Skocz do zawartości
gonsnik

Secior gonsniora. Czarna Perła!

Rekomendowane odpowiedzi

Różnica między czerwonym a wiśnią jest taka jak pomiędzy twoim akrylem a dobrym akrylem.. Ogromna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że Ty rzucasz słowa na wiatr, a ja nie. :biggrin:

 

[ Dodano: 15-08-2011, 11:19 ]

I gdybyś posłuchał mojego akryla to odechciałoby CI się grać na Twoich czerwonych garach. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Różnica między czerwonym a wiśnią jest taka jak pomiędzy twoim akrylem a dobrym akrylem.. Ogromna..

 

images?q=tbn:ANd9GcSFZpYH6FWB1UUU-VFZSLX6NqM7bhLesRCDroQ0qKM9PZlMM61C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol:

 

Starczy chłopaki, to tylko kolor :P Ja mam znienawidzoną przez wszechświat czerń a nie narzekam, i nie kłócę się z nikim czy jest ładny czy nie. W sumie to nawet mi się podoba. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Różnica między czerwonym a wiśnią jest taka jak pomiędzy twoim akrylem a dobrym akrylem.. Ogromna..
Nie wiem jak brzmi twój akryl.. ale sam kiedyś F.U. mówiłeś że zawsze bębny brzmią najlepiej dla właściciela. a co do wiśni... to albo F.U. jest daltonem, alb jest aż tak upierdliwy.

 

Beczki ładne, ale ten kolor... nie lezy :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Beczki ładne, ale ten kolor... nie lezy :roll:

 

beczki mogą mieć kolor rozwodnionej kupy ale ma ją brzmieć. od kiedy to kolor gra ? dajcie se siana z tymi kolorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gonsnik, no tak wyszło że przeszedłem na Sabianizm :) Jedna blaszka, i tak poszło. Może kupuje Sabiany ale w sercu pozostaje miejsce na Paiste :badgrin:

 

I tak wrócisz do Paiste :) ,jak Hellhammer - cały czas z Sabianem ale w domu trzymał ogromna kolekcje Paiste'ów, aż w koncu powiedział 'dosyc,wracam do żony' :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tyle, że jak już pisałem 2 zespoły przed grały na mojej centrali i 1 zespół po mnie grał na moim całym secie. Dla bębniarzy z 2ch pierwszych zespołów 2 tomy to było za mało więc... łatwo się domyślić, że nie z byle jakiego powodu inne zestawy poszły w odstawkę.

 

A pochwal się teraz jakie sety mieli pałkerzy z tamtych zespołów? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do chaosa, nie dziwe sie. jednak jak myśle właściciele 2 pozostałych zestawów wzięli jedynie stope bo ich pewnie nie miała uderzenia. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, BELA;), skąd Ty to możesz wiedzieć? Ja sam doskonale znam problem wielu perkusistów którzy nie potrafią zagrać na dwa tomy przejść które układali na większej ilości. :doubt: Nic do Ciebie nie mam, ale byłeś na tym koncercie czy hejtujesz dla zasady, bo chcesz się podlizać komuś na forum kto nie lubi F.U.? ;)

 

F.U., moim zdaniem też Ash jest lepszy od Maple, ale Maple to też kawał świetnego bębna :) A czerń czy też czerwień, wiśnia i inne "oklepane" kolory których wszyscy nienawidzą mają też swoją zaletę. Są uniwersalne, wymyślę sobie grać pop nikt nawet krzywo nie spojrzy, będę grać death metal też nie będzie ludzi którym nie przypasuje :) No, i mają też swój urok. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
F.U., moim zdaniem też Ash jest lepszy od Maple, ale Maple to też kawał świetnego bębna :) A czerń czy też czerwień, wiśnia i inne "oklepane" kolory których wszyscy nienawidzą mają też swoją zaletę. Są uniwersalne, wymyślę sobie grać pop nikt nawet krzywo nie spojrzy, będę grać death metal też nie będzie ludzi którym nie przypasuje :) No, i mają też swój urok. :)

