Skocz do zawartości
wendzior

Utwory do uczenia/coverovania

Rekomendowane odpowiedzi

wystarczy na yt wpisac w wyszukiwarce backing drum ... i mnustwo kawalkow ci wyskoczy bez sciezki perkusjii...;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wystarczy na yt wpisac w wyszukiwarce backing drum ... i mnustwo kawalkow ci wyskoczy bez sciezki perkusjii...;d

 

 

to wklej linki jak moglbys byc tak mily...

i skocz po slownik ortograficzny przy okazji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co sądzicie o coverovaniu Tokio Hotel?

No, a jakżeby inaczej :D DDM jest proste, tak samo World behind my wall/Lass uns laufen.

 

Rzeczywiście, TH skomplikowane nie jest, ale może to jest dowód na to, że żeby do czegoś dojść nie trzeba nie wiadomo jak wymiatać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żeby do czegoś dojść nie trzeba nie wiadomo jak wymiatać

 

Skonkretyzuj "to coś" do czego oni doszli (doczłapali?) :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skonkretyzuj "to coś" do czego oni doszli

Sądzę, że nikt bez powodu nie ma na swoim koncie tylu nagród, złotych, platynowych czy diamentowych płyt itd. Poza tym znani są już wszędzie, mają fanów w każdym zakątku świata, a też zaczynali grając w jakiś małych kafejkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tam żadnej porządnej nagrody. No może poza MTV EMA, ale to też takie udawane, bo gala była w Monachium. No chyba, że nagrody typu "Złoty Pingwin", albo "Bambi Awards" ( :?: :?: :?: ) są jakieś znaczące a ja nic o tym nie wiem.. No i nie wydaje mi się, żeby nagroda "Scariest Guy" i "Hottest Guy", była jakąś wymierną co do sukcesu zespołu, chyba, że to po prostu oznacza jaki gust mają nastolatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ądzę, że nikt bez powodu nie ma na swoim koncie tylu nagród

To się nazywa promocja telewizji, a nie wdrapywanie się po schodkach w górę.

 

Nie widzę tam żadnej porządnej nagrody. No może poza MTV EMA

Dostali nagrodę EMA za włosy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, może i są komercyjni, jak to pewnie nazwiecie.

 

Jednak temat brzmi proste utwory do coverowania.

 

Każdy ma swój gust, Tokio Hotel budzą kontrowersje, nie mniej jednak ich twórczość wielu osobom przypadła do gustu

(w tym mnie, która co na co dzień słucha np. TOOL'a i APC)

Myślę, że nie warto oceniać czyjeś twórczości nie znając jej i nie mając o niej pojęcia ;) Moim skromnym zdaniem ścieżka perkusyjna, do ich utworów jest dosyć ciekawa, a przy tym nie skomplikowana. W sam raz dla początkujących i średnio zaawansowanych.

 

Ps. A włosy to ma świetne, więc kto wie czy nie pomogły w zdobyciu tych nagród :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak temat brzmi proste utwory do coverowania.

Nie ma tam słowa "proste" :biggrin:

 

Nie twierdzimy, że ich ścieżki nie są łatwe i w sumie nie nadają się.. My po prostu negujemy twierdzenie "Tokio Hotel= dobry zespół".. A co do ich twórczości- z ciekawości zapoznałem się dość pobieżnie i jednak mnie odrzuca i powoduje wymiociny.

 

Seeker napisał/a:

Nie widzę tam żadnej porządnej nagrody. No może poza MTV EMA

 

Dostali nagrodę EMA za włosy :lol:

 

Spójrz na całość zdania mój drogi:

No może poza MTV EMA, ale to też takie udawane, bo gala była w Monachium.
Jak zawsze MTV wchodzi w pewną część ciała próbując przypodobać się organizatorom i publice. Tego Tomku już nie zacytowałeś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko chyba nie za fajne jest negowanie czyjegoś gustu;)

 

Dla jednych to zawsze będzie dobry zespół, a dla innych zwykły udawany badziew. Tak już jest z muzyką. Nie ma tutaj obiektywnej oceny, wszystko jest relatywne. Więc TH to zarazem i dobry i "zły" zespół :smile:

 

peace :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*T mode on*

To nie jest zły zespół. Ten zespół jest homoseksualny, transwestycki (tak, stworzyłem nowe słowo). Bębny są łatwe, bez polotu, wokal... Nie wierzyłem, że to nie śpiewa kobieta.

