Skocz do zawartości
arti

ZŁOTA LISTA SKLEPÓW MUZYCZNYCH

Rekomendowane odpowiedzi

A ja polecam sklep internetowy perkusje.pl . Wszystko szybko. Znakomity kontakt. Zamówiłem u nich obręcz do toma i była u mnie za 2 dni. :biggrin: Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sklep rondu music w Raciborzu kupiłem tam perkusję gostek tak sie ucieszyl ze dodal mi pokrowce gratis .Wogole spoko koleś mily tranzakcja przeszla bez klopotu napewno kupie w tym sklepie inna lepsza perkusje jak juz sie podszkole

 

No pięknie .... kolego ! Ten sprzedawca się ucieszył nie dlatego że spotkał fajnego gościa ale dlatego że wcisnał ci zestaw który w innym sklepie na bank byłby tańszy :lol:

 

Sieć sklepów RONDO MUSIC to sieć najdroższych sklepów w polsce ;). Swego czasu sam chciałem coś u nich kupić (RONDO MUSIC RYBNIK) to na moje pytanie o cene gość mówił strasznie wymijająco, a pytanie było proste, pod koniec sypnal mi ceną pomnożoną przez znajdujący się na kalkulatorze w każdym sklepie tej sieci "WSPÓŁCZYNNIK NAIWNOŚCI" licząc na to, że to "łyknę" :lol:

 

NAPRAWDE NIE POLECAM TEGO SKLEPU - W SKLEPACH TEJ SIECI CHODZI TYLKO I WYŁĄCZNIE O TRZEPANIE HAJCU, WCISNĄ CI NAJWIĘKSZE SZAMBO WMAWIAJĄC ŻE TO HIT NA RYNKU - NIE POLECAM.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ze swojej strony dopiszę Avant Drumshop. Genialny kontakt z klientem, przystępne ceny, wszystko sprawnie i szybko idzie.

A swoją drogą pozdrowienia dla Pana Mateusza, Pana Przemka oraz Pana Daniela :) (za cierpliwość do mnie ;D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę salon Riff w Łodzi.

Krótko - świetna obsługa, nie najwyższe ceny, no i spory wybór osprzętu Gibraltara ;).

 

Aha - targujcie się, bo warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Avant Drum Shop.

Opiszę krótko sytuację, która zaszła podczas moich zakupów. Chciałem zamówić sobie statyw pod tomy, ale niestety nie było tego, który mi odpowiadał. Obsługa Avant zaoferowała mi inny statyw, który przyjąłem z radością, bo był tańszy. Gdy go otrzymałem okazał się niestety za krótki w stosunku do wysokości werbla. Musiałem go odesłać. Zaraz jak tylko napisałem do sklepu maila otrzymałem wiadomość, że wyślą mi jeszcze inny statyw pod tomy. No i jeszcze przeprosili za całą sytuację, a to była w sumie też moja wina (nie zapytałem się o wysokość).

 

Podsumowując, chyba nigdzie nie spotkacie milszej obsługi i lepszego kontaktu z klientem. Można naprawdę bardzo łatwo się dogadać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszym sklepem jest malko w ktorym to sklepie byłam czasami 4 dni pod rząd :smile: . Nie wiem jak przez internet ale w rzeczywistosci sklep jest super. Zawsze sprowadza mi to co potrzebuje, czasami spędzam tam godzine dobierajac naciągi lub talerze. Oczywiście w tym momencie caly sklep biega między magazynem a mną :smile: . Kiedy jeden talerz po 2 dniach mi popekał oddałem go i tydzień poźniej gosćiu do mnie dzwoni że już mi sprowadzili nowy. Tego typu sytuacji było wiecej tak że nie będę sie rozpisywał. Podobno na gitarach jest niezbyt miła obsługa ale kiedys znajomy oddał im gitare do przeróbki w sobote a w niedziele gosciu przywiózł mu ja do domu na własna reke i wzioł grosze.

 

