Skocz do zawartości
gładek

Daray ( Vader, Vesania)

Rekomendowane odpowiedzi

tu w Dimuu pyka tu na nowej płytce Hunter'a, w lutym gra po Polsce z Blak River'em a na wiosnę z Vesanią... widać, że się chłopak nie marnuje i często gęsto udziela się w różnych projektach tak trzymać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darray już nie gra oficjalnie na Premierze. Dimmu ma endorsement na zespół od Pearla więc w Dimmu gra na Pearlu. A prywatnie ma swojego Premierka, ale prywatnie ;-_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie zagrał Darek na nowym Hunterze. Właśnie kończę pierwszy raz przesłuchiwać świeżutką płytkę. Żałowałem Brooza, ale Daray bardzo godnie go zastępuje. Partie nie są przekombinowane lub 'przemłóckowane' (czego się obawiałem), ale udało się zaaplikować wiele smaczków. Słychać, że bębniarz jest megaprofesjonalny i genialnie czuje klimat (a ja jeszcze nie ;p bardzo epicki album, ale sądzę, że mi się wkręci na długi czas. To jest dokładnie to, czego się spodziewałem, wszystko ewoluuje w tym samym kierunku, jaki wyznaczyło T.E.L.I...).

 

 

Także obawy rozwiane, duży respekt dla Darka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę nie na temat ale dlaczego Brooz odszedł z Huntera ?

 

Co do perkusji to tak Darek gra w Dimmu na Pearl ale np w Hunterze gra na Premierze przynajmniej tak sądzę nie widziałem dokładnie ale co mnie zadziwiło że gra na 14 calowym chińczyku z serii Calassic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jestem w trakcie sluchania nowego Huntera i powiem, ze brzmienie mnie powalilo jak na Huntera i Polska kapele. Jesli zas chodzi o sama gre Daraya to jest jak najbardziej na plus. Wielu z nas przyzwyczajonych jest w jego wypadku do lojenia blastow, a tu prosze... bardzo spokojne rytmy. Naprawde jestem mile zaskoczony.

 

Partie nie są przekombinowane lub 'przemłóckowane' (czego się obawiałem), ale udało się zaaplikować wiele smaczków. Słychać, że bębniarz jest megaprofesjonalny i genialnie czuje klimat (a ja jeszcze nie ;p bardzo epicki album, ale sądzę, że mi się wkręci na długi czas.

 

Nic dodac, nic ujac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj Black River płyty o takim samym tytule Darek potrafi również w rocku się sprawdzić świetna płyta świetnych muzyków z bardzo znanych polskich kapel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się obunkrował ;) No, ale szatan nie na jednej blasze gra :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to najlepszy perkusista i na nim wzoruje swój styl gry... głównie z kawałków Vader ;D fajnie grał Carnala i Dark Transmision

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, pałker świetny. Słuchając Vadera i Vesanii potrafi grać ostro, w Hunterze bardziej z umiarem, a w Black River to już całkiem. Widac że potrafi grać do każdej muzyki a to najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie zjechać bądz nie ale dla mnie to zwykły Pozer który leci na hajs, tu Black metal(vesania, każdy wie z czym wiąże granie Black Metalu) tu jakieś Huntery o Pokoju i pacyfkach, tu pozerski Black w Postaci Dymanych Burgerów i te śmieszne "foteczki" w kapeluszach jak czarodziej :lol: (patrz strona Huntera) , znam osbiście Blackowych pałkerów którzy zjadają go na śniadanie w przeciągu Kilku sekund ( August, Stromblast i wielu innych)a wy nawet nie wiecie o ich istnianiu bo nie sprzedali się dla kasy i sławy Black metal to nie muzyka z której robi się pieniądze, to pasja,zaangazowanie a nie zera na Koncie, dymany Burger to muza Typowo dla 13 letnich "True" blackowców którzy znają 3 kapele kupują ubrania na pomieszanych w 3 dupy ideologicznie stronach typu kropa.pl itp itd + do tego 10 gb muzy z neta(bo po co Kupowac Cd? lepiej okraść kapele prawda?), Jestem fanem tej muzyki od dawna i tego co robi szanowny Daray Nigdy pochwalał nie będe. takie moje zdanie. , wiecej w tym temacie pisać nie będe, wiec się nie napinajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, koleś jest pozer bo gra w zespole.... jeju, to wszyscy jestesmy pozerami w takim razie.

Zazdrosc zżera co nie? Że czlowiek gra muzyke i moze sie utrzymać ze swojej pasji i robić to, co kocha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możecie mnie zjechać bądz nie ale dla mnie to zwykły Pozer który leci na hajs, tu Black metal(vesania, każdy wie z czym wiąże granie Black Metalu) tu jakieś Huntery o Pokoju i pacyfkach, tu pozerski Black w Postaci Dymanych Burgerów i te śmieszne "foteczki" w kapeluszach jak czarodziej :lol: (patrz strona Huntera) , znam osbiście Blackowych pałkerów którzy zjadają go na śniadanie w przeciągu Kilku sekund ( August, Stromblast i wielu innych)a wy nawet nie wiecie o ich istnianiu bo nie sprzedali się dla kasy i sławy Black metal to nie muzyka z której robi się pieniądze, to pasja,zaangazowanie a nie zera na Koncie, dymany Burger to muza Typowo dla 13 letnich "True" blackowców którzy znają 3 kapele kupują ubrania na pomieszanych w 3 dupy ideologicznie stronach typu kropa.pl itp itd + do tego 10 gb muzy z neta(bo po co Kupowac Cd? lepiej okraść kapele prawda?), Jestem fanem tej muzyki od dawna i tego co robi szanowny Daray Nigdy pochwalał nie będe. takie moje zdanie. , wiecej w tym temacie pisać nie będe, wiec się nie napinajcie.

