Jump to content
drummer20

Vater

Recommended Posts

A ja się pochwalę że w wakacje przywlokłem z Niemiec dwie pary pałek Vater;

2B oraz NIGHTSTICK, te drugie może mniej znane, bardzo grube i długie pałki, zdecydowanie do głośnej gry. Obie pary rewelacyjnie leżą w łapie ale póki co nimi nie gram, leżą sobie w opakowaniu i czekają na swoje "pięć minut" :biggrin:

no za Krakowski riff to nie odpowiadam :-)

[ Dodano: 07-05-2008, 14:50 ]

czy są może w Polsce dostępne gdzieś pałki Vater?

Vater nie ma w Polsce oficjalnego importera.....

A własnie że jest!!!!!! Dzisiaj do nas przyjechały 29 zł z drewnianą i nylonową głowką, 31 sygnatura :-)

gdyby co zapraszam

Zakupiłem dziś w Riffie pałeczki sygnowane przez Davida Silverie (KORN) z nylonowymi głowkami. Pałki jak narazie są znakomite. Extra wyważone mocne, nie za ciezkie i nie za lekkie,faktze troszke za krótkie jak dla mnie wole dluższe, ale mozna sie przyzwyczaić. No i jak za te cene (29 zł) to są mega fajne. POlecam!

Ja też się uzbroiłem w Vaterki : :razz: D

Virgil Donati signature, Chad Smith signature i 5A :biggrin: :D

REWELACJA, od dziś tylko Vatery

[ Dodano: 14-06-2008, 10:50 ]

A własnie że jest!!!!!! Dzisiaj do nas przyjechały 29 zł z drewnianą i nylonową głowką, 31 sygnatura :-)

gdyby co zapraszam

No właśnie xklimasx u Ciebie chyba kupowałem Vaterki :razz:

Polecam sprobowac sygnature Josha Freesa, palki w miare lekkie, ale dobrze leza w dloni. Mozna z nimi zaszales od rocka czy punku po jazz. Nie nadaja sie jedynie do naprawde duzych dloni...

Polecam sprobowac sygnature Josha Freesa, palki w miare lekkie, ale dobrze leza w dloni. Mozna z nimi zaszales od rocka czy punku po jazz. Nie nadaja sie jedynie do naprawde duzych dloni...

Jeśli wytrzymałe, to idealne dla mnie...

Po ile takie stoją?

do tej pory grałem na nich model rock noooo napprawdeee dobra sprawa aasaaa dziiisss zobaczymy jak sie sprawują zildiany :):):) :badgrin: :badgrin:

[ Komentarz dodany przez: hakael1977: 13-07-2008, 10:46 ]

Popraw styl pisania bo to co teraz uprawiasz jest nie do przejścia . Zwracałem już ci uwagę na to więc dla motywacji dostajesz warna .

czy są może w Polsce dostępne gdzieś pałki Vater?

możesz je dorwać również w kilku sklepach internetowych.. np TU

jeśli w ogóle już chodzi o vatery to serdecznie je polecam wszystkim, którzy grają coś mocniejszego ale nie "siekanke" ;)

Ja mam Vatera zwykle 5A i xtreme design 5a (ktore sa w zasadzie czyms pomiedzy 5A i 5B wiec jak dla mnie ideal :D). Bardzo fajne palki. :) Polecam.. :)

Nabashi, zawsze mi się łamały szybko jeśli "przygrałem ciężej".. i to dość szybko. Może kupowałem jakieś felerne (power 5a)

niedługo we wszystkich Riffach bedą pałki Vatera, praktycznie wszystkie modele, z tego co wiem podpisali kontrakt na dystybucje

a dostane model 5B i 7A Fusion?

ja posiadam Vater Color Warp 5A ,2 pary - fioletowe i czarne - wyglądają cudnie!!! są dostępne w Polsce? bo ja je nabyłem we Włoszech ;]

Fotka:

af53151521a95b93m.jpg

wybaczcie jakośc zdjęcia.. ale aparat pożyczylem bratu.. jak mi go odda wrzucę lepsze jakościowo ;)

PzDr