Skocz do zawartości
gonsnik

Secior gonsniora. Czarna Perła!

Rekomendowane odpowiedzi

No, lubię go ale trochę za lekki. Muszę kupić sobie kiedyś jakąś 18-20 albo ride do crashowania bo jak 16 się rozbuja za bardzo to nie sposób uderzyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jeśli do ride'wania to raczej 20.

 

Ja chciałem se kupić Paiste Rude 10" splash opyla się do heavy metalu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rideowania to mam ride, chcę jakiegoś mega ciężkiego crasha :P

 

Mi osobiście splashe Paiste'a w ogóle nie podchodzą i mimo, że firma ta ma u mnie wielkie względy to raczej wziąłbym coś innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od rideowania to mam ride, chcę jakiegoś mega ciężkiego crasha :P

 

OK no spoko rozumiem.

Co do splasha to co Paiste'a nie brac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, mi się nie podobają bo mam wrażenie, że mają jakiś mega długi sustain a splash szybko ma wygasać, tak mi się wydaje, choć i tak przy grze z zespołem pewine by to znikło. Osobiście ze splashy Paiste podobały mi się tylko Alphy, a tak to nawet Sabian B8 bardziej mi podszedł niż większość Paiściaków. :) Pewno trochę generalizuję bo nie grałem na wszystkich, ale nie wiem czy Tobie się spodoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba nawet :/

 

Ten twój crash/ride też mi się spodobał. A nie wiem jak z wild crash'em od rude :p

 

Słyszałeś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś kupił jak normlny człowiek za 1000 zł to inaczej byś mówił, a nie tak jak teraz z uśmiechem na ustach :badgrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uśmieszek na ustach to z perspektywy czasu, z początku nie było mi do śmiechu ;) ale tak czy inaczej po prostu to się zdarza, nawet jak niszczą mi się droższe rzeczy to nie popadam w skrajne stany ;) Doszedł też bell Amedia Galata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super bębny jak i blacharka. Jednak mnie ciekawi inna rzecz... Ile cali ma ten otwór w rezo na bassdrumie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 10-04-2012, 09:29 ]

Nie pytaj :P Sam nie wiem, poprzedni właściciel to wyciął, obrzydliwe, ordynarne, fu. I w dodatku nie me w zasadzie rezonansu i nie idzie wystroić centrali. Jak uda się to kupię sobie na centralkę Ps3 i Ambassadora na rezo, to będzie pięknie.Muszę zmienić ale nie mam kasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panie :D pokupowałem gratów trochę: na tomy Emperory czyste, na centralę Powerstroke 3 czysty (czekam na kasę i kupię rezonans) używam Zildjianów Z custom 19 Medium i 16 Rock crashy i wymieniłem werbel (bo z Royalsem coś było nie tak) na Visionowskiego Sensitone'a, bo tani a potrzebowałem dość szybko nowego. Ale pracuję ciągle nad strojeniem wszystkiego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli Ci zazdroszczę. Tylko ja nadal siedzę na EP(uwielbiam). Jestem ciekaw kiedy ja się pochwale nowym sprzętem. Wielkie graty za nowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powoli Ci zazdroszczę

 

Nie ma czego :) Wolałbym mieć skilla niż sprzęt :P

 

Wielkie graty

 

dzięki :)

 

Jeszcze bardzo chcę wymienić nyple i śruby w całym secie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram, na forum jestem tylko wieczorami jak nic nie robię :P Gram w sumie jak tylko mam czas, ale chciałbym więcej więc kupię może za jakiś czas pada stopy i będę leciał jeszcze stopkę w domu. :) Btw. też lubiłem swoje EP ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram codziennie. Mijają tygodnie i widzę efekty w pracy. Teraz szukam pracy żeby na sprzęt zarobić i też planuje pady żeby ćwiczyć cały czas przed kompem, podczas śniadania, kolacji itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde, ja też gram codziennie, ale jestem mega krytyczny wobec swojej gry i mam problemy ze stopą, ale trzeba grać. Byle do przodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari

Żebym ja miał czas aby tak codziennie grac ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam całe życie podyktowane pod bębny, gdybym chciał robić coś innego to nie miał bym czasu. Po szkole tylko obiad, na 1-3 godziny na salkę, dalej 2h próby i w domu jeszcze godzinka albo więcej na padzie. Tylko w środę prób nie mam :doubt: a w weekendy mam salkę zamkniętą, wkurzające to nieco ale może niedługo się zmieni.

domino696, oprócz Rudego pękł mi top od hi hata, ale za jakiś czas wymienię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...