Skocz do zawartości
arti

ZŁOTA LISTA SKLEPÓW MUZYCZNYCH

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam sklep Massive Music w Lublinie, mieszczący się na ulicy Narutowicza (numeru nie pamiętam dokładnie, ale łatwo znaleźć, przy poczcie po schodkach w dół :)). Asortyment ogromny (np. blachy Amedia, pałki Ice Stix), ceny bardzo konkurencyjne, obsługa znająca się na rzeczy i sympatyczna. No i wszystkiego można dotknąć, postukać (nawet obsługa zachęca do tego :)). Super sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMNIMUSIC

 

Wielki plus, spuścili mi ponad 100zł na padach DW (kupiłem taniej nówki niż na allegro używane :D), najlepszy dystrybutor DW w Polsce. Szybka obsługa email i świetny kontakt, na dzień po zamówieniu kurier był u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja tam zaopatruje się na www.bratpol.com.pl co prawda czasem trzeba poczekać na towar ale jest rzetelna obsługa ;) no i dają rabat'y

 

no i nie wszystko co mają na stanie mają w ofercie wiec warto pytać na GG ;)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam sklep "Metro" w Warszawie.Dwa razy robiłem u nich zakup i się nie zawiodłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Ja mogę polecić internetowy sklep( tak mi sie zdaje) ''Fabryka dźwięku''

Oprócz dość wysokich cen i drobnych baboli http://sklep.fabrykadzwieku.net.pl/Perkusje/Talerze/Ride/Paiste-2002-Heavy-Ride.html (patrz-materiał z jakiego zrobiony jest talerz) można tam liczyć na fachową obsługę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony, polecę krakowski Rock'n'Roll za naprawdę profesjonalne podejście do klienta i szybki załatwienie sprawy. Chciałem w Krakowie sobie kupić naciąg Evansa HD Dry, tyle, że 13" nikt nie miał, a w Rock'n'Roll'u bez problemu ściągnęli i to na drugi dzień. Polecam też Poznański Avant, przez internet żadnych problemów, przesyłka zabezpieczona, szybka dostawa.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do złotej listy nadaje si e jak najbardziej, mój wybawca Sklep perkusyjny DrumCenter.pl

 

Sklep miał dostępny produkt: PAISTE PST 5 MEDIUM CRASH 18", czego nie mogłam się doczekać od hurtowni...Wczoraj zamówiłam talerz i już dziś go dostałam kurierem, jestem z niego bardzo zadowolona! :biggrin: gratis nawet plakat dostałam :D hehe Zamówienie zostało zrealizowane w sumie w ten sam dzień. Szybko, profesjonalnie, za odpowiednią cenę, talerz nowy, bez żadnych skaz, wszystko w najlepszym porządku. :) Bardzo polecam

 

[ Dodano: 30-07-2008, 15:10 ]

:) na następne miejsce w złotej liście zasługuje Sklep "BOŃKA-SOUND" w Koninie.

 

Bardzo miła obsługa, idzie się z nimi dogadać, można dobrze się poradzić, schodzą z ceny kiedy trzeba. Wstawiając sprzęt do komisu, można jeszcze na tym dużo zarobić. Ceny odpowiednie, nie zawyżone jak w innych sklepach, sprzedają jak najbardziej korzystnie dla klienta i dobry sprzęt, jeszcze się na nich nie zawiodłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie polecam Avant Drumshop. Po zamówieniu popołudniu paczkę miałem świetnie zapakowaną na drugi dzień w domu. Dobra jakość i rabaciki (chocby minimalne też).

Prośba do obsługi: Do oferty dorzućcie więcej lugów, zostanę wtedy wyłącznie Waszym klientem :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę też pochwalić DrumCenter.pl . Dzisiaj byłem przejazdem w Bydgoszczy, wstąpiłem tam i nie żałuję. Sklep ogromny, na miejscu można zobaczyć sprzęt, o jakim w innych miastach, nawet tak dużych jak Wrocław, można tylko poczytać w gazetach, obsługa szalenie miła i uczynna, jak pojawi się klient, nie jest wcale zajęta gryzieniem kanapek ani rozkładaniem towaru, co jest standardem w innych sklepach.

 

Bez problemu znalazłem to, czego szukałem. I pograłem chwilę na Mastersie i na werblach Reference i sygnaturze Chambersa. Jedyne zastrzeżenie - warunki akustyczne powinny być lepsze - w takiej stodole nie da się ocenić brzmienia, chyba że ktoś ma wiele lat praktyki i mistrzowskie ucho. Może do prób sprzętu dałoby się urządzić mały pokój odsłuchowy ze ścianami odpowiednio wytłumionymi. A może już taki jest? W sumie, nie pytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tutkaprof

Z tego co mi wiadomo, takie pomieszczenie jest :smile:

 

