Skocz do zawartości
mplace

Pearl vision x studio

Rekomendowane odpowiedzi

a zwłaszcza w takiej konfiguracji starczy Ci na parę ładnych lat ;)

 

A mógłbyś mi wytłumaczyć dlaczego akurat taka konfiguracja się sprawdzi na mnie ?

 

Seth chyba miał na myśli, że jeżeli nie grasz długo, to tak rozbudowany shellset wystarczy ci na parę ładnych lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo masz sto razy większe możliwości ustawienia niż w standardowej, 3 tomowej konfiguracji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, a powiedzcie tak obiektywnie jeszcze. Poza naciągami może być coś zużyte/nadwyrężone/uszkodzone, czy zdjęcia oddają całość ? Chce być w 100 % pewien że nie zostanę oskubany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę próbował.

 

A jeszcze gdyby tak była możliwosc nową znaleźć

To jak myślicie, jest sens szukać jej w lokalnych sklepach muzycznych, czy nikła szansa że gdzieś mają ? Bo internet chyba definitywnie odpadł, nie chce do grudnia czekać i niebieską dostać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rób co chcesz, w końcu to twoja kasa, może gdzieś w sklepie będzie stała. Ale nadal nie rozumiem dlaczego chcesz stracić 700zł które możesz przeznaczyć na profesjonalną blachę lub cały set naciągów z górnej półki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że jestem pedantem i wydaje mi się że nowa to wiesz tak jakoś pewniej i lepiej, bezpieczniej. Wiem że to głupie :/. W każdym razie dzięki za porady. Skoro mówicie wszyscy że jej "przebieg" nie ma znaczenia to chyba zdam sie na to i wezme ;d

 

A powiedzcie to że ma okleine zamiast lakieru w czymś przeszkodzi ? Bo ktos pisal ze w wilgotnej sali mu odeszla od gara :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, ten set wygląda jak nowy, sam gdybym miał kasę, to już bym go kupił, bo gram 4 lata i cały czas na moim pierwszym zestawie, którym jest starsze ode mnie amati, warte nie więcej niż 300-400zł. Taki zestaw wystarczy Ci naprawdę na długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak tylko będzie sprzedawca ide pertraktować, oby tylko jeszcze miał te gary. Bo będe chyba miał czego żałować :<. Jeszcze chłopaki mnie jedno dziwi. Skoro taki swietny i pożadany zestaw dlaczego stoi mu 10 dni i nie chcą brać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ciężko trafić w okazję kiedy ma się kasę;P Poza tym perkusiści zawsze nie mają kasy :P

 

[ Dodano: 09-10-2010, 20:17 ]

a poza tym to wszyscy patrzą na allegro, a nie na jakiegoś świstaka ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie świstak. Macie opinie o tym serwisie ? Żeby nie było tak że żadnej gwarancji nie ma że sprzęcior dojdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie, sorki ze tak truję.

 

Bo jeszcze 2 dni temu miałem w planach kupić sam werbel jakiś z wyższej półki do 800 zl. Ale pojawił się ten zestaw i tutaj mam jeszcze pytanie czy ten werbel w nim zawarty to coś z tej "wyższej półki?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensitone to werbel ze średniej półki, ale póki co nie opłaca się go wymieniać, wg mnie główny priorytet to blaszki a potem jakieś naciągi lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, a żeby nie rozpoczynać nowego tematu. Dam radę do tysiaczka kupić jakieś sensowne blaszki czy niezbyt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaryzykowałem względem Paiste 802 i się nie zawiodłem, właściwie to żałuje że kupiłem nowe Sabiany B8.

Raker to świetne blachy można zaryzykować. Ew pochodzić po sklepach opukać blachy z wyższych półek i szukać używanych na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co tragedii nie ma. Mam pożyczony sprzęcik niebylejaki, ale to maksymalnie 3 miesiace :/ Ciezko potem bedzie przejsc na słabszy. Narazie mam crasha i hh Paiste 2002 (wiecej nic nie pisze) i jakiegoś Ride z Sabiana, też brak jakichs oznaczeń na nim.

