Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Większość "znawców" zapewne będzie kręcić nosem bo okleina, lepiej kupić Mapexa M bo nie jest w okleinie tylko 100% lakier :badgrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Większość "znawców" zapewne będzie kręcić nosem bo okleina, lepiej kupić Mapexa M bo nie jest w okleinie tylko 100% lakier :badgrin:

No co ty! Dla forumowego znawcy najwieksza dyskwalifikacja jest dziurawiona centrala i dziurawione tomy.. To nie moze brzmiec! No bo przeciez mapex nie ma dziurawionych korpusow :badgrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macieej, sądzę że tak, to jest zestaw Francuza z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie słuszne skojarzenie.

Znam te beczki. Lugi i tom holdery z Rogersa, z tą różnicą,

że holdery aluminiowe, a lugi plastikowe malowane srebrolem jakimś.

Straszna tandeta. Wolałbym Polmuza z początku '70,

gdy jeszcze korpusy były ze sklejki i okładziny niekiedy bardzo ładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

http://www.danmarpercussion.com/beaters.htm

 

Model 205... podobne. Ciężko stwierdzić :)

 

Ale co do tego, że kosmodrum robi ludzi w konia, to nie ma wątpliwości :)

 

--edit--

 

Wysłałem maila i się poprawił :)

http://allegro.pl/show_item.php?item=2322455355

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WERBEL JEST SOLIDNIE NASTROJONY
Ja już naprawdę różne jego teksty czytałem, ale teraz przeszedł samego siebie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten werbel jest baaardzo podobny do mojego werbla firmy Hohner... hmm.... :)

 

[ Dodano: 06-05-2012, 01:15 ]

Nie wiedziałem, że przez to, że mój werbel jest "żebrowany" to brzmi ostrzej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jako ciekawostke dodam, ze statyw hh widoczny na zdjeciu to nie Polmuz, a reczna robota pewnego rzemieslnika z Wroclawia. Palka mu bylo, bodajze, na nazwisko. Moj nauczyciel ma 3 statywy lamane od tego goscia - maja z 30 lat kazdy i trzymaja sie lepiej niz niejeden pearl czy yamaha po 5 latach. Z tym, ze waza tone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kosmoDRUM, więc nie ma co się dziwić..

przezabawny człowiek. Od jakiegoś czasu próbuje sprzedac na Allegro ramę Pearl.

To model z lat 90-tych Pearl DR-50 Bridge Rack. Problem polega na tym, że rama nie ma żadnych klamr i żeby jej w ogóle używać trzeba ją doprowadzić do standardu jej dzisiejszej odpowiedniczki czyli DR-501 - czyli kupić 4 klamry - to wychodzi więcej jak za nową DR-501. Napisałem mu maila, że nikt tego nie kupi za tą cenę, jestem zainteresowany i za jaka rozsądną cenę by sprzedał. Zero odzewu. A ostatnio się dopatrzyłem, że egzemplarz, który sprzedaje ma krótkie stopy od modelu DR-500/DR-500L i(ramy trój i dwuskrzydłowe - poprzednie wersje dzisiejszych ram ICON) gwarantujące w tym przypadku skuteczną wywrotkę całości :lol:

Jeśli ktoś myśli o tej ramie to przestrzegam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja jako ciekawostke dodam, ze statyw hh widoczny na zdjeciu to nie Polmuz, a reczna robota pewnego rzemieslnika z Wroclawia. Palka mu bylo, bodajze, na nazwisko. Moj nauczyciel ma 3 statywy lamane od tego goscia - maja z 30 lat kazdy i trzymaja sie lepiej niz niejeden pearl czy yamaha po 5 latach. Z tym, ze waza tone.

 

na 100% nie jest to Pałka. posiadałem HH jego produkcji i nadal posiadam kilka statywów, które wyszły z jego pracowni. Pałka nie robił takich nóżek i jeszcze paru innych szczegółów jakie widac na tym zdjęciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...