 

 

HAHAHA powiedział jak prawdziwy 'juz nie' 13-letni tru chopak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wnioskuje ze jestem pozerem skoro np dorabiam grając na chałturach? ;>

 

Kat, wnioskuje,że kiedy on zarabiał na swoje pierwsze bębny ty na kupę mówiłeś papu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możecie mnie zjechać bądz nie ale dla mnie to zwykły Pozer który leci na hajs, tu Black metal(vesania, każdy wie z czym wiąże granie Black Metalu) tu jakieś Huntery o Pokoju i pacyfkach, tu pozerski Black w Postaci Dymanych Burgerów i te śmieszne "foteczki" w kapeluszach jak czarodziej :lol: (patrz strona Huntera) , znam osbiście Blackowych pałkerów którzy zjadają go na śniadanie w przeciągu Kilku sekund ( August, Stromblast i wielu innych)a wy nawet nie wiecie o ich istnianiu bo nie sprzedali się dla kasy i sławy Black metal to nie muzyka z której robi się pieniądze, to pasja,zaangazowanie a nie zera na Koncie, dymany Burger to muza Typowo dla 13 letnich "True" blackowców którzy znają 3 kapele kupują ubrania na pomieszanych w 3 dupy ideologicznie stronach typu kropa.pl itp itd + do tego 10 gb muzy z neta(bo po co Kupowac Cd? lepiej okraść kapele prawda?), Jestem fanem tej muzyki od dawna i tego co robi szanowny Daray Nigdy pochwalał nie będe. takie moje zdanie. , wiecej w tym temacie pisać nie będe, wiec się nie napinajcie.

 

MOZECIE DAĆ BANA ALE MUSZE TO POWIEDZIEĆ:

wIEŚNIAK, WIEŚNIAK , WIEŚNIAK:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabashi, niestety albo stety muszę się z Tobą zgodzić. Trochę OT ja np mam 10 GB muzyki na kompie ale tylko dlatego że wolę słuchać z kompa i nie zdarłem z siei tylko 99% moich mp3 pochodzi z mojej kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możecie mnie zjechać bądz nie ale dla mnie to zwykły Pozer który leci na hajs, tu Black metal(vesania, każdy wie z czym wiąże granie Black Metalu) tu jakieś Huntery o Pokoju i pacyfkach, tu pozerski Black w Postaci Dymanych Burgerów i te śmieszne "foteczki" w kapeluszach jak czarodziej :lol: (patrz strona Huntera)

 

Jestem bardziej niż pewien, że za kasę chętnie wbiłbyś się nawet w strój Borata, Kat. Zresztą, jeździć po wieku Ci nie zamierzam, ale nazywanie kogoś pozerem jest już ostro passe.

 

nam osbiście Blackowych pałkerów którzy zjadają go na śniadanie w przeciągu Kilku sekund ( August, Stromblast i wielu innych)a wy nawet nie wiecie o ich istnianiu bo nie sprzedali się dla kasy i sławy

 

Zawsze podkreślasz, że ich znasz. Czy to jedyne, co udało Ci się w życiu osiągnąć? "Znam Stormblasta"? Muzycy jak wszyscy inni. Takich jak oni są tysiące. Daray też do wybitnych nie należy. Jest bardzo solidny, tak jak oni. Skoro zaś jesteśmy na forum perkusyjnym, porozmawiajmy o ich umiejętnościach. A braku tychże zarówno "pozerskiemu" Darayowi jak i "prawdziwym" Stormblastowi, Augustowi i automatowi perkusyjnemu Iperyt zarzucić nie można.

 

Black metal to nie muzyka z której robi się pieniądze, to pasja,zaangazowanie a nie zera na Koncie

 

Acha, wielka pasja z której żaden z muzyków nie chce wyżyć. Głupoty gadasz. Black metal jest komercyjny już od dawna...a podziemie masz w każdym gatunku.

 

dymany Burger to muza Typowo dla 13 letnich "True" blackowców którzy znają 3 kapele kupują ubrania na pomieszanych w 3 dupy ideologicznie stronach typu kropa.pl

 

Taaaa, Ty zaś jesteś określony, a raczej upośledzony ideologicznie, czego wielokrotnie dowodziłeś. No... i wiele starszy od rzeczonych 13-latków też nie.

 

Jestem fanem tej muzyki od dawna i tego co robi szanowny Daray Nigdy pochwalał nie będe. takie moje zdanie. , wiecej w tym temacie pisać nie będe, wiec się nie napinajcie.

 

Jesteś fanem tej muzyki od 3 lat? Może 4? To na pewno bardzo długo.

 

Nie ma potrzeby napinki. Po takim wpisie widać, że pośladami orzechy możesz łupać.

 

 

PS. Tak, wiem że to co napisałem jest ofensywne, łamie regulamin bo pojechałem częściowo ad personam, nie zaś ad rem jak być powinno, ale był to wybieg z czysto pedagogicznych pobudek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...