Skocz do zawartości
shalaq

Jak zmienić głośnik w mikrofon?

Rekomendowane odpowiedzi

a np. z jakiej odległości od centrali musiałbym przyłożyć ten mikrofon??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O stary, zostałeś naszym testerem i to już musisz ustalić doświadczalnie.

Wybrać między masą, a atakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam kilka głośników w domu, popróbuje coś z nimi zrobić i napisze. dam też nagrania. może się na drummera przyda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się. Mój znajomek powsadzał w bebny słuchawki od walkmana i tym nagłasniał. Nie wiem jednak z jakim skutkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy na przykład mini jack whodzi wogóle w gre? bo nie mam pojęcia o tym a chciałbym coś sobie wykombinować takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę sobie mój pseudo-mikrofonik ulepszyć, coś może da się zrobić :D

może ponagrywam z różnych odległości. mam otwór w centrali to nie mam problemu ;)

 

[ Dodano: 24-02-2007, 16:36 ]

tylko to nagranie będzie troszkę upośledzone, bo chyba nie będę miał odpowiedniego sprzętu ;)

 

na magnetofon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

przepraszam, że odkopuję temat, ale mam problem. Próbuję sobie zrobić taki mikrofon. Działa, zbiera coś tam, ale mam bardzo duże szumy. Kombinuje na razie z głośnikiem 4 Ohm, puszczam go przez wzmacniacz od wieży ( taki z domowego zestawu grającego, mam jeszcze radio i korektor- myslę, że wiecie o co chodzi.)no i z wieży wzmocniony do komputera, bo bez wzmaka nic nie słychać) może to zły głośnik?, lub coś źle podłączyłem. czytałem jeszcze, że na szumy można wlutować kondensator. ile w tym prawdy? proszę o pomoc, bo sam nie mogę rozkminić. na razie nic nie kupowałem, ale jakbym wiedział co mam kupić, to chetnie pójdę i to zrobic

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...