Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ze Studia ;)

Kiedy płyta?

 

Z tej sesji wyszedł tylko jeden utwór, który jest do ściągnięcia na stronie www.nurth.pl

Całą płytę zamierzamy nagrać w ferie już na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Last Second of Life to już mam osłuchane do znudzenia, miażdży dupe dosłownie. Pytam o płytę dlatego bo się doczekać nie mogę :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze Studia ;)

Kiedy płyta?

 

Z tej sesji wyszedł tylko jeden utwór, który jest do ściągnięcia na stronie www.nurth.pl

Całą płytę zamierzamy nagrać w ferie już na 100%

 

Co to za studio?Swietnego realizatora mieliscie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze Studia ;)

Kiedy płyta?

 

Z tej sesji wyszedł tylko jeden utwór, który jest do ściągnięcia na stronie www.nurth.pl

Całą płytę zamierzamy nagrać w ferie już na 100%

 

Co to za studio?Swietnego realizatora mieliscie :)

 

Wrocławskie Studio Tower www.towerstudio.pl

Realizator to nasz dobry znajomy, więc luz był ogólnie przy nagrywaniu.

Najważniejszą sprawą jednak bo mixem zajął się Jacek Miłaszewski(Acid Drinkers, Hunter)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najważniejszą sprawą jednak bo mixem zajął się Jacek Miłaszewski(Acid Drinkers, Hunter)
Hehe to nieźle, dla tych co nie wiedzą jest on także założycielem forum www.dzwiek.org.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS: byczy nos posiadasz... nie powiem...

 

Dziękuje.

 

no to zdjęcie jest na pewno lepsze niż avatar...

 

Wszystko jest lepsze od Avatara nawet przegląd sportowy. A co do foty to lepiej gada w całości:)

410def8a13711fc4med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dali najlepszy koncert wieczoru, szoł niesamowite. rozstawili palmy na scenie, rzucali pilkami, pontonem nawet. widac ze sa to przesypmatyczni goscie, ludzie sie przy nich najlepiej bawili, niestety jednak w ogole mi nie podchodza. prawie usnalem w trakcie ich grania :) ale cala impreza bardzo udana. mam wrazenie ze bylo 3 razy wiecej ludzi niz nakazuje norma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dali najlepszy koncert wieczoru, szoł niesamowite. rozstawili palmy na scenie, rzucali pilkami, pontonem nawet. widac ze sa to przesypmatyczni goscie, ludzie sie przy nich najlepiej bawili, niestety jednak w ogole mi nie podchodza. prawie usnalem w trakcie ich grania :) ale cala impreza bardzo udana. mam wrazenie ze bylo 3 razy wiecej ludzi niz nakazuje norma :)

 

No ja słyszałem że koło ośmiu setek ludzi było. A reszta zespołów? Ja chciałem się wybrać głównie na Bleeding Trough, ale nie wyszło. Jak zagrali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bleeding through? druga z najlepszych kapel :) nie lubilem ich przed koncertem, teraz sobie slucham plytek i sie przekonalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno nagłośnienie było tragiczne w Krakowie, tak mi znajomi przekazali..

I przez to wszystko wypadło mocno średnio..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...