Skocz do zawartości
arti

ZŁOTA LISTA SKLEPÓW MUZYCZNYCH

Rekomendowane odpowiedzi

http://drumcenter.pl

 

Sklep perkusyjny z prawdziwego zdarzenia.

 

Miła obsługa i konkretna obsługa znająca się na rzeczy. Bardzo duży wybór sprzętu od ręki. Błyskawiczna wysyłka w pancernym opakowaniu. Pełna satysfakcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omegamusic!

Sklep ze świetną obsługą. Dziś wybierałem naciągi na werbel (górę i dół) chyba z 2h, mimo że najpierw chciałem platformę do tomów:D

Profesjonalna porada, co szczególnie liczy się dla osoby nie doświadczonej takiej jak ja. Na 1000m2 powierzchni stoi kilka zestawów. Wystarczy zapytać i już możesz je ograć - "bo po to one są " jak to powiedział Pan Właściciel.

Wielkie podziękowania dla ekipy z omegi, nawet takim niezdecydowanym laikom jak ja pomogą, doradzą i wykażą się wielką cierpliwością.

A do tego te ceny.

Polecam wszystkim ten sklep. Na pewno najlepszy w Świętym Mieście i na pewno zasługujący na ocenę bardzo dobrą!

 

omegagamusic.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avant Drum Shop. Luks xD Zamawiałem przez Internet jakieś bzdety, szybko wysyłka. Zadzwonili nawet do mnie w czasie lekcji xD Opowiedzieli o problemie, szybko go załatwiliśmy, oby więcej takich sklepów. 10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avant Drumshop - Poznań, ul. Łukasiewicza

Idealne miejsce na zakup sprzętu. Niskie ceny, fachowy zespół, bardzo dobry kontakt i to co według mnie najważniejsze, a co dziś rzadko się zdarza to nie bezduszni biznesmeni nastawieni tylko na napchanie swoich portfeli a ludzie wielkiego serca otwarci na udzielenie pomocy. Bardzo jestem Im wdzięczny. DRUMSHOP polecam każdemu muzykowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep guitarcenter w łodzi mogę polecić jeżeli chodzi o naciągi evansa. Ok 80 zł na 3 naciągach zyskałem. Teraz ceny chyba poszły nieco w górę, ale mimo wszystko polecam ten sklep. Opakowanie dostateczne, ale wysyłka szybką- 2 dni i kurier. Mi pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drum Center, oczywiście :P

 

wczoraj byłem z kolegą gdyż ten kupował perkusje a totalnie się nie zna na markach i takich tam (gra chyba z 15 lat, nie wiem jak to możliwe :P )

obsługa byłą naprawdę miła i pomocna, sprawdzali każdy "pierduł" o który pytałem

naprawdę duuuży plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym w imieniu naszego sklepowego zespołu podziękować Wszystkim za miłe słowa :) :)

 

To ja też polecę Avant, paczka z taśmą bezpieczeństwa i naklejką "Uwaga szkło" (a to tylko naciąg, śrubki, sprężyny, płyn i holder :)), pudło 100x większe niż mogłoby być, wypchane na full 'zabezpieczeniami', można by nią rzucać o ziemię i nic by się nie stało. Dziękuję też za dołączenie gratis nietaniej (!) koszulki (niby na prośbę, ale naprawdę się nie spodziewałem ją dostać :)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość devildrum

Na mojej liście są tak:

 

Drumshop - świetna obsługa i szybka wysyłka

Drumcenter - również dobra obsługa i szybka realizacja zamówienia

 

Sklep muzyczny na księżycu w Lublinie na ulicy Peowiaków

 

 

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się bardzo mało znany sklepik w Grudziądzu. Dobra i przyjemna obsługa. Na wszystkim można jednocześnie pograć nie kupując niczego. Można przychodzić codziennie i grać za darmochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy sklep muzyczny pod słońcem to Gamuz w Katowicach:) W dalszym ciągu jestem pod wrażeniem dzisiejszych zakupów... Złaziłem całe Katowice wzdłuż i wszerz, miałem niecałe 220 zł i do kupienia statyw do hh i jakiegoś pada dla kolegi. W rnr w ofercie niby mieli HQ 7 za 69 zł ale akurat nie było, statywów pod hh też żadnych, riff... były statywy nieznanej mi firmy Kisielewski za 172 zł, najtańsze pady powyżej stówki, Rondo... ech może nie skomentuje... a w gamuzie? Kupiłem świetny statyw z Basixa za 159 zł, do tego cały asortyment padów poniżej 7 dych w tym zakupiony przeze mnie Stagg 6' za 49 zł (dwustronny!). Jakby tego było mało do tej pory myślałem że taniej niż w rnr pałek sie nie da kupić a tu niespodzianka... w gamuzie są po 7 zł:) W ten o to sposób wyszedłem ze sklepu z towarem, uśmiechem na twarzy i jeszcze zostało pare złociszy w kieszeni, do tego przemiła i profesjonalna obsługa. Wydaje sie jakby kryzys omijał ten sklep szerokim łukiem, polecam!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak. na poczatku nie wierzylem ze perkusje.pl to najlepszy sklep. owszem wiedzialem ze jeden z najlepszych, w zwiazku z tym ceny nie najnizsze, dopoki nie popsul mi sie stolek i nie znalazlem odpowiadajacego mi modeli w perkusje.pl po dosc przyzwoitej cenie. zamowilem razem z palkami i okazalo sie ze jest to w pelni profesjonalny sklep.

kontakt jest wrecz idealny (pozdro Gregor), paczke mialem nastepnego dnia. teraz moge z czystym sercem polecic kazdemu ten sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Avant Drumshop - Poznań, ul. Łukasiewicza

Łukaszewicza - ale to tak w ramach czepiania się. :-D

Nie mam zbyt dużego doświadczenia z tą placówką ale mam do nich jedno ale - brak możliwości płatności kartą na miejscu.

