Skocz do zawartości
arti

ZŁOTA LISTA SKLEPÓW MUZYCZNYCH

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep Perkusyjny DrumCenter.pl - za pełen profesjonalizm obsługi przez internet jak i na miejscu, bardzo bardzo dużą dostępność produktów na miejscu.

 

Panowie z DC specjalnie się tym nie chwalą ale objechałem większość dużych sklepów w Polsce i nikt nie ma tyle sprzętu perkusyjnego co w DC Bydgoszcz. Dodatkowo chłopaki pozytywnie wypowiadają się o swoich konkurentach, co świadczy o dobrym i zdrowym podejściu.

 

W DC nie uraczyłem też tzw. wciskania, byleby sprzedać. Znają się na swoim fachu za co wielki szacunek. To będą już moje 6 zakupy w DC.

 

Warto przemierzyć nawet cały kraj by to zobaczyć.

 

 

----------------------------------------

 

Fabryka Dźwięku (http://sklep.fabrykadzwieku.net.pl) za bardzo przyjemna stronę internetową. U nich kupuje produkty których w DC nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecić muszę sklep Rock"n Roll w Warszawie. Choć zasadniczo nacisk jest położony na gitary to i gratów perkusyjnych nie brakuje. Najniższe ceny naciągów w stolicy (REMO i EVANS). Od kiedy Posejdon zaczął tam pracować to wreszcie perkusiści mogą robić dobre zakupy na Emilii Plater. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie mi drodzy Forumowicze, że jeszcze raz zostaje wspomniany sliczny muzyczny sklepik FON w Gliwicach. Jak dla mnie najlepszy sklep muzyczny na Śląsku (nie znam tych spoza Śląska :smile: ). Mimo, że powierzchnia sklepu to może jakieś 35m2, to aż roi się tam od róznistego sprzętu. Miła i pomocna obsługa (szczególnie Marcin), boskie upusty (nigdzie nie kupiłbym taniej nowego sprzętu) i wszystko czego nie mają mogą szybko sprowadzic (Marcin zazwyczaj dzwoni od razu do importera - wszystkie informacje dostajesz w przeciągu kilku minut - potem wyciąga kalkulator i mówi, ile cię to będzie kosztowało). Polecam, polecam i jeszcze raz gorąco polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam sklep perkusje.pl

Drobne problemy przy drugim statywie zostały praktycznie natychmiast rozpatrzone.

No i miła obsługa to podstawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam sklep Music Store w Poznaniu. Jest tam naprawde bardzo fajna i miła obsługa.Pamiętam ze poszedlem tam kupic moje blaszki, wszedlem i powiedzialem ze chce kupic crash'e i hit-hat'a, a koleś od razu zaprowadził mnie do połki gdzie było pełno talerzy no normalnie cała ściana.Zapytał mi sie jaką muzykę gram i powiedziałem ze rock'a a on od razu pokazał mi blachy do rock'a.Zaproponował tez nowość(ktora wlasnie kupiłem czyli rude blachy) wziął je i zaprowadził mnie do wygłuszonego pomieszczenia gdzie były chyba ze 4 perki Mapexa i tam "zainstalował" mi talerze,wyprobowałem sobie i oczywiście kupiłem:P,pozniej jeszcze jakies kolumny i mixer kupowalismy z moim tata,to moglismy sobie wszystko popodlączać i wyprobować nie mieli nic przeciwko.Wiec bardzo polecam go ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Targową 33A, jeśli chcecie kupić w Warszawie Amedie(taniej niż w DC, czy Avancie), wszystko można sobie opukać, wybór duży i w ogóle git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malko Częstochowa, Avant Drum Shop. Zamówiłem zestawy naciągów. Bardzo dobry uprzejmy i rzeczowy kontakt. Przesyłki dostarczona ekspresowo, bardzo dobrze zapakowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio dokonałem zakupu splesha w sklepie Perkusje pl. Talerzyk był solidnie zapakowany,100% nowy. Bo niestety czasami można zamawiając dostać "starego obcierańca " który wyglada jakby był w spadku po dziadku.Jak narazie nigdy się nie zawiodłem na tym sklepie :razz:

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę dodać bydgoski Riff.

Bardzo miła obsługa, wolność opukiwania. Pałki wybierałem 30 minut, ale wraz z pomocą jednego z pracowników znalazłem odpowiadający mi komplet ;)

Można wejść, pogadać. Nawet jeden z pracowników zadzwonił do mnie, że mają fajną promocję Evansów ;)

Ogólnie POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie Perkusje.pl - dzięki za koszulke;)

Malko Częstochowa

Co w nim fajnego? Dla mnie nie są za bardzo mili, i patrzą sie jak na złodzieja jak wchodze i nic nie kupuje...(Przynajmniej takie mam wrażenie).Z drugiej strony duży wybór jak na taką mieścine jak Częstochowa,ale to jedyny plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz Avant, zamawiałem solidną pakę naciągów, zapomniałem o pałkach, o czym nadmieniłem w tytule przelewu - pałki są :) wczoraj wysłane, dziś o 12.00 otworzyłem świetnie zapakowaną paczkę i cieszyłem się jakbym miał 5 lat i dostał wspaniały prezent na gwiazdke albo inne swieto :) I jeszcze ten firmowy breloczek, polecam!

