Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dziś zakupiłem Model 5a "Los angels" z Nylonem , świetnie lezą w ręce, dosc lekkie, fajnie wyważone do tej pory grałem na pałkach seba których raz w miesiącu musiałem Kupić cały wór,nie łamały się lecz po jednej próbie głowki już nie było... zobacze ile pograć na vaterach jesli się sprawdzą tych również postaram się zakupić cały wór . pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nylonowe Los Angeles 5a mają fajne odbicie są proste i lekkie. Główki są praktycznie niezniszczalne.

Tyle że w jednym sklepie kupiłem je za 15zł a w riffie megastore za 35zł :doubt:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy dla pałkerów używających pałek 'Vater Chad Smith's Funk Blaster' ale ostatnio kupiłem te pałki i zawiedziony musze stwierdzić iż są strasznie cieżkie, źle wyważone i jakoś dziwnie zeszlifowane :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem niedawno 'Vater Xtreme Design' 5Az nylonem, sa spoko aczkolwiek ciut za cieżkie. Wytrzymałe jak zadne inne ale bede musial wyszukac cos lzejszego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może grał lub kiedyś trzymał chociaż w ręku Funkblastery Chada Smitha? Zastanawiam się nad kupnem przez internet i chciałabym znać waszą opinię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 posty w góre pisałem o nich :p Jeśli o moją opinie chodzi to są bardzo ciężkie, źle wyważone, i mają końcówki (tzn. dół) źle zeszlifowany :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Vaterki - Manhattan 7A , uzywam ich od okolo 3 miesiecy , nie sa nawet zniszczone bardzo , lekkie , wytrzymale ! Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę grałem na Vaterach Josha Freese'a i bardzo mi się spodobały, niestety nie mogę ich już znaleść :/ szukałem też jakiegoś zastępstwa i nie dało rady :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktos moze vaterami color wrap? Jak jest z tym calym kolerem, mocno brudzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po niecałych 9 miechach poszły moje Los Angeles 5A dlatego czas przyszedł na nowe ale tym razem szukajac ideału zakupiłem Brian Frasier- Moore signature i po wstepnym ograniu moge powiedziec ze chyba trafiłem na owy ideał.Idealnie wyważone,swietnie leza w łapie,lekkie,fajna główka(oliwka),nieco(dosłownie ciut) cieńsze niz standardowe 5A i równiez nieco dłuższe (cos ala Portnoy tyle ze bez nylonów),po prostu cos w sam raz dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem w piątek Goodwood by Vater Rock- Dość długie, grubsze pałki. Ciężkie w porównaniu z moimi potrzebnymi, ale zdecydowanie do rocka i cięższych typów muzyki- idealnie się nimi gra przejścia, bo same ciągną w dół i nie trzeba tak bardzo męczyć rąk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem w planach w wakacje kupić w riffie w lublinie ( :evil: ) pro-mark hickory 5b (bo nie ma sygnatury rev'a z a7x) i nie było więc kupiłem vatera 5b bez lakieru tzw. "nude" z hikory. nie powiem ,że są bo sie dobrze nimi gra ale nie mam porównnia dla innej firmy tego rozmiaru i drewna :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie obecnie można dostać pałki Chada Smitha? Może ja jakoś słabo szukam albo jeszcze nie znam wszystkich większych sklepów on-line, ale znaleźć nie mogę :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mialem w planach w wakacje kupić w riffie w lublinie ( :evil: ) pro-mark hickory 5b (bo nie ma sygnatury rev'a z a7x) i nie było więc kupiłem vatera 5b bez lakieru tzw. "nude" z hikory. nie powiem ,że są bo sie dobrze nimi gra ale nie mam porównnia dla innej firmy tego rozmiaru i drewna :razz:
Ooo, i jak ten brak lakieru - nie ślizgają się ? Bo ja miałem eternal black 5a i myslalem ze po zdarciu lakieru będą mniej śliskie, ale było na odwrót ... lakier w porownaniu do nova vic firth'a byl lepszy, taki troche lepki ale zastanawia mnie czy ten brak lakieru nie bedzie jak z tymi zdartymi (jak dupa niemowlaka) pałkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golasy są w sumie dobre dla tych, którym się łapa niemiłosiernie poci. Dla reszty polecam te lakierowane. Golasy się nie ślizgają, ale na początku, bo tylko wtedy są jak papier ścierny... No właśnie - papier ścierny... Nudziaki przy paru(nastu?) pierwszych graniach ostro masakrują dłonie. Potem stają się gładkie, brudne i śliskie. Polecam tylko tym, którzy naprawdę nie mogą wytrzymać z lakierowanymi. Miałem raz Nude 5A i nigdy więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z vidi`em kupiłem pierwszy raz Vatery, przez przypadek Nude 5a zamiast zwykłych 5a i kurcze nie mogę nimi grać ;/ tzn generalnie pałki świetne są dobrze wyważone i ogólnie bardziej mi podeszły niż vic firthy, zildjiany i wszystkie którymi dotąd grałem. Niestety obawiam się o ich wytrzymałość, ponieważ po 30 min gry odleciał kawałek główki, nawet nie zorientowałem się kiedy, być może to tylko przez felerny egzemplarz ale jednak :/ (w vic firthach główki zaczynały mi się sypać po ok miesiącu) Przez to że nie są lakierowane strasznie trą o ręce i zaczęły mi puchnąć palce w miejscach styku z pałką a gram dość dużo bo 4-6 h dziennie więc muszę szybko coś kupić bo dłużej na nich nie pociągnę ;/ Spróbuje zwykłych 5a i jeżeli tylko nie będą się sypać zbyt szybko to przerzucam się na Vatery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczeń z Vaterami (nylon): mi jakiś czas temu, jak hasałem po kuchni z pałkami, jedna spadła przez przypadek na gres. Skutek: główka strzeliła na pół no i pałki nie do użytku. Ale grało mi się nimi bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno kupilem vater 5b eternal black i sa ....rewelacyjne, troche grubsza koncowka niz w 5b ( funk blaster tez ma grubszy trzonek u gory ) , super wywazone, najfajniesze palki jakie mialem, a uzywalem juz VF, Zidjiana itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...