Skocz do zawartości
VersusDrummer

DRUM Covery VERSUS DRUMMER

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrane fajnie w punkt, już nie będe przyczepiał się do machania łapkami, akurat w twoim wypadku to dalej brzmi, jeśli pozwolisz na trochę krytyki tym razem nie twojej - chodzi o mix, i ogólnie nagranie, które nie do końca mi jednak pasuje, coś w werblu nie siedzi, jęczy on jak niedopieszczona dziunia (czyżby za mocna kompresja?), no i tomy, nie wiem czy to kwestia stroju ale zlewają się kompletnie z muzą, przy nagraniu polecam nastroić je trochę wyżej (i tak występuje efekt zbliżeniowy mikrofonów - który podbija niskie częstotliwości) będzie bardziej klarownie, polecam więcej OH, trochę powietrza, bo brzmi duszno (w szczególności werbel cierpi)

 

Jest moc, czekam na następne nagrania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jęczy on jak niedopieszczona dziunia

 

moze dlatego ze naciag na nim pekl mi 4 dni po nagraniu ze zuuzycia :D (te emperory coated ostatnio starsznie slabe sa) no i niski stroj, bodajze C no i glebokosc werbla... on taki jest, posluchaj na PARAMORE - RIOT na tej plycie on dopiero wyje, ale ja lubie ten strzal i doł :)

 

a przy mixach nie bylem wiec niestety wyszly tak jak realizator widzial i slyszal:)

 

natomiast tomy fakt miałem nisko nastrojone, nagrałem na szybkości, miedzy probami wiec nie skupialem sie na tym by je przestroic na kilka numerow ... :) innym razem bedzie lepiej :) dziekuje! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VersusDrummer, bardzo mi się podoba cover.

Powiedz mi w jaki sposób uzyskałeś takie brzmienie stopy? Sample?

Mogę się przyczepić do tomów, których praktycznie nie słychać. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko cover Możesz zdradzić, jaki model hh sabiana widać i słychać?

 

dziekuje :) moj hi hat sabiana to istanbul mehmet samatya 14" ;)

 

Powiedz mi w jaki sposób uzyskałeś takie brzmienie stopy? Sample?

 

wszystko to żywe slady zero samli, jedynie lekki miks, ale z tym lekkim to nie jestem pewien bo nie bylo mnie przy nim. ale na pewno zero samla

 

Mogę się przyczepić do tomów, których praktycznie nie słychać. :P

 

no za nisko byly nastrojone i na ft jest naciag co ma 3 lata :) ale sa slyszalne tylko wlacz sobie na 5.1 to bedziesz slyszal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem - czy to jest ok?

 

Zmęczyłeś się już około 1 minuty - dalej leci zmęczone ciało - więc się wyłączam z dalszego komentowania. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No łoisz zza głowy i nie tylko ;) Momentami może tylko szybkie wstawki stopą troszkę niedokładnie, ale poza tym nie ma się do czego przyczepić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Momentami może tylko szybkie wstawki stopą troszkę niedokładnie

 

uwierz mi gra na twinie i wogole na stopie to moja wielka pieta achillesowa. walcze z tym strasznie i momentami mam totalna zalamke :) ale gra sie jak sie umie :) dzieki!

 

Jakoś znajomo mi ten werbel wygląda...

Jak się na nim grało?

 

witanm serdecznie!!! cala przyjemnosc po mojej stronie.. na pierwszy kontakt mialem troche uprzedzen i myslalem ze bedzie jak pustak - ale naprawde jak sobie go ustawilem pogralem... posluchalem nagran - rewelacja, mysle o takim w kolorze na moim avatarze oraz o wiekszej glebokosci korpusu.. jakies 7 cali :P tutaj w tym numerze byl super, nie zakrywal reszty i ma swietny twardy strzał... dziekuje !!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za frontside masz u mnie wielkie piwo, zrób jescze coś z KEthy, mam nawet numer dla Ciebie bez garów jak chcesz to sie odezwij na gg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

hokus pokus czary mary, taka niespodzianka bo nic sie tutaj nie dzieje oceniajcie :P

 

Killswicth Engage - Arms Of Sorrow

 

ładnie... swego czasu miałem problem z tym kawałkiem :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę spadła precyzja od 1:30 - małe rozkojarzenie? - wiem znowu się czepiam ;)

 

Generalnie czad jest i super brzmienie.

 

Więcej flamów, więcej flamów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kolejny coverek, przepraszam za krzaki, to z tej samej sesji co poprzednie i akurat konczyl sie czas. osobiscie jestem niezadowolony i pewnie kiedys usune nagranie zastepujac lepszym :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki ;) to podobno duzy moeller ale nie mam pojecia jak sie tego nauczylem, zawsze wyznaje metode na zbyla - gram - i jakos to idzie :)

 

tom w rozmiarze 13" x 9", w opisie filmiku masz caly opis sprzetu z nagrania. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że wynajmujesz studio, żeby nagrywać nawet covery ;)

 

To jest jednak inny etap podejścia do grania i produkcji brzmienia. Jak się zapłaci to wiadomo, ze trzeba się przygotować do sesji.

No chyba, że nic nie zapłaciłeś po znajomości ;) - ale i tak fajnie posłuchać i pooglądać w najlepszej jakości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...