Dla mnie oni nie mają żadnej wartości. A ich wielkie fanki i słuchaczki... Cóż.. Nie mają gustu.

*T mode off*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówisz masz :biggrin:

 

 

do nauki koleżanki i koledzy ! :cool:

 

 

PS.sorry za skrzywioną psychikę po obejrzeniu tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mówisz masz :biggrin:

 

HAHAHA :lol: I jeszcze w połączeniu ze słitaśnym Rickim :biggrin:

 

EDIT: 2:32 tego filmiku- uderza w crash a ni chu.. nie słychać.. Parodia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ich wielkie fanki i słuchaczki... Cóż.. Nie mają gustu.

Ta, pewnie, bo gust mają tylko te osoby, które słuchają takich zespołów jak Metallica, Ironi czy AC/DC itp. O losie :roll: Gratuluję wspaniałego toku myślenia . Każdy ma inny gust, ja tam lubię TH i to, że ktoś gada, że to pedały, homoseksualiści czy geje jest tylko oznaką tego, że raczej mama go nie kocha dlatego musi się na czymś wyżyć.

 

A co do ich twórczości- z ciekawości zapoznałem się dość pobieżnie i jednak mnie odrzuca i powoduje wymiociny.

Fajnie, że chociaż pobieżnie się z tym zapoznałeś. I ok, to Twoje zdanie, co nie oznacza, że reszta musi mieć takie same. I co do tego pobieżnego przesłuchiwania - kiedyś w Niemczech zrobiono taką akcję, że na ulicy puszczano muzykę TH nie informując ludzi, że to właśnie oni. Wtedy pytano przypadkowych ludzi jak im się podoba itp. Twierdzili, że wpada w ucho, że zespół godny uwagi itp. Wychwalali jak nie wiem co, a jak się dowiedzieli, że to TH to automatycznie zmieniali zdanie. Więc wniosek nasuwa się sam... Oczywiście Seeker nie bierz tego do siebie ;)

 

to tu IMO lepszy cover

Mój komputer zbulwersował się po pierwszym filmiku i tego nie chce już otworzyć :lol:

 

A co do tych coverów - pobawić się można, nikt nie każe Ci zaraz tworzyć nie wiadomo czego, tym bardziej jeżeli mają to być covery dla początkujących ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sanderka1000, Ale mam wrażenie, że Seeker to zarówno widział jak i słyszał. ;) Poza tym, jak puszczę przypadkowej osobie Justina Biebera to też może mu się spodobać, niby czego to dowodzi? Jeśli jak powiem mu, że to JB to zaraz zmieni zdanie to znaczy, ze jest po prostu hipokrytą, za dużo przejmujesz się tym co tak na prawdę mówią Ci tu przypadkowi ludzie. Ja osobiście, nie łoję Metaliki, AcDc czy Ironów i to oznacza, że automatycznie mam mieć lepsze zdanie o TH? :D Jestem generalnie otwarty na wiele gatunków, mogę słuchać zarówno death metalu jak i gangsta rapu, co nie oznacza, że musi mi się to podobać i, że inni nie mogą mieć obiekcji co do muzyki słuchanej przeze mnie. To, że jakiś facet mi powie, że np. Megadeth to gówno to nie oznacza, że muszę zaraz udowodnić jemu i wszystkim co tak uważają , że to nie prawda. Wystarczy to olać. ;)

 

Polecam zagrać sobie "Before I Forget" Slipknota, zbyt trudne to nie jest a nawet przyjemnie się gra. Co by nie było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnij mi ktoś jutro na pw to się wypowiem bo swoje zdanie też mam ale nie daję już rady i idę spać. :???:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Megadeth to gówno :D

 

Tu się zgadzamy.

 

Pff, hahaha! Wyścigi, "kto dłużej wytrzyma na forum"?

 

Nie, po prostu linkowałem fotki ramy, bo nie miałem wcześniej kiedy.

