Skocz do zawartości
arti

ZŁOTA LISTA SKLEPÓW MUZYCZNYCH

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam Ostrowskiego we Wrocławiu na Armii Krajowej

http://www.muzyczny.pl/

 

szczerze mowiac nie wiem jak dziala przez net ale bedac osobiscie w sklepie wszystko zalatwilem bez najmniejszych problemow a obsluga wymiata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PERKUSJE.PL!!!

 

Doskonały kontakt (pzdr Gregor :D ) bardzo szybka wysyłka.. można liczyć na trafną poradę.. Same plusy!

 

 

perkusje.pl - Twój najlepszy sklep ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić Ragtime we Wrocku. Miła obsługa i dużo cierpliwości. Szkoda tylko że perkusyjny dział nie jest zbyt rozbudowany ale zakupy robi się przyjemnie. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Ostrowskiego we Wrocławiu na Armii Krajowej

http://www.muzyczny.pl/

 

szczerze mowiac nie wiem jak dziala przez net ale bedac osobiscie w sklepie wszystko zalatwilem bez najmniejszych problemow a obsluga wymiata :D

 

Popieram. Wczoraj ok. 15 zamówiłem u nich beatery Danmara. Jakież było moje zdziwienie jak dziś rano kurier zapukał do drzwi :shock:

 

ps. Do Pana Sławka warto zadzwonić, bo jest wtedy skory do negocjacji :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklep malko w czestochowie- kupilem od nich akg k77. zamowilem w niedziele(przelew) a we wtorek rano mialem. cena dosc dobra, kuier- czego chciec wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pochwale 2 sklepy:

 

www.muzyczny.pl

www.onstage.pl

 

Kupowałem w tych sklepach, słuchawki, przewody mikrofonowe, wtyczki, gniazda.

Świetny kontakt, konkretna obsługa, szybka dostawa.

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam dwa sklepy zza Odry.

 

Musik produktiv: http://www.musik-produktiv.com/(s(w4uydngm74ie6eb79vu031pn))/Default.aspx

 

Sprawna obsługa, ogromna hala muzyczna, ceny w miarę, ogromna swoboda wyboru instrumentów, sprzedawcy starają się doradzić jak najlepiej w cenie, czyli (jak najlepsze za jak najtańsze- to nie tylko moja opinia).

 

Music Store Professional: http://www.musicstore.de/en_EN/PLZ

 

Również ogromna hala muzyczna, szeroki wybór instrumentów, przestępne ceny, sprawna obsługa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ragtime w Opolu,dobry kontakt,szybka wysyłka,ogółem wszystko jak nalezy,polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.perkusje.pl

 

Wczoraj o 11. Gregor zadzwonił w sprawie sprzętu i mówił że właśnie pakują paczke. Dzisiaj o 12. kurier już pukał do moich drzwi. Troche czasu zajeło mi otworzenie paczki, wszystko dobrze zapakowane. Obsługa też super.

 

Gregor dzięki za porade i za sprzęt!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perkusje.pl

Idealny kontakt, doskonała, ekspresowa obsługa, super szybki dowóz(do Częstochowy kilkanaście godzin). Towar najwyższej klasy bez najmniejszych usterek doskonale zapakowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Music Factory z Poznania. Bardzo miła i rzeczowa obsługa - pokłady cierpliwośc u sprzedających, możliwośc negocjacji ceny i świetny kontakt.

Nawet 6 razy dziennie :) Bardzo dobre ceny !

 

Oczywiście - Avant Drum Shop i ten temat nie podlega dyskusji.

 

Ostrowski z Wrocławia również daje radę - zawsze można się dogadać ze Sławkiem co do ceny, dość duża dostępność sprzętu i akcesoriów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://DrumCenter.pl

 

Jestem kolejną osobą, która szczerze może polecić DrumCenter. Ogromna powierzchnia. Sprzętu cała masą, także najwyższe topowe półki bębnów a bardzo chciałam mieć możliwość ogrania kilku topowych firm.

 

Talerzownia - po wejściu totalny szok, szczęka na ziemi i dwie godziny przebierania w talerzach aż znalazłAm ten jeden jedyny. (za literówkę przepraszam i problemów z określeniem swojej płci też nie mam - gratuluję spostrzegawczości)

 

Wiedza i kompetencje pracowników (pozdrowienia dla Was Panowie) na bardzo wysokim poziomie. Obsługa konkretna, rzeczowa, bez jakiegokolwiek wciskania. Widać, że lubią swoją pracę

 

Podczas zakupów przez internet otrzymywałam przesyłkę zawsze ekspresowo i pancernie zapakowaną, obojętnie czy to Poczta czy to kurier.

