Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kojarzę cię! :P

:biggrin:

 

[ Dodano: 10-10-2010, 15:10 ]

Jak jakiś żul wygląda :P

 

Na warsztatach wyglądał jak młody bóg, ale już po koncercie aparycja się pogorszyła, bo musiał być ostro zmęczony. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weckl na zdjęciach wydaję się takim skromnym i pogodnym człowiekiem. Miał ktoś z nim kontakt na tyle, żeby to potwierdzić bądź zaprzeczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba widać to na szkółkach- jak oglądałem "Back to basics" to się plątał, powtarzał się..

 

Nawiasem mówiąc- posiwiał się chłopaczyna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Na plakatach i innych materiałach reklamowych, wszędzie taki młodziutki, a tu taki siwy, sam się zdziwiłem jak widziałem zdjęcie MachToma z Katowic. Przekonałem się osobiście w Opolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem we wtorek w Lublinie w pełni podpisuje się pod postem Anarchismo, genialny koncert, szkoda ze zdjecia mi sie nie udalo zrobic z nimi. Tez sie zawineli odrazu po koncercie ? W lublu nawet bisa zadnego nie zagrali ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem wczoraj w Rzeszowie prawdopodobnie Anarchismo, też :) Ogólnie koncert mogę uznać za bardzo udany Hate i Decapitated miażdżą jaja.

 

Exmortus, w Rzeszy normalnie wszyscy wyszli z Voggem udało mi się zamienić parę słów. W sumie to ja wcześniej opuściłem klub niż zespół :) W Rzeszowie też nie zgrali bisów sądzę że tyle mieli przygotowanego materiału, wiadomo nowy skład zespół niewątpliwie po przejściach dobrze że w ogóle wrócili na scenę a właściwie wrócił to tylko Vogg pozostał z rdzennego składu

 

Anarchismo może mnie widziałeś byłem w koszulce Zośki Beha :) Ogólnie bywałem po lewej stronie około 2 metry od barierek zaraz koło naszej loży :) Bardzo miła niespodzianka w postaci coveru conquer all Behemotha oraz obecności jeszcze świeżego Rzeszowianina jakim jest Seth z Beha :)

 

Moją uwagę przykuły plakaty oraz widokówki z napisem :"Covan wake the fuck UP" - wyraża więcej niż tysiąc słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Small szkoda że się nie zgadaliśmy wcześniej, niestety nie skojarzylem Cię po koszulce, ale pokaż jakąś fotę w tej koszulce. Ja uklady z decapitated miałem lepsze bo ich nowy wokalista Rafał ten z dredami właśnie jakby ktoś nie wiedział śpiewał w Ketha a Ketha to moi kumple, wiec z Rafałem sporo pogadałem o różnych ciekawych rzeczach z trasy po stanach i w ogóle. Także było zajebiście. Byli rodzice Wacka na koncercie, sam Decapitated po koncercie długo jeszcze chodzili i rozmawiali z fanami. Zajebiści ludzie. Wacek gra niesamowicie na tej gitarze.

 

Co do Hate to momentami bębniarz nie grał czysto, tam mu stopki czasem uciekały, no i strasznie stylizują sie na behemotha. A Decapitated, zero makijaży, zero tej całej głupiej symboliki tylko szczera ostra prawdziwa muzyka. Wielki szacun. I jestem dumny z tego że w Polsce mamy takie bandy.

 

To są prawdziwi ambasadorowie Polski na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją uwagę przykuły plakaty oraz widokówki z napisem :"Covan wake the fuck UP" - wyraża więcej niż tysiąc słów.

Rzeczywiście, to jest wszędzie. Koncerty, myspace. Jak się takie coś widzi aż ciary po plecach przechodzą ;).

 

A Decapitated, zero makijaży, zero tej całej głupiej symboliki tylko szczera ostra prawdziwa muzyka. Wielki szacun. I jestem dumny z tego że w Polsce mamy takie bandy.

 

To są prawdziwi ambasadorowie Polski na świecie.

 

Chłopaki nie potrzebują tej całej smiesznej otoczki. Skupiają się całkowicie na muzyce, bez lanserki i robią to naprawde zajebiście dobrze. Oby jak najdłużej

 

 

 

W lublinie coś bębniarzom pałki wypadały :D. O ile się nie myle 3 pałkerów musiało sięgać za pasek po pałki.

 

Mi się zaraz po Decapitated oczywiście, bardzo podobał Vedonist. Nie wiem czy zwróciliście uwage na gre Huba, gitarzysty. Solówki miótł takie że naprawde szacun ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anarchismo, no szkoda :/ ale decyzję o wyjściu na koncert podjęliśmy w czasie próby. To było tak: -

-ej czy dzisiaj nie gra Decapit w rzeszy ??

-nie oni grają w środę

-kurna (tutaj kilka innych cierpkich słów padło) dzisiaj jest środa po czym zapakowaliśmy się do auta i uderzyli na Rzeszów

 

Najlepszy motyw wpadam na koncert może 2 kapela gra szczerze nie wiem nawet jaka i wokalista wita mnie słowami dzięki Lublin :)

 

Może teraz zmiana klimatu 29 bm na Kult ktoś wbije do LIVE? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy motyw wpadam na koncert może 2 kapela gra szczerze nie wiem nawet jaka i wokalista wita mnie słowami dzięki Lublin :)

Syndrom dnia wczorajszego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

foto,X2dhbGxlcnkvU3RhcmFfQmFiY2lhLzIwMTBfMTBfMDdfR3JhbmllX25hX3p5d28vRFNDXzM3NDMuanBn

 

Macie okazję zobaczyć Setha bez czapki i bez koszulki forumowej xd

Prawie nie pamiętam tego wieczoru :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawie nie pamiętam tego wieczoru :P

 

Widać po małych oczkach :biggrin: Ale nie dziwię się, masz najmniej w kuflu, czyli tempo miałeś niezłe.. Albo pić ci się chciało :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seeker - to ten wieczór, po którym pozbyłem się talerza ;P Tempo - niestety - zawsze mam stanowczo ZA szybkie niestety ;/

 

@Sławek, ma duże, bo jest brzuchata, żona kolegi w swetrze w paski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szary sweter (bez pasków) patrzy się na mnie bezustannie.. :cool:

 

Ty, na mnie też

 

Kurde, na mnie również :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma duże, bo jest brzuchata, żona kolegi w swetrze w paski ;)

to wszystko wyjaśnia.. na tej fotce nie widać brzuszka więc mogłem nie zauważyć :lol: a co do pani w szarym... ahmmmmmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...