 

Polecić mogę śmiało również sklep elestra, w którym zamawiałem gniazdo na nogi (nie znalazłem oryginalnych amatkowskich) do centralki. Pieniądze przelałem, następnego dnia paczkę wysłali, a dzien później miałem ją w łapkach. Jedyne co razi to napis na opakowaniu z gniazdem : gniazdo na PRENT :roll: . ale i tak polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROCK n Roll KATOWICE !! Jeśli chodzi o perkę to pytajcie o Małego i Michała !!

Zawsze wszystko na miejscu, szybka miła obsługa i CENY KOSMICZNIE ŚWIETNE !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perkusje.plAbsolutnie nr 1 dla mnie. Super obsługa, ogromny wybór, ceny konkurencyjne. Kupowanie na miejscu to sama przyjemność. Sprzedawca zawsze doradzi, wytłumaczy. Na miejscu wytłumiona sala do testowania wszystkiego. Zakupiłem tam 95% swojego sprzętu.

 

Nic nie oddałem na gwarancję. Żadnych problemów z przesyłką.

 

W ty miejscu siekierka na cześć Gregora!! :)

 

Ocena 10/10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Stałem się szczęśliwym posiadaczem blach Amedia Classic zakupionych w sklepie AVANT DRUM SHOP w Poznaniu

www.drumshop.pl

Świetna obsługa, która zna się na rzeczy - doradzi, wytłumaczy, pokaże, pozwoli wypróbować - PO PROSTU SUPER !!!!

 

Polecam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie numerem jeden jest PERKUSJE.PL :) zakupilem tam 100% swojego sprzetu, oblugujacy sa super :) > uklony w strone Wojtka i Gregora. Ceny super :) duzo towaru, tak duzo ze niewiadomo co wziac, jednym slowem bomba, :) POLECAM perkusje.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wiem, że znów o tych samych sklepach, ale wtrące swoje "trzy grosze"

 

PERKUSJE PL.

Zaczęło się od tego, że chciałem kupić werbel, zakupiłem go drogą internetową, ale chciałem odebrać w sklepie oglądając "co nieco" Wpadłem na pana Wojtka zachęcającego do pytań i udzielającego wyczerpujących odpowiedzi. Zachęcony miłą obsługą w tym sklepie wpadłem jeszcze raz tym razem zakupić zestaw dla siebie. Tym razem wpadłem na pana Gregora. I znowu super obsługa. Mimo, że jestem raczej osobą upartą udało się temu kompetentnemu człowiekowi zmienić w zaplanowanym przeze mnie zestawie rozmiar bębnów i nawet kolor :roll: Nie tylko nie żałuję, a nawet jestem wdzięczny :cool: . W sklepie znajduje się dużo sprzętu, zestawów, hardware, blach itp. Po wizycie w pomiesczeniu odsłuchowym zmieniłem moje zapatrywania na temat bębna basowego (z 22" na 20") A teraz mała łyżeczka dziegciu.

Niestety lekko nieaktualna strona zawierająca zdjęcia starszych modeli sprzętu np. werbel Yamaha Dave Weckl i nieco różniące się od rzeczywistych ceny sprzętu np. zestaw Yamaha Oak Custom w wersji 22, 10,12,16" droższa w rzeczywistości o 500 PLN. Sklep jest oznaczony na stronie Yamahy jako ProShop, lecz zakres asortymentu tego producenta na stronie inernetowej nieco ubogi.

Reasumując:

 

PLUSY:

* Duża powierzchnia wystawowa z pomieszczeniem odsłuchowym.

* Miła i kompetentna obsługa

* Szeroki asortyment

 

MINUSY

* Lokalizacja - jednak to centrum miasta w części której zdobycie dogodnego miejsca do parkowania jest cudem zwłaszcza po południu i w soboty po 10.

* Częściowo nieaktualna strona internetowa

 

Oczywiście jeszcze tam wrócę :cool:

A'propos strony inetrnetowej brak było informacji o tym, że sklep w dniu dzisiejszym był nieczynny.

 

Pozdrawiam

Misiu68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MINUSY

* Lokalizacja - jednak to centrum miasta w części której zdobycie dogodnego miejsca do parkowania jest cudem zwłaszcza po południu i w soboty po 10.

* Częściowo nieaktualna strona internetowa

 

teraz będzie trochę czasu po szaleństwie grudniowym, strona będzie szybko uaktualniona :) dzięki za dobra opinię, będziemy się starać dalej.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem pozwole pochwalic sobie sklep muzyczny.pl, raz, że jako jeden z niewielu miał na stanie akurat interesujące mnie tomholdery, to i dostawa przebiegła bardzo sprawnie, oczywiście standardowo maile informujace "pańskie zamówienie nr xxxxxx, jest w realizacji", "zamówienie zrealizowano, dostawa w ciagu 2 dni" itp...bardzo sprawny sklep. Na marginesie, sklep (Riff) rzekomo bardzo blisko współpracujacy z producentem owych tomholderów (Yamaha) ( sam polski dystrybutor Yamahy poinformował mnie, ze maxymalny czas dostawy to 2 tygodnie) zaproponował mi czas realizacji 3 miesiące :lol: :lol: . Muzyczny.pl zrealizował mi w ciagu tygodnia. Polecam. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DrumCenter.pl (http://drumcenter.pl) - za pełen profesjonalizm obsługi przez internet jak i na miejscu, bardzo bardzo dużą dostępność produktów na miejscu.