 

[ Dodano: 09-10-2010, 21:04 ]

Jesteście w stanie określić czy ten werbel to jest wersja steel czy elite ? :/

 

[ Dodano: 09-10-2010, 21:07 ]

Ok już rozgryzłem, na szczęście to wersja steel :)

 

[ Dodano: 09-10-2010, 22:11 ]

Dobra, teraz przemyślałem na spokojnie sprawę i skąd mam mieć pewność, że któryś stojak nie jest uszkodzony ? Lub maszynka do werbla lub cokolwiek, czy coś nie jest "rozwalone" a na zdjeciu po prostu poukladane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Amedie kupisz, a to super blaszki, ostukaj sobie w sklepie i kup używki na forum ;)

:lol: :lol:

 

powodzenia biorąc pod uwagę kucie ręczne. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AŻ TAK wielkich różnic nie ma, tym bardziej początkujący jej nie zauważy

 

ale są gorsze i lepsze sztuki, bądź świadom, że podczas ogrania lepszej zauważy jak dostanie słabszą choć może się zdarzyć i odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, teraz przemyślałem na spokojnie sprawę i skąd mam mieć pewność, że któryś stojak nie jest uszkodzony ? Lub maszynka do werbla lub cokolwiek, czy coś nie jest "rozwalone" a na zdjeciu po prostu poukladane.

 

LOL, odpuść sobie szukania dziury w całym, jeżeli nie napisał nic o uszkodzeniu, to takowego ten zestaw nie posiada, jeżeli sprzedał by Ci werbel z uszkodzoną maszynką, to się dogadacie, zwróci ci koszty nowej i po problemie. Przecież nie każdy internauta to złodziej i oszust na Boga ...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

a moze cos doradzicie koledze w przedmiocie mojej oferty.

Probuje zachecic poszukujacych dobrych zestawow na poczatek moimi bebnami na zawsze;-)

Sonor Phonic/Ph. PLus bukowe, niemeickie z lat 80" Potezne i nie do zdarcia, ale

jak kto ma 3 tys. to woli kupic bardzo srednie bebny, byle nowsze albo swiecace sie (vide: jakies Vision czy Neon).

 

Co do blach, to nie kazdy musi kupic lansowana Amedie, bo dobra balcha nie rowna sie blacha tluczona nie wiadomo jak w Turcji, o ktorej mowia,ze jest robiona recznie. Chodzi mi o to, ze sa dobre blachy ze stopu B8 i kute w calosci maszynowo, np. niektore serie Meinl. Nie znam sie na nowych (poza Byzance),ale starsze Raker czy Amun, to prawdziwe "maszyny". Ze nie wspomne o preferowanych przeze mnie talerzach Paiste (choc tureckiego ridea tez mam, owszem;-)

 

Reasumujac, dobre bebny mozna kupic ponizej 3 tys. zl. Werbel to inna sprawa.

Balchy zas nalezy dobrac na spokojnie. A jak ktos kupuje posrednio, a nie w sklepie, to pewniej wybierac sprawdozne, powtarzalne brzmienie blach chocby kutych maszynowo (Sabian AA i inne,. Zildjian A i inne-to tez kute maszynowo powszechnie uznane instrumenty), a jak nie stac na braz B20, to sie nie przejmwoac i kupic dobre z brazu B8.

Niekoniecznie Paiste 2002, ktore sa niedsocignionym wzorem dla innych producentow blach ze stopu B8. W przypadku "turkow" umiarkowanej jakosci obsluchanie blach w sklepie i potem kupowanie w internecie mija sie z celem, bo rock crash ze sklepu moze sie okazac dark badz bright crashem z internetu mimo,ze napis bedzie ten sam- chyba bez przesady mozna tak powiedziec. Tureckie blachy, jesli juz, to kupowalbym w sklepie, te konkretne,kt. slysze i widze.To nie Paiste 2002 i nie te standardy, co u Szwajcarow.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...