Skocz do zawartości
Maks

Crash do 250zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym kupić jakiegoś Crasha objętnie jakiej firmy do 250zł

Wielkość 16" albo 18" co polecacie?I dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stagg SH albo DH. Dlaczego? Tanie, dobre blachy młotkowane ręcznie o ostrym soundzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 350 zł. na allegro jest crash 16" istanbul memet radiant medium. Myślę ,że można się potargować.

 

To jest najlepsza blacha za taką cenę. Dodam ,że w pełni profesjonalnie wykonana i świetnie brzmiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołączam się do Albiego jeżeli szukasz nowych blach to tylko Stagg, używanych polecam ofertę Rosolaka, ale musisz się spieszyć, bo zapewne niedługo postoi na allegro.

Rosolak: piłeś coś czy to jakaś chwilowa niedyspozycja ;-) ? tyle błędów jednym poście to coś niezwykłego w Twoim wykonaniu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oriony albo Alchemy?

 

[ Dodano: 02-01-2007, 19:24 ]

Chodzi mi jeszcze o trwałość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinuj, tylko pytaj o tego Radianta :) W tej cenie nie znajdziesz lepszej blachy i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item153529389_super_okazja_istambul_mehmet_radiant_crash_16.html

Nie jestem jednak pewien czy to medium. Bez względu na serię ,targuj się. Nowy taki crash z gwarancją kosztuje niecałe 100 zł. więcej.

 

kbl`u ,błąd był jeden. Tak czy inaczej dzięki za zwrócenie uwagi i sorry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie że zejdzie z ceny na 250zł ale będe się targował.Ja się nie uda to spróbuje gdzie indziej albo kupie Sagga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wątpie że zejdzie z ceny na 250zł ale będe się targował.Ja się nie uda to spróbuje gdzie indziej albo kupie Sagga.

 

W temacie napisałeś że chcesz wydać 300 zł. Myślę ,że zapłacisz niewiele więcej. 250 to za mało a staggi są o wiele gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napisze tylko przestrogę dla kupujących używane blachy. Otóż na pocz. listopada kupilem crasha sabian AAXplosion 17, stan idealny. Po dwoch miechac (wczoraj) zauważyłem pęknięcie (którego nie bylo gdy go kupowałem). Nie gram mocno, pęknięcie jest na toczeniu więc na bank to nie moja wina. Ale co z tego gdy gwarancji nie mam ? :) no i 400zł poszlo sie j#*@ć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie dostałem odpowiedzi.ALe zaczekam jeśli nie to kupie stagi bo są podobno mocne z dobrego brązu.

 

[ Dodano: 03-01-2007, 22:31 ]

Musiałem zmienić temat Crash do 250zł

Mam pytanie czy Staggi SH będą dobre jak tak to które z nich wybrąc gram Hard Rocka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też stałem przed takim dylematem,wybrałem Alchemy ART 16" cena dobra a ja jestem zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ms-x? nie brzmi

 

choć jakość ich brzmienia pozytywnie wyróżniającego się na tle innych talerzy z mosiądzu może zaciekawić również bardziej zaawansowanych muzyków.

kto im te bajki wymyśla ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Furia to najlepsza seria Stagga wiec napewno sie niezawiedziesz za taka cene :)

O ile mi wiadomo, najlepszą serią jest Myra. Niemniej z crashy do 250zł Furia powinna Cię zadowolić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje kupić crasha w podobnym przedziale cenowym co autor postu... myślalem nad kiloma opcjami i ostatecznie pozostal Stagg Furia albo Myra (tylko który teraz?:P), bądź Alchemy Art (ale ona podobno jest strasznie krucha... mojemu kumplowi pekla w 2 miejscach :doubt: ) Potrzebuje crasha który bedzie wysoko brzmiał, szkliście, ostro... rozmiar raczej 16''

 

Z internetowych próbek które przeglądalem to Paiste Alpha brzmi tak jakbym chciał :) ale nie mam kasy na tak drogą blache:/

 

Pozostaje jeszcze opcja kupienia czegoś dobrego na allego :) ale crash to jednak blacha, ktora jest często "łojona" :P i strach kupić używke. Nie chce skonczyć jak kolega JAHOO :(

 

Pozostaje pytanie... nowa czy używka... jeżeli nowa... to jaka?

Prosze o Wasze propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj używanych crashów, to samobójstwo...

 

jedz do jakiegoś sklepu który posiada Staggi i obstukaj je... staggi mają to do siebie że każdy naczej brzmi ;) może akurat trafisz na swojego Stagga Alpha... ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też stoję przed zakupem crasha 16" do 250zł ;) chcę kupić nową blachę i waham się między Alchemy Art a Stagiem Furia.. posiadam już crasha Paist 201 14" i nie wiem która z tych była by lepsza. Gram mieszankę lekkiego rocka, punka i sam nie wiem czego jeszcze, raczej spokojna muza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...