 

Koniec końców wypowiem się później bo teraz mam robotę, gdyby tylko ktoś przypomniał pół h temu. :mad:

 

[ Dodano: 17-08-2010, 11:25 ]

Muzyka to prawie całe nasze życie, co nie? więc powiedz mi Sanderka, czy jesz też to co CI każą? Dłubiesz w nosie na czyjś znak? Do toalety chodzi w ustalonych z kimś godzinach bo nie pozwala? Tak jest z muzyką, wychowałem się w klasie która mnie beształa każdego dnia bo nie słuchałem Disco z Pola albo Techno, czy to, że co dzień robili na mnie tyle a tyle wjazdów przez 8 godzin lekcyjnych coś zmieniło? Nie! trzeba mieć mocny kark i trzymać się swoich poglądów, bo bez nich jesteśmy niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka to prawie całe nasze życie, co nie? więc powiedz mi Sanderka, czy jesz też to co CI każą? Dłubiesz w nosie na czyjś znak? Do toalety chodzi w ustalonych z kimś godzinach bo nie pozwala? Tak jest z muzyką, wychowałem się w klasie która mnie beształa każdego dnia bo nie słuchałem Disco z Pola albo Techno, czy to, że co dzień robili na mnie tyle a tyle wjazdów przez 8 godzin lekcyjnych coś zmieniło? Nie! trzeba mieć mocny kark i trzymać się swoich poglądów, bo bez nich jesteśmy niczym.

+1

A ja tylko dodam, ze skoro jest grupa anty a ktos jest sam to lepiej zeby wyszedl bo nic nie zrobi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się...

zgadzam się...

zgadzam się...
No to masz wąskie bardzo horyzonty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niby czego to dowodzi?

Chodziło mi po prostu o to, że są takie przypadki, gdzie nie patrzy się na muzykę a na wygląd członków zespołu. Co z resztą podsumowałeś w dalszej części wypowiedzi.

 

nie łoję Metaliki, AcDc czy Ironów i to oznacza, że automatycznie mam mieć lepsze zdanie o TH?

A czy ktokolwiek coś takiego powiedział. Nie chodziło mi o to, że jak teraz nie przepadasz za tymi zespołami to masz latać za TH. Po prostu wywnioskowałam po pewnym poście, który z resztą zacytowałam, że dla niektórych jak się nie przepada za tymi zespołami to jest się totalnym bezguściem. Z resztą może jak wczytasz się bardziej to się skapniesz o co chodzi ;)

 

F.U., zbytnio nie rozumiem sensu Twojej wypowiedzi w moim kierunku. Kto powiedział, że ja nie trzymam się własnego zdania? Dla mnie TH to dobry zespół, a jak komuś się nie podoba to po prostu ma pecha. Mówi się trudno i żyję się dalej, przecież się z tego powodu nie popłaczę.

 

Może nie wypowiadam się dość jasno, więc powiem ostatni raz: jak dla mnie każdy może słuchać tego, co mu się podoba. Przecież nie każę słuchać komuś Bimbra czy Hanny Montany (jakkolwiek to się pisze). Wiem, że TH wywołuje wśród tłumów poruszenie, które często nie jest zbyt pozytywne, ale totalnie mnie to nie interesuje i choćby całe forum miało stanąć przeciwko mnie to mam swoje zdanie na ich temat i nikt nie ma prawa zmuszać mnie do słuchania czegokolwiek. A jeżeli już ktoś tak bardzo chce mnie przekonywać, że TH to gówno to niech zrobi to na gg, z chęcią posłucham tych żali, jednak sądzę, że to będzie tylko strata czasu osoby z drugiej strony ;)

 

To tyle ode mnie w tym temacie, który w sumie nie jest w temacie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to niech zrobi to na gg, z chęcią posłucham
To lepiej na Skype :P

 

A czy ktokolwiek coś takiego powiedział.

Pytajnik zamiast kropki mi przypomniał tekst Czarka z 13 Posterunku, gdy wystawiali jakieś tam przedstawienie brzmiał on: "Czy Ty mnie kochasz!" :lol:

 

Dobra teraz na temat:

Dla mnie TH to dobry zespół
No, bo to generalnie jest dobry zespół, tylko źle, jakby to powiedzieć, prowadzony. Komercją i wyglądem, szczególnie frontmana (Billa, tak?), psują sobie wizerunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...