Skocz do zawartości
gonsnik

Secior gonsniora. Czarna Perła!

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaj czym prędzej tego Sabiana żle wygląda między Paiste. Crash/Ride to stan kozacki jest nie powiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Small, jeszcze zobaczymy jak się losy S*****a potoczą :D a Rudy jak nóweczka ;)

 

Droga ta paczka :P

 

Zdecydowanie warta ceny ;)

 

niezły secik.

 

Dzięki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczeepan, dzięki! ;)

 

total_olev, jeśli będzie jakaś okazja to tak, ale prędzej będę polował na chinkę Rude 18

 

jedrula1, gentlemani o kasie nie rozmawiają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no no... ja bym do tego setu dolożył jeszcze flora 14'' :D

po za tym mogę dodać, że jeżeli chodzi o Staggi to najlepiej brać DH i koniecznie (jeżeli jest możliwość) obstukać przynajmniej 3 te same egzemplarze bo jest b. często astronomiczna różnica...

beczki co prawda I klasa nie są ale dadzą Ci na 100% wiele radości i skillów przez X lat gdzie 'X' zależy od stanu Twojego portfela lub dobroczynności (i/lub) portfela rodziców :D

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graabb o ile się nie mylę piszesz o moim ever pleju(tak?) którego nie mam już od jakiegoś czasu ;) Zasobność mojego portfela(oj zaciskałem pasa) pozwoliła mi na kupno czegoś lepszego niż ep Zildjiany ZBT i Stagg Myra ;) Zobacz stronę do tyłu. :) Acz, ft. 14 też chętnie dołożyłbym :D

 

 

smialy nie, gram raczej cienkimi i średnio ciężkimi pałkami i z początku musiałem się przyzwyczaić mimo, że bębnów raczej nie głaszczę ;)

 

[ Dodano: 31-12-2011, 12:16 ]

Swoją drogą, F.U.! Mam już nowy statyw pod werbel :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
woją drogą, F.U.! Mam już nowy statyw pod werbel

 

może jestem troszkę zbyt ortodoksyjny w temacie hardware... Chociaż, gdyby to jednak miał być fail to pisz mi. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuba11321, dzięki :)

 

 

Jako, że tego wieczoru nudzę się pomyślałem sobie, że zrobię małą rozpiskę co w secie się znajduje :)

 

Set: Pearl WX (World) konfiguracja standard.

TT 12 Pinstripe/firmowy

TT 13 Pinstripe/firmowy

TT 16 Pinstripe/firmowy

 

BD 22 Powerbeat :doubt: /firmowy

 

SD Royals 14x5.5 Remo Ambassador/no name

 

Blaszki:

Paiste Alpha Soundedge Hi hat 14"

Paiste Rude Crash/Ride 16"

Sabian AA Rock Crash 16"

Paiste Alpha Rock Ride 20" brilliant

K2 China Boom 15" (niestety pękło jej się po toczeniu, co znów skłania mnie do ucieczki z dala od turków :P kupię może jakiś tani splash i zrobię stacka a później kupię chinkę Rude albo co...)

 

Hardware:

Stopka: Gibraltar 6611 db

Statyw Hi hat: Yamaha 740A

Statyw łamany Basix CBS-600

Statyw łamany Adam Percussion

Statyw prosty Ever Play od zestawu Chester :lol: (trzymam na nim ride i ładnie stoi)

Ramionko Gibraltar SC-GCA

Uchwyt do cowbella chyba Adam Percussion

Stołek Mapex T570

Statyw pod werbel Mapex S700(chyba)

 

Chciałbym statywy wymienić na jakieś bardziej ciężarne, żeby móc robić rozległe drzewka :) Moim marzeniem są statywy Pearl 1000/2000 ale to mało realne więc jest tak jest :P

 

Różne bajery:

Cowbell Meinl SL475 BK

Djembe Toca jakieś tam

Pokrowce:

-Na stopkę Drum Center sig.

-Na blaszki: Canto i jakiś no name

Super Kocyk tłumiący bardzo stary.

 

Wiem, że pewno nikogo to nie obchodzi ale nudzi mi się, sory :P A jeśli jednak kogoś zainteresuje to jak przeprowadzę się z bębnami na salkę to zrobię focie jakieś może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, muszę jeszcze przeprowadzić małą renowację, wymienić śruby i naciągi, wtedy pożyczę od kogoś majki i coś nagram ;) Już bębny są na salce foteczki też mam to wstawiam:

Jakość co prawda kiepska a i zdjęcia słabo zrobione bo mało miejsca i ciemno tam mamy :P Trzy wstawiam poglądowo :)

scaled.php?server=848&filename=zdjcie593w.jpg&res=medium

 

scaled.php?server=513&filename=zdjcie585b.jpg&res=medium

 

scaled.php?server=341&filename=zdjcie588p.jpg&res=medium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobre blaszki

 

Bębny też :P

 

Da się, ale jest raczej cichy, mocno się wzbudza i a selektywność też pozostawia trochę do życzenia. W takiej muzie jaką gram raczej jako ride by się nie sprawdził, choć na upartego można. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...