Skocz do zawartości
gonsnik

Secior gonsniora. Czarna Perła!

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie nie :) żeby upchnąć seta dobrze w tej pralni czasem są problemy, ale chwilę poświęcasz na ustawienie wszystkiego i jest spoko, nawet z gitarzystą popróbować się da, także na ciasnotę nie narzekam. Tylko nogi statywów doprowadzają mnie do szewskiej pasji, a skoro będę rozbudowywał tak treściwie swój zestaw to pewnie kupię ramę, prędzej czy później :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

StawRos, pewnie, że tak, najbardziej lubię drugie od góry, tamto z całym setem :D

 

inkscape, w zasadzie odrobinkę dudni, ale to tak minimalnie :) Słychać dopiero jak w słuchawach i ochronnikach słuchu siedzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz jeśli już ktoś o to pytał, ale za dużo żeby wszystko czytać..

Jak sprawuje się chinka K2? Sama się zastanawiam czy nie kupić 16... Pozdrowienia :smile:

 

Fajny zestawik :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :P Chinka K2 miecie, agresywna i piaszczysta, za 200zł lepszej nie znajdziesz ;) Polecam szczerze, i mimo, że jest bardzo cienka po ponad roku łojenia(oj nie oszczędzam jej) jest niemal jak nówka :)

 

[ Dodano: 22-10-2011, 22:34 ]

O, właśnie, nie wiem czy ktoś to przeczyta i czy kogoś to interesuje ale kupiłem crash/ride 16" Paiste Rude ;) AA Rock crash powinien niedługo być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O, właśnie, nie wiem czy ktoś to przeczyta i czy kogoś to interesuje ale kupiłem crash/ride 16" Paiste Rude ;)

Łee tam..

 

AA Rock crash powinien niedługo być :)

No nareszcie coś ciekawego.. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O, właśnie, nie wiem czy ktoś to przeczyta i czy kogoś to interesuje ale kupiłem crash/ride 16" Paiste Rude AA Rock crash powinien niedługo być

 

jakiegoś zildjiana byś kupił... a nie! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A custom to a custom, ale jakbyś posłuchał moich avedisów, to by CI się migiem odmieniło. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciągle chcesz mnie przekonać i w ciąż Ci nie wychodzi

 

Najpierw musiałbyś dopełnić spowiedzi i pokuty. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myry to ja już nie mam od dość dawna, ale szumi, z pozycji grającego dość mocno sieje, generalnie z pozycji słuchacza brzmi jak tu

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie ale nie lubie jak tak daleko trzeba po tomkach biegac:) ale kazdy ustawia jak mu wygodnie :)

pozdrawiam i zycze sukcesow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarne perkusje sa swietne :)

Kiedys myslalem zeby kupic sobie takiego EverPlaya ale teraz sie ciesze ze jednak zdecydowalem sie na cos z wyzszej polki. Moj kumpel ma EverPlaya i mowi ze jest do niczego, nie wiem, moze trafil mu sie trefny towar bo caly czas narzeka na gniazdka naciagowe. Po krotkim graniu rozstrajaja mu sie bebny. U Ciebie tez jest ten sam problem ?

 

A, i napisz jeszcze jak ci sie sprawuja blaszki, glownie ciekawi mnie HH i Crash Zildjiana, a jak brzmi twoj Stagg ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czarne perkusje sa swietne

 

Wiadomo! \m/ :D

 

Kiedys myslalem zeby kupic sobie takiego EverPlaya ale teraz sie ciesze ze jednak zdecydowalem sie na cos z wyzszej polki.

 

Ja też :P Nie wiem czy widziałeś ale już się odrobinkę zmieniło ;)

 

mowi ze jest do niczego

 

Bez przesady, nie ma takiego dramatu :)

 

U Ciebie tez jest ten sam problem ?

 

Może i był, nie pamiętam :P Ciężko chodziły śruby w każdym razie.

 

glownie ciekawi mnie HH i Crash Zildjiana, a jak brzmi twoj Stagg

 

Cóż, tych blaszek też już nie mam, ale próbki staggów na youtube dobrze oddają brzmienie. HH Zildjiana bardzo spoko, zamknięty brzmiał super, krótki, selektywny otwarty mniej mi się podobał ale to dlatego, że nie podobają mi się otwarte haty bez falowanego spodu ;) Generalnie hacik taki troszkę w stronę jakiegoś dark hata :) Crash ZBT był serio fajny, ale ciężko mi opisać brzmienie :)

generalnie brzmi jak na tej próbce. Szkoda tylko, że facet go nie uderzył porządnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gunner007, no, mega jest :D

 

Przyszła do mnie dziś paczuszka! a w niej:

zdjcie528.jpg

 

zdjcie530.jpg

i czarna owca :D

zdjcie529.jpg

 

A tak się prezentuje secik:

zdjcie533k.jpg

zdjcie532.jpg

 

Super, co? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...