Morał z tego taki że jak ktoś jest z czestochowy lub okolic to nie idzie do riffa tylko do malko. Częstochowski riff musze wpisać na czarną liste ale to poźniej. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wpisałbym na tę listę Łódzki Riff - może obsługa nie jest najlepiej poinformowana (jeżeli chodzi o perkusję) za to bardzo miła i uprzejma. Bez problemu pozwolili mi grać na ich rolandzie nawet 2h!! Z czego byłem pozytywnie zaskoczony, popukałem w blaszki, a na końcu kupiłem pałki i wyszedłem :) mimo małego asortymentu perkusyjnego (może kilka fajniejszych blach) polecam tan sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, moim zdaniem fajna obsluga, z chlopakami mozna se fajnie pogadac i wam wszytko wyjasnia tak czy owak jest w riffie w katowicach, wogule teraz przyszly talerze meinla nowki talerze cala wystawka... Jesli chcecie sie cos dowiedziec to polecam sie pytac tamtych ludzi, nie sa lasi na pieniadze, jesli wiedza ze w rock and rollu cos jest taniej to mowia o tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Łódzkiego Riffa do może i obsługa miła ale niezbyt poinformowana jak napisał Adasko. Byłem ostatnio w Łodzi i na Piotrkowskiej odwiedziłem Riff'a tak tylko z ciekawości. No ale jak już tam zawitałem to się może cosik zapytam. No i pytam kolesia który zszedł za mną na dół tam gdzie bębny mają w jakiej cenie maja Pro ART set XXL bo za takim sie rozglądam i mam w planie zakup... koleś popatrzył na mnie i po chwili pyta " a z czego one są tzn jakiej firmy?" po tym troche mnie z nóg ścięło. Powiedziałem Alchemy to powiedział, że na stanie nie mają teraz a cena taka jak u dystrybutora ale on może ten zestaw z Wawy ściągnąć. Tak popatrzałem po zestawach rozstawionych u nich i z ciekawości pomyślałem, że spytam się czy dostałbym u nich zestawy Ddrum Dominion Maple, więc pytam sie "czy dostępne są u Was zestawy Ddrum'a?" i tu znowu zamyślenie pracownika i błyskotliwe pytanie "A z czego one są?" i tu już nie wiedziałem co mu powiedzieć... hehe Odpowiedziałem po prostu "Ddrum". W odpowiedzi usłyszałem "a to nie wiem bo ja nie znam tej firmy...". Kupiłem TopDrummer i wyszedłem.

Rozumiem, że on mógł iść za mną tylko patrzeć czy nic nie chce wynieść i w ogóle nie być z tego działu, ale w przypadku jak się już coś pytam a on nie wie bo to nie on obsługuje to stanowisko to mógł poprosić kolege.

Sklep może i ma miłą i zorientowaną obsługe... może to po prostu ja trafiłem na zły dzień... nie wiem :) podzieliłem się tylko tym co tam usłyszałem :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu miałem nieprzyjemną sytuację w avant drumshop(opis sytuacji w temacie czarna lista sklepów perkusyjnych).

Jak każdy wie, takie rzeczy się zdarzają i klasę sklepu poznaję się po umiejętności wyjścia z takiego problemu.

Avant drumshop uczynił to, jestem usatysfakcjonowany rozwiązaniem całej sytuacji w 100%.

W sklepie tym szanuje się klienta i wychodzi mu sie na przeciw. Full profeska...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie polecic dobre sklepy w Krakowie? musze się w koncu wybrac do jakiegos, a najblizej mam do Kraka wlasnie.

 

bede wdzieczny za podanie nazwy sklepu i ulicy na jakiej się znajduje :)

 

[ Dodano: 03-04-2008, 23:13 ]

dobra, wpiszę swoje przemyślenia z ostatnich dni :p

 

http://DrumCenter.pl - tak, tak, wieeele razy był, ale naprawdę warto polecić.

Kontakt miły, czy to mail, czy to gg...odpowiedzi dostawałem zawsze.

Ceny w porządalu, choć niekiedy trafią się niższe u konkurencji, jednak to normalne :)

 

w skali 10 pkt - 9

 

Avant - na początku zraziłem się do nich bo moje zamowienie szło 1,5 tyg około, mimo, ze miało dojsc w ciągu 3 dni...ale spoko, napisalem, dogadalem sie i luzik.

Atmosferka rozmów na gg miła, odpowiedzi otrzymywałem zawsze.

 

w skali 10 pkt - 7,5

 

dzisiaj zaglądnąłem do perkusje.pl, bede w pon. składał zamowienie...zobaczymy jakie bede miał wrażenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam RagTime w Gliwicach!

Kupiłem tam perke, i hi-hat. Panowie z Ragtime'u spuścili cene o 200zł

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avant drum shop.

Dogadałem się o zwrot pieniędzy zamiast talerza, mimo że im się to nie opłacało(ale potem tak, jak zamówiłem inne sprzęty. Zaufali mi, co się rzadko zdarza jeśli chodzi o tego typu sklepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym pochwalić sklep perkusje.pl :)

 

mimo, że zamówione naciągi przyszły do mnie z małym poślizgiem wszystko odbyło się tak jak należy. Tu pozdrawiam Gregora, który domknął wszystko na ostatni guzik i wrzucił masę katalogów. paczka pancernie opakowana we wszelkiego rodzaju folie z bąbelkami itp.itd... :biggrin:

 

bardzo fajny sklep i na pewno coś jeszcze u nich kupię!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę pochwalić sklep perkusyjny DrumCenter.pl zamawiałem blaszkę we wtorek i już dzisiaj czyli w piątek była u mnie w dodatku wszystko bardzo dobrze zabezpieczone jeden duży karton a w nim gąbki i jeden mniejszy gdzie była owinięta blaszka w folię bombelkową.