 

Natomiast ochoczo przyłączam się do chwalenia działu perkusyjnego MUSIC STORE w Poznaniu, znanego szerzej jako perkusje.pl.

Istotnie - ceny atrakcyjne, skłonność do pójścia klientowi na rękę, dobry kontakt z klientem, możliwości negocjacyjne przy zakupach na konkretną kwotę - to się musi podobać.

 

Pozdrowienia dla Gregora przy okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drumstore.pl

Realizowałem jedno zamówienie w tym sklepie przez kilka tygodni przez cały czas dopłacając za coś :) duży plus za cierpliwość :) bardzo dobrze się z Tomkiem dogadywaliśmy i dostałem nawet spory rabat :smile: zamawiałem niestandardowe rzeczy i wszystko załatwił jak należy. Duży respekt dla sklepu. Każdy sklep powinien taki być :) Szczerze polecam!

 

DrumShop.pl

Również polecam sklep. Gdy okazało się, że danego produktu nie mają na stanie zaproponowali droższy i lepszy w tej samej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avant DrumShop

 

Zamówiłem pokrowce, powiedziano mi, że będą po 2 dniach....

I były po 2 dniach.

Słowo dotrzymane, pokrowce fajne, mogę polecić ten sklep.

 

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym sklepem muzycznym jest www.perkusje.pl przedewszystkim dlatego, że mają dość duży wybór talerzy firmy Meinl, dodatkowo sprzedawcy przeprowadzają crash testy produktów i umieszczają je na stronie, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam różne graty do perkusji na drumcenter.pl, a przesyłka już u mnie :) Zważając na to, że mieszkam na drugim końcu Polski - genialnie :) Bo problem konkretny, muszę szybko dostać naciąg do centrali, zaś sam mieszkam w miejscu, gdzie do normalnego sklepu muzycznego jest niemały kawałek :) Z nimi zakupy to przyjemność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamuz, ul. Iłłakowiczówny, na Józefowcu, Katowice

załatwisz tam wszystko łatwo i szybko, ekspedient pokaże wytłumaczy :) ogólnie przytulnie i ładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gamuz, ul. Iłłakowiczówny, na Józefowcu, Katowice

załatwisz tam wszystko łatwo i szybko, ekspedient pokaże wytłumaczy :) ogólnie przytulnie i ładnie

 

popieram:D I zawsze mają to czego nie ma nigdzie indziej^^ Świetny sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z całego serca polecam sklep gitarownia.pl! kupiłem tam Alchemy Pro Art Crasha '16 za... 341zł ;) (poniżej 450 chyba nie znajdziecie go nigdzie indziej). Choć mają tam stosunkowo mały asortyment, to wart uwagi jest kontakt z klientem (szybki, uprzejmy, jasny), czas realizacji zamówienia (złożylem w poniedziałek po południu, w środę przed południem w ręku trzymałem crasha). ;)

 

No i szukajcie, może rownież w gitarowni znajdziecie produkty po tak promocyjnych cenach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Missive Music w Lublinie. Na Narutowicza.

 

Swietny sklep! Super gosc tam jest. Wszystko podpowie i doradzi.

Cene spusci jak za duza.

 

Sklep ekstra, na 6!

 

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega Miusic w Częstochowie ul Nadrzeczna 14

super ceny. duzy wybór (jak na Częstochowe) miła obsługa i zawsze mi coś opuszczą

nawet na głupich pałkach sebby które kosztują 6,5zł

Malko w Częstochwoie ul Kopernika. Jeśli chodzi o bębny pytajcie zawsze o Maćka straysz facet który ma niezłe pojęcie i zawsze idzie się nim dogadać. ceny też bardzo miłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://DrumCenter.pl

 

Bezkonkurencyjny sklep pod kątem obsługi klienta, dostępności sprzętu, także tego z górnej półki.

 

Po konsultacji ze sprzedawcą można sprawdzić sprzęt jaki się tylko chce. Miałem możliwość sprawdzić DW Collectors, Pearl Reference, Pearl Masterworks i Tama Starclassic Bubinga Elite (czaaad).

 

Bardzo duża wiedza Panów którzy obsługują w sklepie w różnych dziedzinach. Pomęczyłem ich trochę o budowę korpusów DW (mieli fajny stojak prezentacyjny), pokazali mi czym się różnią poszczególne korpusy w kwestii budowy i brzmienia)

 

Talerzownia słynna już chyba na cały kraj... Kto tam nie był musi pojechać. Szczena w dole gwarantowana.

 

Podsumowując. Profesjonalny, ogromny sklep z zawodową obsługą, która zna się na rzeczy i nie wciśnie kitu. Widać, że lubią to co robią i szczerze zazdroszczę im takiej pracy!

 

>> DrumCenter.pl - POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elpa Bielsko Białą

Choć ceny nie są jakoś specjalnie niskie to wielki plus za obsługę, nawet jak nic nie chcesz kupić to możesz sobie na garkach zagrać, polecam sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze chciałbym dopisać Ada Music Kraków. Świetna obsługa, dobre ceny. Ogólnie dobry klimat. No i dystrybutor Amedii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...