 

Dodam jeszcze, że bardzo podoba mi się dodatkowa działalność DC. Organizują warsztaty, pokazy, prowadzą bloga i kanał na youtube.

 

Reasumując DrumCenter.pl to PEŁEN PROFESJONALIZM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.vimuz.pl

Vimuz w Gorzowie Wielkopolskim. Świetna obsługa, super ceny, sprowadzą wszystko czego klient sobie zażyczy.

Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, że ja tak nie całkiem o sklepie, ale polecam wszystkim Loszmi Drums & Accessories.

zamówiłem w tym sklepie pada werblowego 12'' i właściwie gotowy pad do stopy - wystarczy zamontować na statywie i zainstalować poprzez przyklejenie powierzchni dla bijaka - porządnej gąbki zmywakowej w liczbie sztuk dwóch.

jestem bardzo zadowolony z kontaktu ze sklepem jak również z jakości (jest to równocześnie dystrybutor i producent). serdecznie wszystkim polecam, choć zdaję sobie sprawę, że na zamówienie można troszkę poczekać, jako że nie jest to firma działająca dorywczo.

 

ps. szkoda, że pad nie ma tak głębokiego brzmienia jak moja stara podkładka od klawiatury, ale ona z kolei zbytnio gasiła uderzenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

r.n.r Katowice, omega music Częstochowa, malko częstochowa,

 

Btw . nie mam zwyczaju kupować w DC " achh Bo kolega też tam Kupuje"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malko Częstochowa - dobry kontakt telefoniczny (z mailowym różnie bywa), szybka realizacja zamówień.

Gamuz Katowice - miła obsługa (kobieta :biggrin: ), dobry kontakt przez gg, dobre ceny, dużo gratów na dziale perkusyjnym (na pozostałych tak samo).

RnR Katowice - jeżeli jest ktoś z perkusyjnego to można się dobrze dogadać, ceny przystępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie dziobac i nie chcialbym tak byc odebranym, nie mniej jednak musze przynac ze DrumCenter to poki co najbardziej profesjonalny i rzetelny sklep muzyczny z jakim mialem do czynienia. Pamietam pierwszy moj zakup lata temu u nich - kupilem akurat werbel mapex pro m (swietny sprzet btw) ktorego nie bylo na stronie, ale po rozmowie na gg, okazalo sie ze ktos kupil set bez werbla i byl do wziecia, prawie w tej samej cenie co w sklepach mapex m. Oczywiscie werbel doszedl szybko i dlugo mi sluzyl. Ostatnio znow kupilem u nich blache ktora a) - nie byla na stanie, i w ogole poza ebayem nie bylo jej nigdzie b) w tej chwili zostala juz wycofana z produkcji. Troche to trwalo ale na zamowienie bez zaliczki i innych tego typu historii sciagneli ja dla mnie.

 

Ostatnim moim zakupem byl pokrowiec , na ktory 2 tyg. czekalem ,wysylka byla przez Poczte Polska i sie nie doczekalem. Zaalarmowalem wiec sklep, ktory w tym samym dniu wysyla do mnie ten pokrowiec Kurierem, w cenie wywyslki PP. Kwestie z Poczta zalatwia sam.. - wczesniej mialem zupelnie odmienne doswiadczenia.

 

Reasumujac - polecam wszystkim DC, ja pozostane szczesliwym klientem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.perkusje.pl

 

Wielki plus dla Gregora za sprawne rozwiązywanie drobnych nieporozumień. Na drugi dzień zmarznięty kurier ofiarnie przywiózł mi pada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja dorzucę coś od siebie:

 

Sklep Tryton - ulica Karmelicka w Krakowie.

Sklepik bardzo mały i asortyment niewielki, ale ceny dość niskie.

Zazwyczaj doradzą z tego co mają coś fajnego, a jak nie to ściągnął coś z katalogów (a mają tego sporo).

Kupuje u nich niejednokrotnie i zawsze dostaje rabaty(np na paiste 802 18`chine dostałem rabat 130 zł :biggrin: ), choć sprzedawca z siwymi włosami za każdym razem odgraża się, że "to już ostatni raz" i "szef go ze skóry obedrze" :biggrin:. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avant - Poznań. Błyskawiczna wysyłka i wyrozumiałość dla perkusyjnego trolla-upierdliwca :D

 

Oraz "Nutka" przy ul. płk. Lisa-Kuli w Rzeszowie. Kanciapowo-garażowa atmosfera, która niektórym pasuje (np. mi ). Sprzedawcy, z którymi idzie się dogadać. Brak podziału na "pana i władcę zza lady" i resztę świata. Przy kupnie warto czasem pokręcić nosem, pozastanawiać się, mogą skłonić jakimś rabatem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...