Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Można, bo blachy są mega, mi jedynie ride nie przypasował do końca, a tak po za tym jest git. Blachy mają szkliste brzmienie z odrobiną piachu i specyficznego ciepła, fajne i rzadko spotyka się w tej formule jakieś pęknięcia w trakcie normalnego użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna stopka. Pewnie zrobił ją ktoś co chodził do technikum mechanicznego miał dostęp do cnc i umiał zrobić plan. Nic tylko robić produkcje masową hehe:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze jak by sie gosciu do tej stopki przylozyl,dokladnie pomalował,wycial wytoczył itp efekt wizualny byłby lepszy,moim zdaniem jak by posiadał dobre sprezyny bijaki i przeglub to by mogł zrobic swietna stopke za male pieniadze :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skoro home made to się wypowiem :)

Stopka bomba(!), ale produkcja masowa pod paragraf podchodzi.

Co innego domowy wyrób na własne potrzeby, albo własny projekt - wtedy proszę bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedno jest pewne: tak nie wyglada talerz "po kilku sesjach "
Nie napisał, którym jest właścicielem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla zabawy pomyslałem że kupię werbel Amatii :)

Ale to co zobaczyłem przeszło moje oczekiwania....

160 PLN!!!!

http://allegro.pl/werbel-amati-14-remo-i2350557250.html

 

 

"Używany, w bardzo dobrym stanie. Brak tłumika wewnętrznego. Chromy ok. Naciągi góra Remo Emperor Power dot! (niezniszczalny i z niesamowitym wykopem )używany, dół prawie nowy , sprężyny w stanie dobrym. Piękny i dziarski czeski werbelek -dalej potrafi zagiąć niejednego chińczyka."

 

zobaczcie zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/gretsch-black-hawk-gibraltar-i2377146419.html On sprzedaje set z hardwarem za 600zł???

 

[ Dodano: 01-06-2012, 14:28 ]

Aaa, juz widze. To ten całkiem stary model. Plastikowa obręcz centrali pewnie. Drewniany werbel i naciągi napewno gretscha.

A zauwazyles ze to jest aukcja ? Wiec to nie jest ostateczna cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jego - widziałem je na wystepach w Riffie - ciekawe dostał nowe Bębny od DW ;3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...