Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dla psa kiełbasa, a dla Setha - zapalniczka.

:cool:

:lol: :lol:

 

Cytat:

Nazajutrz się obudziłem z jej zapalniczką w ręce ;P

 

Jakaś przenośnia?? :lol:

Dołączam się do pytania..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, dosłownie, nie pamiętam skąd się u mnie wzięła, ale się obudziłem w posiadaniu jej zapalniczki, którą zwróciłem już of kors

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyganiał kocioł :lol:
Hehe, ale po mnie chyba tak tego jeszcze nie widać:P Ja chudnę od jutra :D, ale to nie takie gadanie, bo na poważnie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dla odmiany muszę wpieprzać białko żeby przytyć i miec co wyrabiać.. Zamiast bawic sie w odchudzanie to proponuje nakupić kreatynki i jazda na siłownię.. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też zaczynam chudnąć, ale u mnie to jest po prostu WF na polibudzie w postaci 2-3 treningów po 1,5h judo w tyg

jeszcze będziemy atletami!! :D

 

[ Dodano: 17-10-2010, 23:25 ]

proponuje nakupić kreatynki i jazda na siłownię.. :biggrin:
nie chce mi się koxić :P poza tym będę miał za ciężkie łapy i stracę na prędkości przy garach, to ja dziękuje za coś takiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:roll:
Ma rację, znam takich, którym nawet cycki rosły ;P

 

wygrzebałem jakieś stare foto ale dobre :D

 

P.S

dawać mi tu dresiarzy :D

 

Prawie jak Thomas Lang :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak od kreatyny cycki rosły.. a od białka pewnie prącie na czole.. :lol:

 

Nie, na czole nie... za to na nosie Ci wyrośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak od kreatyny cycki rosły.. a od białka pewnie prącie na czole.. :lol:
nie mówię o kreatynie ;p nie znam się na koksach, bo nigdy nie brałem(no, raz na testosteronie jechałem), ale wiem, że jest coś, po czym cycki rosną, jakiś hormon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jak goście walą sterydy i hormon wzrostu to musza sie liczyć że to sie może wymknąć z pod kontroli.. Ale takie rarytasy sa bardzo drogie i trudno dostępne więc mysle że z biustem nie będzie działo sie nic złego :lol: a kreatyna to zwykła odżywka w aptece po 5.90 za blister, a w połączeniu z białkiem daje fajne efekty...i żaden koks to nie jest broń boże.. Po postu mały 'wspomagacz' i tyle.. pozdrawiam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest bez recepty.. tylko jest dużo rodzajów i nie wiem czy moge tu pisac nazwy.. ogólnie definicja pulka jest dobra tyle że z tym bardzo dużym przyrostem masy mięśniowej to troszkę przesada.. trzeba do tego białeczko dobre i wiedziec w jakich proporcjach i porach stosować i efekty sa nawet niezłe.. oczywiście nie musze mówic że to wiąże się z ćwiczeniami... cena jest niska ale tego trzeba dużo.. Ja na cykl 6 tygodniowy zużywam 300 kapsów a w 1 blistrze jest 30.. więc prosto wyliczyć że wydać trzeba koło 60 zł + za białko (ja dałem 45 bo jest super promocja na jednym portalu :biggrin: ) i już sie troszkę uzbiera..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba do tego białeczko dobre i wiedziec w jakich proporcjach i porach stosować i efekty sa nawet niezłe..
na białko to ja za gruby jestem, podaj mi nazwę takiego najlepszego na PW, i link do sklepu też możesz mi podać ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ile mi wiadomo czysta kreatyna w proszku jest lepiej wchłanialna niż w postaci kapsułek, napojów itp. więc łatwo można przesadzić (oczywiście nie stosując się do wskazań z pudełka).

Eee, tam, to spokojnie, ja się ścigam, kto więcej uderzeń zrobi, a nie kto więcej na klatę wyciśnie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś jadę białko + węglowodany + proteiny + kreatyna ( 10/20/30 zł kosztuje na siłowni niebieski proszek w wodzie rozpuszczam ) i efekty szczerze zaje.. biceps itp w 3 miesiące to się zdziwiłem jakie efekty były

 

Z białka to ja polecam mammoth ( wanilia ) , vital max ( czekolada :9 , to się cudnie rozpuszcza w wodzie ) a no i piersi z kurczaczka codziennie :P ( pycha ) a ogólnie to polecam www.kfd.pl tam macie diety odżywki wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...