Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem jak wyglądała moja łapa zanim zacząłem chodzić a jak po 3-4 miesiącach sam sie dziwiłem że w tak krótkim czasie ... a jednak więc wiedziałem że któryś z was to na 100% napisze i się nawet domyślałem szczerze że to będziesz ty

Ja się konkretnie pytam, bo osobiście mam biceps praktycznie od urodzenia.

 

Ja się nie jaram po prostu to wszystko pomaga szybciej wszystko osiągnąć a mamy 21 wiek więc nie trzeba się dietować na 100% pić 50 litrów mleka codziennie itp
Stary, Ty masz 15 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tu uczciwe ćwiczenia? Może zamiast ćwiczyć grę na perce będziecie obsługiwać jakiś syntezator czy tam automacik jakiś w końcu mamy XXI wiek ;]

Ja uważam że albo wyćwiczę sobie jakąś formę uczciwie bez żadnych koksów albo wcale. No ale róbta co chceta przecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie tu uczciwe ćwiczenia? Może zamiast ćwiczyć grę na perce będziecie obsługiwać jakiś syntezator czy tam automacik jakiś w końcu mamy XXI wiek ;]

Ja uważam że albo wyćwiczę sobie jakąś formę uczciwie bez żadnych koksów albo wcale. No ale róbta co chceta przecie :)

ja nie mogę :lol: Myślisz że z odżywkami nie trzeba ćwiczyć?? trzeba ćwiczyć więcej bo inaczej będziesz miał skurcze.. I nie są to żadne koksy tylko zwykłe suplementy.. ludzie/..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to że łykasz i samo rośnie... debilem nie jestem...

trzeba ćwiczyć więcej bo inaczej będziesz miał skurcze..
ale tu mówisz o intensywnym treningu po zażyciu tego, a ja mówię o tym że musisz znacznie dłużej czasowo (chodzi mi tu o okres np pół roku) ćwiczyć by mieć te efekty co np po 3miechach kreatyny robiąc te same ćwiczenia. Co do tej kreatyny że jest suplementem a nie koksem to wiesz mówią że piwo to nie alkohol a marihuana że nie narkotyk ;]

 

I tak do tematu moje najnowsze zdjęcie w najnowszym shircie :D

dsc6927.jpg Ale wyszedłem paskudnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę aspołeczny i powiem ! że jestem neutral ! haha , bo i fajna i nie fajna , wciąga ale granie w mmorpg to zło , zabiera czas a lepiej na dupcie bądź perkusje ten czas poświęcić :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem kumpla, który zaczął w to to pykać i dostał się do reprezentacji polski - i tak oto straciłem kumpla...

 

P.S. Nie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też byłem nizłym NLem z jakieś 3 lata :D

Ale teraz gram max po 2h dziennie bo mam mase innych rzeczy do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...