Skocz do zawartości
gładek

Daray ( Vader, Vesania)

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie mnie zjechać bądz nie ale dla mnie to zwykły Pozer który leci na hajs, tu Black metal(vesania, każdy wie z czym wiąże granie Black Metalu) tu jakieś Huntery o Pokoju i pacyfkach, tu pozerski Black w Postaci Dymanych Burgerów i te śmieszne "foteczki" w kapeluszach jak czarodziej :lol: (patrz strona Huntera) , znam osbiście Blackowych pałkerów którzy zjadają go na śniadanie w przeciągu Kilku sekund ( August, Stromblast i wielu innych)a wy nawet nie wiecie o ich istnianiu bo nie sprzedali się dla kasy i sławy Black metal to nie muzyka z której robi się pieniądze, to pasja,zaangazowanie a nie zera na Koncie, dymany Burger to muza Typowo dla 13 letnich "True" blackowców którzy znają 3 kapele kupują ubrania na pomieszanych w 3 dupy ideologicznie stronach typu kropa.pl itp itd + do tego 10 gb muzy z neta(bo po co Kupowac Cd? lepiej okraść kapele prawda?), Jestem fanem tej muzyki od dawna i tego co robi szanowny Daray Nigdy pochwalał nie będe. takie moje zdanie. , wiecej w tym temacie pisać nie będe, wiec się nie napinajcie.
O.O Przeoczyłem TAKĄ wypowiedź Kata :shock: :shock: :shock:

No cóż, teraz już za późno, żeby coś powiedzieć w temacie :doubt:

wnioskuje ze jestem pozerem skoro np dorabiam grając na chałturach? ;>

Ja też jestem pozerem, bo słucham każdej muzyki, która wpadnie mi w ucho :D

 

 

http://www.pearleurope.co...zowski&MenuId=3

 

Daray oficjalnie juz łupie dla Pearl'a

W sumie to szkoda, bo wszyscy ekstremiści chyba powoli przechodzą do pierdla, jeszcze tylko brakuje Bittnera i Roddyego ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie obrażanie kogoś to bardzo słabe jest, mam na myśli wypowiedź Kata, chyba przesadziłeś trochę...Nie pasi to nie słuchaj, nie oglądaj itd. , oczywiście każdy może wyrazić swoją opinię, ale to już chyba nie jest tylko opinia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj u mnie w miasteczku na Festivalu zawitał HUNTER.

Chłopaki na prawdę dali czadu!

Daray świetnie grał... Prywatnie też jest świetnym kolesiem, trochę z nim pogadałem ;) Nawet podarował mi swoje pałki z autografem ;]

 

Generalnie koleś jest świetny. Wielki szacun dla niego... !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek przeszedł do stajni Yamahy

 

chyba to już nieaktualne

 

 

"My new drumkit TAMA STARCLASSIC PERFOMER sounds amazing and looks killer. Thanks Tama and Meinl for taking such good care of me."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek przeszedł do stajni Yamahy

 

chyba to już nieaktualne

 

 

"My new drumkit TAMA STARCLASSIC PERFOMER sounds amazing and looks killer. Thanks Tama and Meinl for taking such good care of me."

 

true true, nawet wystąpi na jakimś tam tama fescie za niedługo

 

[ Dodano: 04-07-2014, 20:57 ]

"widocznie nie mógł dogadac sie z balbexem wiec przesiadł sie na regal tip"

 

Widocznie z Regal Tip'em też nie mógł się dogadać więc przeszedł do Vater'a:

 

http://vater.com/artists/artistpage.cfm?ID=1177&Country=artists

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...