Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

didi, tylko, że nie jest napisane, że werbel jest Remo. :D

 

 

A gdzies napisalem ze to Remo ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisałeś, że nazwa w aukcji jest wzięta z naciągów, czyli tak jakby ktoś myślał, że ma werbel Remo, a jest napisane "Metalowy werbel ze statywem renomowanej firmy remo Remo", gdyby chodziło o werbel, to autor zapewne by napisał "Metalowy werbel renomowanej firmy Remo ze statywem". :)

 

Trzeba by bylo zaptac autora aukcji by dowiedziec sie co mial na mysli :]

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre :D Może za pięć par to przesada -ja kilka lat wstecz wystawiłem swoje od złotówki i się sprzedały za dwie stówy :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/werbel-pearl-masters-mmx-14x6-5-klon-i2249978599.html

 

hmmm, widać że MMX, tylko ta tabliczka znamionowa coś dziwnie wygląda, w mastersach zawsze były na środku, czy mi się wydaje? wygląda to jakby to był kiedyś werbel o większej głębokości i jakby "został obcięty z jednej strony" :D swoją drogą troche drogo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm, widać że MMX, tylko ta tabliczka znamionowa coś dziwnie wygląda, w mastersach zawsze były na środku, czy mi się wydaje? wygląda to jakby to był kiedyś werbel o większej głębokości i jakby "został obcięty z jednej strony"

Normalny MMX, żaden obcięty..

Jak to na tajwanie, tabliczka się im za wysoko przytwierdziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, nie mówie że to nie mmx bo widać że jest, tylko troche dziwnie i nieschludnie to wygląda... przy takiej klasie werbli takie niechlujstwo ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym to licytacja, jak mamy powiedzieć czy warto czy nie skoro cena w tej chwili wynosi 1zł. Jeżeli chodziło Ci o to czy warto za złotówkę kupić,to tak, warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/werbel-pearl-masters-mmx-14x6-5-klon-i2249978599.html

 

hmmm, widać że MMX, tylko ta tabliczka znamionowa coś dziwnie wygląda, w mastersach zawsze były na środku, czy mi się wydaje? wygląda to jakby to był kiedyś werbel o większej głębokości i jakby "został obcięty z jednej strony" :D swoją drogą troche drogo ;)

To jest najprawdziwszy MMX model MMX 5314D. W pierwszych latach produkcji serii Masters werble o głębokości 6,5 cala były w dwóch wersjach - z typowymi wspólnymi lugami i lugami osobnymi. Pierwsze Mastersy w łącznie z werblami miały obręcze gięte. Werble z osobnymi lugami miały odlewane :cool: 1bd5f96d2a1a54b3med.jpg b94383c5cc1abdb1med.jpg

 

[ Dodano: 15-04-2012, 20:35 ]

Jak to na tajwanie, tabliczka się im za wysoko przytwierdziła.
Tabliczka jest przykręcona prawidłowo. Jestem/ byłem posiadaczem 5 zestawów Pearla od 1996 roku wszystkie były nowe, Made In Taiwan i żaden nie miał tego typu nieprawidłowości.

 

[ Dodano: 15-04-2012, 20:36 ]

Na koniec dodam, że gdybym miał teraz choć połowę tej gotówki to werbel byłby już mój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest najprawdziwszy MMX model MMX 5314D.

 

No, ale nie zmienia to faktu, że trochę drogo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pojedynczą P120. Po przesiadce z basix'a - super stopka. Ale miałem niedawno okazję ograć twin eliminatora no i jak łatwo sie domyślić jest jeszcze lepszy, co czuć :) A kolega kupił go za 800zł, więc myślę że chyba lepiej dozbierać i kupić eliminatorka :) Dodatkowo ma wymienne krzywki, więc jeszcze większa możliwość dostosowania stopy pod siebie. Takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialne brzmienie ! POLECAM SPRZEDAJĄCEGO ! Kupiłem od niego werbel z innego zestawu i po prostu jest to sprzęt na całe życie. ZA TĘ CENĘ ? Ludzie, nie warto się zastanawiać - BRAĆ :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, potwierdzam ;) w sobotę je ogrywałem u właściciela na salce - brzmienie potężne, czyste i mocne. tomy można łatwo nastroić do dźwięku, jak również ukręcić z nich tylko głuche 'łupnięcie'. ja nie zdecydowałem się na ten zestaw tylko ze względu na zbyt duże dla mnie rozmiary - jeśli jednak ktoś lubi mocniejsze uderzenie i szuka mocnych bębnów w zabójczym wykończeniu - polecam!

nie ma problemów ze śrubami, holderami itd. nie zauważyłem żadnych braków w okleinie czy ubytków w chromach. były trochę zakurzone i nic poza tym.

polecam jeszcze raz i pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...