Skocz do zawartości
arti

ZŁOTA LISTA SKLEPÓW MUZYCZNYCH

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałbym zareklamowac:

- musicunderground w Krakowie - sklepik niezbyt wielkich gabarytow , dzial perkusyjny tez nie jest zbyt bogaty ale pracuja tam swietni ludzie podchodzacy powaznie do klienta, znajacy sie na muzyce i maja poczucie humoru ^^

 

aha nowa siedziba Riff'u (tez w krakowie) ma spoko sprzedawce (oczywiscie perkusiste)

 

;a tak wogole witam wszystkich ! ! (moj 1 post na tym forum : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perkusje.pl

 

Świetna obsługa, dobry kontakt, konkurencyjne ceny... czy można chcieć więcej? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avant Drum Shop - 3 razy robiłem u nich zakupy i za każdym razem odbyło się bez problemów. Ostatnio zamówiłem Splasha 8" Turkish Classic, niestety nie mieli (telefoniczny kontakt) i zapronowali w tej samej cenie droższego o kilka złotych Istambula Mehmeta Traditional, też 8".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walnę jeszcze tak ni z gruchy nie z pietruchy...

 

Komis "Tenor" w Kielcach. Co prawda komis, ale gostek sprowadza też nowe rzeczy na zamówienie. Bardzo fajny kolo i duże rabaty daje. Poza tym zwykle dowozi mi sprzęt do domu. Nawet coś pokroju metronomu. A do mnie jest 50 km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech tam, pochwalmy kolejny raz drumstore.pl :)

 

Świetny kontakt, szybkość działania, fajne chłopaki :), fantastyczny towar w dobrych cenach, amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja zareklamuję sklep którego już nie trzeba reklamować: DrumCenter.pl z Bydgoszczy. Za każdym razem jest z nimi świetny kontakt, można się spokojnie dogadać w różnych sprawach. Bardzo w porządku właściciel sklepu który ma odpowiednie podejście do klienta: nie narzuca nic, adzi, ogólnie pomocny gość.

Przy zamawianiu przez internet zero problemów z przesyłką i dobrze zabezpieczone paczki.

Bless!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zareklamuję sklep którego już nie trzeba reklamować:

 

Przeczytaj to...

 

:lol:

 

O DrumCenter.pl już chyba wystarczająco dużo ludzi napisało same superlatywy, jest sens powtarzać w kółko to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

riff - Kraków - miła obsługa, ze sprzętu perkusyjnego kupiłem u nich tylko pałki, a z innego pokrowce itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ragtime - Wrocław, Opole, Gliwice - Profesjonalna obsługa, po prostu znają się na rzeczy i zawsze doradzą, ściągną Ci wszystko co zechcesz, cenę można ugadać... ;) No i oczywiście są organizatorami Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjnego... ;) Kupowałem u nich moją Yamahę i się nie zawiodłem... :) A to adresik:

 

http://www.ragtime.com.pl/

 

Ahaaa! Zapomniałem dodać... Jedyny minus to stronka ze względu na brak katalogów z cenami... ;)

nie zgodze sie wogole, ceny maja dojeb*ne na maxa, ja tam tylko palki chodze kupowac. perkusje wychodza tam srednio ale np. wzmacniacze gitarowe, czy paczki zdarzaja sie o 30% drozsze!! i jeszcze te kartki gdzie sobie mozesz porownac ceny :):) nikt nie zauwazyl ze tam sa podane ceny sprzed 4 lat? :D

odradzam, za to fajny sklepik to RIFF z czestochowy, nawet palki tam kiedys kupilem za 7zeta a nie za 12 jak w ragtimie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shotcut - Ja natomiast nie zgodzę się z tobą gdyż zamawiałem u nich nowego korga beatlab który w dc kosztuje 387 zł a dostałem go za 270 oraz Evans DATK-klucz dynamometryczny puścili mi za 60 a nie za 67 jak w dc. Ogólnie niektóre rzeczy są droższe ale wystarczy spokonie zagadać i się ma o wiele wiele taniej.

