Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie każdy Crash jest Ridem, ale każdy Ride może być Crashem

 

tylko po co. Ride nie zabrzmi jak crash. Crash nie zabrzmi jak ride. A;e ja mam takie zboczenie że toleruje blaszki mocno zdefiniowane. Nie przepadam za półśrodkami typu blacha do wszystkiego czyli do niczego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od zeszłego lata zamiast ride'a używam crasha 18" i sprawdza się znakomicie.

 

Swoją drogą, ciekaw jestem co by było, gdyby blachy nie były tak ponazywane, tylko po prostu każda blacha to talerz i koniec. Ciekawe jak wyglądałyby wówczas nasze zestawy. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja od zeszłego lata zamiast ride'a używam crasha 18" i sprawdza się znakomicie.

 

Swoją drogą, ciekaw jestem co by było, gdyby blachy nie były tak ponazywane, tylko po prostu każda blacha to talerz i koniec. Ciekawe jak wyglądałyby wówczas nasze zestawy. ;>

 

tak samo ostatnio myślałem jakby pozamieniać blaszkami bębny. np. z mapexów orionów zrobić by "q" i na odwrót. Ciekawe ile osób by się połapało, według mnie może 10-15 %. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
według mnie może 10-15 %.

 

jaki wzór zastosowałeś do obliczenia tego przedziału??

 

panowie nei popadajmy w przesade. nie chcecie chyba powiedzieć że zamiast splasha będziecie używać ride ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko po co. Ride nie zabrzmi jak crash. Crash nie zabrzmi jak ride.

(...)

 

Polecam sobie ograć np. Anatolian JC Brown Sugar Ride 21", albo każdy inny ride a małej wadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za cenną radę, nie omieszkam skorzystać przy najbliżeszj okazji, masz u mnie piwo za to że dzięki Tobie uświadomiłem sobie że całe życie błądzę

 

zdrowia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ciekaw jestem co by było, gdyby blachy nie były tak ponazywane, tylko po prostu każda blacha to talerz i koniec. Ciekawe jak wyglądałyby wówczas nasze zestawy. ;>

 

Tutaj np facet stworzył hi-hat z 20â A Custom EFX! :D

Sami zobaczcie jak to brzmi ;)

http://zildjian.com/Artists/D/Jean-Dolabella

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adis1000

 

Splasha Nowego kupiłem za 115 zł

Chine Nową Można kupić za 300 zł (mowa o meinl Classics)

 

PS. I ja osobiście nie dałbym 350 zł za crasha Amedii w dodatku używanego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde :O Co one takie tanie? Ja robilem w porownaniu do cen z Drumstore i sprawdzalem innych sklepow, gdzie China kosztuje z 600 zł... Cóż, więc niestety te dwie blachy raczej zostaną :/ A co do Crasha - ta Amedia była użyta na kilku koncertach, jakbym poszukał to i gwarancje pewnie gdzies bym znalazł, ona jak nówka. Kupiłem a plany wyszły niestety inne :/ Ale zawsze można za 300 ją kupić przez licytacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dioda882, jak na nowe blaszki, to tak - opłaca się. Powiedzmy normalna cena. Nie jest to jakaś okazja, ale na pewno nie przepłacasz.

Co do tego, które lepsze, to trudno powiedzieć. Blaszki bardzo podobne. Kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...