Skocz do zawartości
VersusDrummer

DRUM Covery VERSUS DRUMMER

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że wynajmujesz studio, żeby nagrywać nawet covery ;)

 

To jest jednak inny etap podejścia do grania i produkcji brzmienia. Jak się zapłaci to wiadomo, ze trzeba się przygotować do sesji.

No chyba, że nic nie zapłaciłeś po znajomości ;) - ale i tak fajnie posłuchać i pooglądać w najlepszej jakości ;)

 

studio w ktorym nagrywam nalezy do gitarzystow zespołu Rotten Bark, w którym gram na bebnach :) takze nagrywam u siebie a mobilizacja jest zawsze czy za kase czy za darmo :) bo to przeca moje CV! :) ale postanowilem tez to traktowac jako przkroj mojego rozwoju, czyli wiadomo starsze filmiki beda gorsze, a nowsze lepsze. co do jakosci to tylko w najlepszej nagrywanie coverow w tych czasach ma sens... postanowilem robic kawalki tak aby ludzie powiedzieli - no faktycznie zagral dobrze, nie mam sie co do czego doczepic.... problem w tym ze ja nigdy nie jestem w 100% zadowolony z efektu... no moze w tym trivium co nagralem rok temu :D

 

[ Dodano: 01-11-2012, 00:15 ]

Boluś ;-) fajnie oczywiście zagrane, no i na dobre wg mnie wyszła Ci zmiana werbla z poprzedniego Vinnie P na obecny :idea:

 

dobralem werbel pod utwor, jednak z VP nie zrezygnowalem :) dzieki wszytskim za komntarze! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko nie używaj podmieniajek w sensie pistoletów i innych triggerów - to coś odpowiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tylko nie używaj podmieniajek w sensie pistoletów i innych triggerów - to coś odpowiem ;)

 

na ostatnich 4 coverach nie używalem zadnego sampla tylko wstepny mix :D

 

teraz bedzie totalnie niesamplowane brzmienie (w sumie nie wiem jak to bedzie ale napisze po nagraniach) bo nagrywam w innym studiu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje!!! :)

 

to na dokladke juz ostatni cover z sesji z 4 lipca 2012 :) kolejne nowe nagrania z innego studia juz w krótce! :)

 

Killswitch Engage - Rose Of Sharyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty masz ride'a pękniętego?

 

Dobre covery...

 

Pozdrawiam

 

a skad przyszło do głowy ze pekniety ride? :D na nagraniach wszystko co śmiga to bez pekniec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0:40 ? jak grasz na ridzie

 

Ok nie było tematu ;D już widzę gdzie problem ;D hahahah, piełdołone złudzenie ;p

 

Ale to sprawiło, że napisałem posta wcześniej :)

 

Pozdrawiam !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Gratulacje za takie granie ;) Mimo, że nie moje klimaty muzyczne - to perkusista rozwala system ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, rajcownie, z energią!

Podejrzewam, że zagrałeś lepiej niż Comowy bębenista.

:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wreszcie kolejne wideo niespodzianka :)

 

W formie testów dla MS Custom Drums popełniliśmy kilka numerów. oto pierwszy z nich:

 

Dream Theater - Pannic Attack :)

 

Miłego oglądania i zapraszam do komentowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja gra robi wrażenie, w szczególności imponująca swoboda za zestawem. Gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to bym nawet nie zapamiętał tak długiego utworu, a co dopiero go zagrać :lol:

a w Trivium tak się wczuwam i wyobrażam sobie, że to ja tak gram, że aż mocniej serce bije :biggrin: Po prostu dożywotni props

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...