 

[ Dodano: 12-11-2007, 15:48 ]

Wogóle teraz są tam fani goście raz byłem obczaić soie blachy. Kiedys jak pracował tam taki koleś w długich włosach i w okularach to nie było takiego luzu a teraz jak sa nowi to mogłem sobie normalnie posłuchac talerzy. Jeszcze koleś chciał mi pałki dać do próbowania,a potem jak przeszedłem do hihatów to chciał żebym wypróbował sobie na statywie. Więc ja uważam ten sklep za dobry i mi on pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zgodze sie wogole, ceny maja dojeb*ne na maxa, ja tam tylko palki chodze kupowac. perkusje wychodza tam srednio ale np. wzmacniacze gitarowe, czy paczki zdarzaja sie o 30% drozsze!! i jeszcze te kartki gdzie sobie mozesz porownac ceny :):) nikt nie zauwazyl ze tam sa podane ceny sprzed 4 lat? :D

odradzam, za to fajny sklepik to RIFF z czestochowy, nawet palki tam kiedys kupilem za 7zeta a nie za 12 jak w ragtimie

 

Zgadzam się to g****ny sklepy wystarczy że wypożyczałem tam kolumnę aktywną i zabrali mi dowód dopóki nie oddam kolumny nie wiem w ogóle po co i niestety w opolu nie ma dobrego sklepu muzycznego bo w stepie tez jest drogo i to jest smutne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

wypożyczałem tam kolumnę aktywną i zabrali mi dowód dopóki nie oddam kolumny nie wiem w ogóle po co...

(...)

 

Jak dla mnie to jest normalna procedura i nie widze w tym nic dziwnego. To jest normalne zabezpieczenie przed kradzieżą. Nie znam sklepu, który wypożyczy Ci kolumne "na słowo".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

OmniMuz w Krakowie, świetny sklep kupowałem tam pałki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdański Riff!!! Dali mi wolną rękę i mogłem stukać do woli. Duży asortyment, rzetelna obsługa, dobre ceny, duża powierzchnia, a i z zakupem (nie tylko sprzętu perkusyjnego) nie ma tam problemu. Pełny luz. Polecam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce polecić DrumCenter.pl z Bydgoszczy .Kompetencje obsługi są dosłownie zawodowe. Kiedy motalem sie wsrod blaszek z pomoca przyszedł mi sam Marcin Jahr. Doszlo do tego, ze on gral a ja donosilem i instalowalem hh-ty, crashe i ridy. Na koniec wybraliśmy najlepiej pasujące brzmieniem do siebie. Wyjechałem super zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Gamuz w katowicach (ten na ul.Gornika) bardzo mila obsluga i duzy wybor :) chyba najwiekszy w katowicach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnym numerem 1 jest dla mnie DrumCenter.pl , a także polecam Lemański Katowice- miły sprzedający i szybko towar dochodzi, generalnie bardzo fajny sklep

 

a to "oczekuje na akceptacje"- nie wiem skąd mi się to wzięło....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielki plus dla drumstore miły kontakt z klientem ładnie zapakowane.... uprzedzenie o opóźnieniach i akceptowanie "grymaszeń". Pełna profeska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lemański Katowice
a gdziez to?!

 

co do drumstore rzeczywiscie kontakt z klientem I klasa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEWIMUSIC ( Allegro) z Dębicy. Zrobiłem tam już 3 zakup i szczerze polecam.

Kupiłem od nich właśnie dwa ramiona do blach GIBRALTAR SC- LBBT i SC-SBBT w cenach 128 i 126 PLN. Za te same ramiona Riff ( właściwie dystrybutor GIBRALTARA) życzy sobie 147 i 145 zł. Wpłaciłem kasę przedwczoraj a dzisiaj są już u mnie. Podsumowując: Riff 147+145+30( paliwo bo musiałbym jechac 40km do Kielc)=322zł.

DEWIMUSIC 126+128+20 kurier=274 bez straty czasu i wychodzenia z domu. Pięć dych piechotą nie chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DrumCenter.pl <----rewelka sklep, szybki kontakt, towar super zabezpieczony

 

DEWIMUSIC <--- szybki konkretny kontakt, paczka co prawda jeszcze do mnie nie doszła, pewnie ze wzgledu na swieta, to samo z AVANT SHOP...pozyjemy zobaczymy.

 

 

Wiem ze to nie ten topic, ale najgorszy sklep to Riff w Trójmiescie...porażka totalna jak dla mnie. Co prawda kupiłem juz beczki na allegro, a goscie z tego sklepu dalej, od ponad miesiaca nie sa w stanie mi podac cen konkretnych wymiarów które im podałem. Śmiech na sali... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...