 

 

Dokładnie. Stworzyłem sobie liste Zildjianów do nowej perki, i podałem liste chłopakom z DC. Oczekiwałem odpowiedzi, że kilka blach trzeba bedzie pewnie sprowadzić, a tu suprajs :biggrin: wszystko na miejscu. Kase przelałem w środe paczka była u mnie w domu w piątek. Żałujcie, że nie widzieliście mojej miny :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście DrumCenter.pl wysyła wszystko sprawnie, jak byłem na wyjeździe to 2 dni przed przyjazdem zamówiłem naciągi i przyszły wcześniej niż myślałem że mogą być i już na mnie czekały w przeciw pancernym opakowaniu, pełny profesjonalizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DRUMCENTER.PL

 

PLUSY:

+ ogromna otwarta powierzchnia sklepu zapełniona po brzegi sprzętem z każdej półki. Cała masa rarytasów których nie widziałem na stronie internetowej sklepu.

 

+ osobne pomieszczenie z talerzami, gdzie można dostać oczopląsu od ilości talerzy. Zwiedziłem już kilka dużych sklepów na tym kontynencie i nie widziałem jeszcze tak ogromnej wystawki talerzy, gdzie górują głównie zawodowe modele... W końcu można gdzieś zobaczyć i ograć większość modeli Paiste, nawet tych dziwacznych, tak samo z Zildjianem. Efekt pomieszczenia zrobił na mnie takie wrażenie, że wyszedłem z 4 talerzami Paiste Signature i bellem Zildjiana :) Ameryka po prostu!

 

 

 

 

+ gigantyczna ilość towaru i nie ważne czy chodzi tu o zestawy perkusyjne (wystawionych naliczyłem około 65, w tym DW Collectors, dwa zestawy Pearl Masterworks, Tama Starclassic Bubbinga, cała masa nowych Mastersów Pearla (w końcu ktoś mi pokazał i wytłumaczył czym się różnią w brzmieniu i strukturze nowe mastersiki), do tego kilka customowych zestawów. Rolanda także znalazłem i spokojnie miałem możliwość zobaczenia i porównania modeli od topowej TD20 do HD1. Stopy, statywy, pokrowce, kejsy, ramy i przeróżne akcesoria.

 

+ sala odsłuchowa do testowania sprzętu. Troszkę czasu w niej spędziłem :)

 

+ bardzo łatwy dojazd (główna trasa przejazdowa w mieście)

 

+ duży parking (nie trzeba szukać miejsca parkingowego oddalonego o 500 metrów od sklepu)

 

+ profesjonalna obsługa, która zna się na rzeczy i ma umiejętności praktyczne jak i ogromną wiedzę o sprzęcie.

 

+ dla zmęczonego wędrowcy z daleka zaproponowano kawkę

 

MINUSY:

- samochód dostawczy zastawił duży banner i pomyliłem wjazdy na parking. Kawałek musiałem się cofnąć.

 

- w czasie moje pobytu cała 6 pracowników obsługiwała klientów, tak więc musiałem troszkę poczekać na swoją kolej, kiedy jednak już przyszedł mój czas, miałem kilka dobrych godzin wyłączności na pracownika :). Widać Panowie (jedną Panią też chyba widziałem), że się nie wyrabiacie, może czas poszerzyć skład o kolejnego pracownika.

 

 

Wyjazd na drugi koniec Polski do Bydgoszczy uważam za udany. Wiele się nauczyłem, wiele zobaczyłem. Wyjechałem dużo bogatszy z dużym uśmiechem na twarzy, który wieńczył mój udany zakup.

 

DRUMCENTER.PL to raj dla perkusistów. Kto jeszcze nie był w DrumCenter obowiązkowo powinien odwiedzić to miejsce, a uśmiech na twarzy pozostanie przez długi czas.

 

Pozdrawiam Was chłopaki i trzymam kciuki. Życzę dalszego, tak intensywnego rozwoju, ciągłego wyznaczania trendów w tej branży i ciągłego podnoszenia poprzeczki. Jesteście wielcy.

 

[usunięto linki do zdjęć]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centrum Muzyczne Lemański - zamówiłem tam ostatnio statyw Basixa (cena o 10% niższa niż w pozostałych sklepach) przyszedł bardzo szybko,porządnie zapakowany i do tego wysyłka kurierem za 10zł :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w Avant Drum Shop kilka rzeczy. Muszę przyznać, że po raz kolejny się nie zawiodłem. Bordzo dobry rzeczowy kontakt z klientem i szybkie załatwienie formalności, bardzo dobrze zapakowany sprzęt. Miła satysfakcjonujaca współpraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...