 

Sklep na 6+ godny polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avant Drum Shop- PO-LE-CAM!! 2 sytuacje- licytowałem wystawiony przez ten sklep na allegro hi-hat. Niestety licytację przegrałem (tzn. ja byłem drugi). Pojechałem na wakcje. Po powrocie sprawdzam pocztę, a tam mail od sklepu, że osoba która wygrała licytację okazała się nielojalna w związku z tym proponują mi ten hi-hat w takiej cenie, jak tamten allegrowicz wylicytował. Tydzień po otrzymaniu maila, ponieważ nie było mnie w domu(myślałem że już za późno) zapytałem o ewentualne negocjacje ceny. Otrzymałem odpowiedź negatywną, ale sklep pokrył koszty przesyłki:) naprawdę wspaniałe podjeście do klienta.

 

Druga sytuacja dot. zamawianej w sklepie koszulki. Przy zamówieniu podałem nr. telefonu Zazwyczaj do niczego nie jest on potrzebny, ale nie tym razem. Zadzwonił do mnie chyba Pan Mateusz informując o tym, że aktualnie nie posiadają tego rozmiaru, powiedział kiedy dostawa ma dotrzeć oraz zaproponował inne, dostępne koszulki. SUUUPER PROFESJONALIZM!! ocena 11/10!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://DrumCenter.pl jest najlepszym sklepem. Mają tam sporo rzeczy, można popukać na perkusjach. Profesjonalna obsługa. Doradzili mi wspaniale w wyborze perkusji i blach poprostu super i polecam. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sklep rondu music w Raciborzu kupiłem tam perkusję gostek tak sie ucieszyl ze dodal mi pokrowce gratis .Wogole spoko koleś mily tranzakcja przeszla bez klopotu napewno kupie w tym sklepie inna lepsza perkusje jak juz sie podszkole

 

 

Taaa... Ja właśnie wszystkim odradzam ten sklep. owy 'miły koleś' tobi wszystkich w ch**a ustawiając sobie ceny. Na żadnym artykule nie ma ceny, a kiedy pytamy to sam wymysla sobie ceny...

 

Kiedyś kupowałem u niego pokrowiec na klawisze - miałem może 14 lat. Ide, oglądam pytam sie ile kosztuje. On mi na to że 90zł. No to ok ide na drugi dzień i pytam się innego kolesia, ten sprawda w kompie i mówi że 65 :!: Całe szczescie, że trafiłem na innego kolesia... :)

 

Inny raz idziemy z kumplem po statyw prosty pod blaszke Dixon. Pytamy sie ile kosztuje (bo oczywiście ceny nie ma) i mówi że 199zł... (drogo bo za tę cene ma łamańca z Basixa). Dobra wracamy na drugi dzień z kasą a ten wyskakuje i gada, że 260zł.

 

OSZUST!!! Ja juz nawet u niego pałek nie kupuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie muszę napisać tego posta bo zbieram się i zbieram.

 

Wieki plus dla sklepu MusicStore w Poznaniu, za fachowości, za podejście do klienta itp itp

Zwsze miło wpaść w sobotę i pogadać, pomimo wielu zakupów ani razu nie zawiodłem się na jakości towaru zawsze wszystko w super cenie i w bardzo miłym towarzystwie, oby więcej takich sklepów !!! Polecam gorąco i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie ograć Axisa albo wypróbować PDP B.O.A. i porównać ją z Iron Cobrą. A może ostukać werble Tama z serii Warlord lub wysokie serie Gretsha lub DW...

Długo by wymieniać, mi szczena opadła gdy zobaczyłem to wszystko w jednym miejscu, poczułem sie jak dziecko w sklepie z zabawkami...

Polecam Sklep Riff Megastore w Warszawie, co prawda jest na "końcu świata" ale cz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

music store, czyli www.perkusje.pl

 

Baaardzo korzystne ceny :) Natychmiastowa wysyłka kurierem. Wczoraj zamówiłem stołek Basix DT-410 i naciąg Powerstroke3 z kropką, a dziś już miałem paczkę. Tak zapakowana, że można po niej skakać i nic by się nie stało :D Do tego wypakowana po brzegi ciekawymi katalogami (Premier, Pearl, hardware DW, Zildjian itd itp). Na prawdę polecam zakupy tam!

 

Serdecznie pozdrawiam przede wszystkim Gregora, który poświęcił dużo czasu na rozmowę ze mną i doradzenie odpowiedniego zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...