Skocz do zawartości
_Mike_Drummer_

Stopa Pojedyncza "TAYE PSK601C"

Rekomendowane odpowiedzi

!!!!!! Ogranicznik w TAYE da się zdjąć !!!!!!!!! od spodu jest wkręt krzyżakowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo ciekawe.

Jak miałem w dystrybucji TAYE to nie było takiej możliwości. Widać Ray Ayotte pomyślał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ze ogranicznik da się zdjąć. Od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch tych stopek ( najnizszy model ) i musze powiedziec ze bylem zaskoczony tym jak są one wykonane. Za taką cene nic lepszego nie znajdziecie, wszystko masywne ( mimo ze bez platform )i widac ze dobrze wykonane. Jutro musze je wypróbować podczas gry i napisze coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiedz jak to chodzi bo dzisiaj oglądałem kilka twinów (IC, Giblartara 6611D) a za tydzien własnie do tego Taye'a chce jeszcze porównac. Jakie są Twoje opinie na jej temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównać moge tylko z Cobrą. Moim skromnym zdaniem mimo różnicy w cenie, nie ma jej odczuwalnej w grze. Jestem ciekaw jak to będzie na dłuższą metę.

Poza tym na spokojnie jak sobie ją ogram to napisze coś więcej. Miło jest mieć sprzęt w dobrej cenie, świetnym wykonaniu, a taki jaki jest jeszcze, przynajmniej w moim gronie, mało rozpoznawalny. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w porownaniu do mojej poprzedniej stopki - mapexa p550 to o 3 nieba lepsza:), na Taye nauczylem sie techniki rocking motion (heel toe) i dalej sie ucze, na mapexie nie idzie to tak plynnie, co sie bede rozpisywal - planujecie, kupcie , obkopcie, :arrow: bedziecie zadowoleni

 

a PS taki minus, tylko gumki odpadaja (mocowanie stopy z obręczą centrali) wystarczy przykleic klejem lub siliconem,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i kapa :( Dzisiaj do mnie dzwonili z informacją, że twina dostane najwcześniej w styczniu...

...lepiej w styczniu niż wcale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie nie kupowałem w R'n'R tylko w www.sklep.fabrykadzwieku.net.pl (było najtaniej). Z tego co się dowiedziałem to wszyscy mają jednego dostawce wiec raczej nie ma co sie łudzić , że znajde coś wczesniej... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie szkodzi zadzwonic do r'n'r i zapytac. no i moj poprzedni post jest raczej nieaktualny, jak sprawa sie rozwiaze to wyedytuje go odpowiednio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rnr to w piątek jade sobie pograc na tym twinie do nich bo juz dostali nową dostawe. Kupowac bede nie wczesniej jak w marcu, bo masy nie mam. Najlepiej odebrac osobiscie, lub ew zadzwonic i ich ponaglic :)

 

[ Dodano: 28-11-2006, 22:04 ]

a co do ceny to w rnr mozesz duzo wytargowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem w internecie na dokładniejsze zdjęcia modelu podwójnej stopki Taye, dla zainteresowanych poniżej:

 

TAYEPEDAL.jpg

 

Opinię o solidności produktu nadal podtrzymuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wygląda jak IC, podobne rozwiązania, design, nawet łączy sie ze stetywem hh w taki sam sposób jak IC. Jak uda mi sie ją dorwac i ograc to zdam relacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo jest osiągami zbliżona właśnie do Iron Cobry, a przy tym o wiele tańsza i lżejsza w prowadzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś gdzie w W-wie można twina Taye obstukać?

Testowałem ostatnio gibka i złego słowa się powiedzieć nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powie mi ktoś co bardziej się opłaca....mianowicie chce kupic nową stope tylko nie wiem czy Taye PSK501C (bez platformy) czy PSK601C (z platformą), wsumie z tego co slyszałem to poprostu 601 jest bardziej stablina ale nie wiem czy odpłaca sie dac za nią prawie 50 zl wiecej. Wiec jak ktoś by mi mogł doradzić to byłbym bardzo wdzieczny ;)

 

Z góry dziekuje :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie opłaca się wydać te dodatkowe 50 złociszy. W swoim poście sam sobie odpowiedziałeś dlaczego - stabilność stopki to bardzo istotna kwestia, szczególnie przy nieco szybszym graniu. Poza tym, z własnego doświadczenia wiem, że te druciki, które są zamiast platformy w niższych modelach (btw, jak one się właściwie nazywają? ;)) mają tendencje do pękania. Sam doświadczyłem takiego przypadku dwukrotnie - raz w stopie Amati, drugi w najniższym modelu Mapexa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki offtop,

Jak platforma wplywa na stabilnosc?

pytam bo mam ta stopke Taye z drucikami. Pytam z samej ciekawosci, i czy platforma ma jakas powierzchnie ktora trzymie sie podloza? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platforma wyłożona jest chropowatą gumą albo rzepem (zależy od firmy/modelu), wpływa znacząco pozytywnie na stabilność stopy, ale znacząco negatywnie na kręgosłup gdy nosisz twina w plecaku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wie ktoś gdzie w W-wie można twina Taye obstukać?

Testowałem ostatnio gibka i złego słowa się powiedzieć nie da.

 

Podobno w RNR są stopki TAYE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierzcie DW5002 są po 1052zł na allegro. Myślałem, myślałem i doszedłem do wniosku że pier$%le że ma czerwone podstawki (niby metalic;p)i wziąłem. Polecam bo kulturę pracy ma genialną i jest 30% taniej niż normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Thonmannie również chodzi w tej cenie, więc zastanawiam się czy to stała zniżka cen produktów dystrybuowanych przez DW, czy jakaś chwilowa zmiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...