

 

Zrobiłem kilka zdjęć telefonem to wstawię jedno, choć nie wiele widać :)

 

20120814151734.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na tym zdjęciu widzę tylko kawałek alphy i światło odbijane od obręczy :lol: wrzuć coś z pełnym światełem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzaj coś tam widać. Swoją drogą miałem wtedy salkę z mega głębokiej piwnicy ale wczoraj przewiozłem się na nową, z oknem nie zapchanym styropianem tak jak na starej ;) Mogę zrobić zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam całe życie podyktowane pod bębny, gdybym chciał robić coś innego to nie miał bym czasu. Po szkole tylko obiad, na 1-3 godziny na salkę, dalej 2h próby i w domu jeszcze godzinka albo więcej na padzie. Tylko w środę prób nie mam :doubt: a w weekendy mam salkę zamkniętą, wkurzające to nieco ale może niedługo się zmieni.

domino696, oprócz Rudego pękł mi top od hi hata, ale za jakiś czas wymienię :)

Masz jakis kolegow (oprucz tych z zespolu?)dziewczyne,moim zdaniem troche zle cwiczysz i powinienes troche popracowac nad technika jak takie blachy tobie pekaja :roll: Moim zdaniem lepiej jest cwiczyc mniej ale codziennie,powinienes jak najszybciej zalatwic sobie klucze czy cos zebys mogl cwiczyc rowniez w weekendy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziewczyne

 

Nigdy! Wybrałem ścieżkę perkusyjnego ascetyzmu, tylko na forum mam kontakt, ze światem.

 

Masz jakis kolegow (oprucz tych z zespolu?)

 

co to oprucz?

 

powinienes troche popracowac nad technika jak takie blachy tobie pekaja

 

gratuluję diagnozy, zauważ, że wszystkie moje blachy są używane, Rudy pękł wewnątrz blachy więc gdyby był nowy wymieniliby na gwarancji a z Alphą sprawa jest dość enigmatyczna. Co nie zmienia faktu, że zdarza się, że blachy pękają :) co zrobisz? Proponowałbym jednak Tobie skupić się na swojej technice zamiast pisać głupoty na forum.

 

Moim zdaniem lepiej jest cwiczyc mniej ale codziennie,powinienes jak najszybciej zalatwic sobie klucze czy cos zebys mogl cwiczyc rowniez w weekendy

 

Mówisz tak bo nie potrafisz sam przemóc się na tyle, żeby ćwiczyć dużo :P A gdybym chciał mieć salkę otwartą na weekendzie to musiałbym ją dzielić z ok 100 osób. Dwa dni w tygodniu kiedy gra się tylko na padzie wcale nie są szkodliwe a powiedziałbym, że wręcz przeciwnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziewczyne

 

Nigdy! Wybrałem ścieżkę perkusyjnego ascetyzmu, tylko na forum mam kontakt, ze światem.

 

Masz jakis kolegow (oprucz tych z zespolu?)

 

co to oprucz?

 

powinienes troche popracowac nad technika jak takie blachy tobie pekaja

 

gratuluję diagnozy, zauważ, że wszystkie moje blachy są używane, Rudy pękł wewnątrz blachy więc gdyby był nowy wymieniliby na gwarancji a z Alphą sprawa jest dość enigmatyczna. Co nie zmienia faktu, że zdarza się, że blachy pękają :) co zrobisz? Proponowałbym jednak Tobie skupić się na swojej technice zamiast pisać głupoty na forum.

 

Moim zdaniem lepiej jest cwiczyc mniej ale codziennie,powinienes jak najszybciej zalatwic sobie klucze czy cos zebys mogl cwiczyc rowniez w weekendy

 

Mówisz tak bo nie potrafisz sam przemóc się na tyle, żeby ćwiczyć dużo :P A gdybym chciał mieć salkę otwartą na weekendzie to musiałbym ją dzielić z ok 100 osób. Dwa dni w tygodniu kiedy gra się tylko na padzie wcale nie są szkodliwe a powiedziałbym, że wręcz przeciwnie ;)

 

 

Potrafie sie przemoc ,prawie zawsze gram bez zegarka duzo razy zdarzalo sie ze wkrecilem sie w cwiczenia ktore trwaly bardzo dlugo :roll: Dziennie gram okoll od 1 do 5 godzin,zalezy co robie,ale w wakacje przewaznie 2,a twoj tamten post byl troche przerazajacy szkola-dom-salka... Moim zdaniem robisz sobie zle nie wychadzac na imprezy itp...A co do blach to sam gram na uzywanych i mam stycznosc z wieloma osobami grajacymi na uzywanych blachach do metalu i mowia ze sa to blachy nie do zdarcia,gdzie pekl ci hh?Ile metrow macie salke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem napisać inteligentny post w którym wytknę Ci, że gadasz głupoty i wyciągasz zbyt daleko idące wnioski ale nie chce mi się, jestem zmęczony pierdoleniem w internecie.

 

mam stycznosc z wieloma osobami grajacymi na uzywanych blachach do metalu

 

muskacze się nie liczą.

 

mowia ze sa to blachy nie do zdarcia

 

No, blachy dla metalowców są hartowane w garze pełnym krwi nieochrzczonych dzieci co daje im niezniszczalność oraz czyni idealną bronią przeciw katolikom.

 

gdzie pekl ci hh

 

akurat od krawędzi, ale nie wiem ile wcześniej miał właścicieli oraz jak kto na nim grał

 

Ile metrow macie salke?

 

nie wiem

 

Swoją drogą, nie wiem czy nie jesteś jakimś niespełnionym psychologiem ale zauważ, że to jest moje życie i mi z tym dobrze, Ty ćwicz sobie jak chcesz i ile chcesz. co Tobie do tego?

 

[ Dodano: 29-08-2012, 16:25 ]

stfu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi hat był na pewno mój i Tymka :) wcześniejsza historia nie jest mi znana, ale wiem że top był kupiony później niż bottom. Wymiana topa była spowodawana pęknięciem blaszki ze strej serii. Szkoda blaszki fajnie gadała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szło się domyślić, że top młodszy :P odkładam kasę i kupuję nowy taki sam ;) btw mam foteczki nowe, chcecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scaled.php?server=24&filename=20120829143157.jpg&res=landing

 

scaled.php?server=715&filename=20120829143246.jpg&res=landing

 

scaled.php?server=341&filename=20120829143308.jpg&res=landing

 

Macie 3, cholera nowa salka i już poodpadało :P

 

ps, wybacz mi tę sprutę srokadrum1209, ale byłem zmęczony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...