 

+1

:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisałem wszystko(chyba :P ) w pierwszym poście, jeśli kogoś to interesuje :)

 

 

A tak mój set(bez chiny i trzynastki) prezentuje się w świetle południowego Słupskiego słońca :P

 

imgp1558.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem szczególnie zadowolony na tym koncercie, wszystkie małe plenery są mega niefajne do grania, niewiele słychać, słońce waliło po oczach, skupiałem się, żeby cokolwiek słyszeć Dziurę to ma kura w dupie, to jest otwór A otwór ten zniknie jak kupię nowe rezo, Regulatora czy innego diałba. :)

 

Aktualnie prowadzę drobiazgowe zakupki, jak dostanę kasę za ostatni koncert to kupię moongelki, później clampa, żeby przemieścić 13", kupiłem Sabiana AA Rock Crasha 16", kupię ambassadora na werbel, nową maszynkę do górnej blachy hata, i parę innych drobiazgów. Z grubszych planów kupię statyw pod werbel, najpewniej Yamahę z serii 700, później werbel ale to niespodzianka i nie mówię, żeby nie zapeszyć to to takie jeszcze nie pewne ;) Crasha 20" Alphy albo 2002 i 18 Rude, kilka chinek, spleszy. No, takie wiadomości małe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna Perełka, a werbel faktycznie nisko, ale jak Ci tak wygodnie to dobrze. Też nie przepadam za czarnym kolorem, który przecież i tak nie gra, ale lepszy czarny niż biały, nienawidzę białych bębnów. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kozi,Wiadomo, że fajna :D a ten werbel tak nisko bo mam rozpieprzony statyw, jak się dobrze uda to kupię za jakiś czas nowy, cóż ostatnio za bardzo mi się nie przelewa, ledwo na pałki mam :)

 

I wciąż czekam na crasha! Może kupię jakiegoś porządnego PAISTE'A po świętach :badgrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam Twoje Alphy Synu Marnotrawny?! :D

 

Skorzystałem z okazji copółrocznego przeniesienia bębnów do pralni i cyknąłem parę fotek :D

 

Bawię się z ustawieniem, ale chyba jak na razie to jest najlepsze :D

zdjcie514.jpg

Wolne ramionko czeka na AA Rock Crasha którego wciąż nie ma :(

 

Doceńcie trudy, wdrapałem się na pralkę żeby kilka zdjęć z góry machnąć: :D

zdjcie515.jpg

zdjcie516.jpg

zdjcie517.jpg

 

Na jamie jakiś miesiąc temu zniszczyli mojego nieszczęsnego Pinstripe na centralce więc chłopaki z zespołu i znajomi rzucili mi drobne na naciąg... :cool:

zdjcie519d.jpg

Mimo, że to PB to i tak mega serdecznie im dziękuję!

 

Ambassador na werbel i VF Dave Weckl Evolution.

zdjcie521.jpg

 

A oto mój dzielny Holmes system chłodzenia Perkusisty:

zdjcie520a.jpg

 

Jak się uda to po świętach zmienię naciągi przynajmniej na centralce, później może jakiś crash. Niestety werbel wciąż ucieka. :| Jutro nagrywamy jeden kawałek, żeby mieć coś na Myspace, to może się pochwalę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czeka na AA Rock Crasha

 

Zacna blacha! :smile:

 

Ogarniaj jakąś yami pod werbel wpierw, łyso tak bez rimshota. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
łyso tak bez rimshota. :P

 

Jest rimshot tylko ciężko :D wiesz, jeśli kupię to co teraz chcę kupić(nie powiem co, żeby nie wykrakać, tfu tfu tfu :D ) to kupię statywik pod werbel :D

 

nawalator, nie, na ebayu już jakiś czas temu, ciągle czekam aż dojedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...