Ja też chwalę sklep perkusyjny DrumCenter.pl

Niesamowicie miła i profesjonalna obsługa, która nie szuka tylko okazji żeby kogoś na coś naciągnąć, masa sprzętu dostępnego od ręki i ta niesamowita wolność w opukiwaniu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ada-music Kraków ul. Szewska 25. Kupiłem u gości dzisiaj blachy. Co prawda za minus można potraktować to, że automat do kart płatniczych nie czytał mojej karty (musiałem lecieć do bankomatu) oraz nie za duży metraż sklepu. W stoisku perkusyjnym panuje też mały bałagan. Za duuuży plus uważam, że mogłem do woli pukać wszystkie amedie jakie mieli (nie specjalnie wiele modeli co prawda) oraz to, że dostałem dość duży upust. Za achmet legend hi-hat 13" zaplaciłem 440 zl (u nich cena sklepowa to 489, w avancie 469), a za crasha 16" Galata zabulilem jedyne 300 zł. :D Zacieszam jak dziecko po otworzeniu prezentów od mikołaja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perkusje.pl > music store

 

kolejny raz się nie zawiodłem! W poniedziałek zamówiłem Hi-hat radiant murathan 14'', sprężyny puresound i naciąg Evans genera DRY. już na następny dzień rano obudził mnie kurier z paczką :smile: . wszystko było pięknie i solidnie zapakowane, zabezpieczone i do tego dostałem masę katalogów :) .

 

Pozdrawiam Gregora i całą ekipę perkusje.pl :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja tak jak Raffcio.

Już któryś raz z kolei kupuję w perkusje.pl (music store) i zawsze jest zawodowo.

Tym razem skorzystałem z oferty na secik PDP BX Fusion - tobbaco fade z gratami DW + Meinl.

Bardzo miły kontakt z Gregorem, fajny upust i błyskawiczna przesyłka kurierem.

Sporo kupuję przez internet to wiem, że tak działające sklepy to nie jest jeszcze standard.

Na pewno wrócę po więcej ;)

Cytując pewną reklamę w TV : "Tak powinno być w każdym sklepie".

 

Pozdrowienia dla Gregora i całego składu perkusje.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep Perkusyjny - DrumCenter.pl

 

W DrumCenter kupuję odkąd pamiętam. Kupiłem już u nich Pearla MMX, Sabiany HHX Evolution, Ramę Pearla i cała masę akcesoriów niezbędnych perkusiście. Teraz idzie do mnie zamówiony w DrumCenter Pearl Reference w poszerzonej konfiguracji.

 

Za każdym razem w pełni profesjonalna obsługa zarówno poprzez internet jak i face to face gdzie dopiero wtedy można zobaczyć ogrom powierzchni i instrumentów jakimi dysponują od ręki.

 

Wszystkie przesyłki które zamawiałem internetowo zawsze przychodziły szybko i bezproblemowo w dodatku były bardzo pancernie zapakowane. Przez internet zawsze korzystałem z pomocy Pana Marcina lub Pana Tomka, którzy co bardzo ważne doradzili a nie wciskali...

 

Wchodząc do stacjonarnego sklepu DC najpierw przez około 30-40 minut trzeba ochłonąć od ilości sprzętu jaki się tam znajduje. Do wyboru do koloru. W życiu w żadnym sklepie w Polsce nie spotkałem jeszcze tylu talerzy.

 

 

Mój tato zawsze mi mówił że dobra firma to taka która nie tylko umie sprzedać ale także umie się zachować w razie problemów. Pękł mi splash Sabian HHX Evolution. Sprawę załatwiono szybko i bezproblemowo. To są właśnie powody dla których jestem z DrumCenter. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja polecam zarówno Avant jak i sklep Music Store w Poznaniu. Konkretna i fachowa obsługa, życzliwość i cierpliwość w stosunku do klientów. No i ludzkie spojrzenie na klientów (rabaty itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z miejsca, ale nie bezpodstawnie, polecam DrumCenter.pl

Sklep w wysyłce dba o najmniejsze szczegóły, zawał katalogów w paczce, bardzo szybka wysyłka, dobry kontakt, a mojemu koledze z miejsca załatwiają sprawę pękniętej chiny A Custom. Ceny są dobre, choć nie najniższe wśród tych, które znalazłem. + faktura z paragonem do zakupu w foliowej koszulce.

 

Z kolei minus dla .........................

 

[ Komentarz dodany przez: hakael1977: 15-08-2008, 21:57 ]

Z minusami zapraszam do tematu "Czarna lista..."

 

Przepraszam bardzo, wahałem się tylko, czy wpisywać sklep na czarną listę przez kilka poważnych niedociągnięć, mimo że towar który otrzymałem był zgodny z opisem i wszystko było w jednym kawałku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam sklep muzyczny: Bońka Sound w Koninie. Miła obsługa i naprawdę korzystne ceny, jak ktoś będzie w tamtych stronach to naprawdę polecam. Strony internetowej brak.

 

Na listę umieszczę również: ProRock Zielona Góra i Riff, również ZG. Z tym, że w Riffie już takich korzystnych cen na wszystkie przedmioty nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Riff w stolicy na Pl. Wilsona. Profesionalna i miła obsługa, wybór też nawet niezły w porównaniu do innych sklepów. i słyszałem jeszcze że na bokserskiej mają niezły wybór ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Riff w stolicy na Pl. Wilsona.

 

Riff jest na placu konstytucji :biggrin: ,na placu Wilsona jeszcze nie ma żadnego sklepu muzycznego a szkoda..............

 

[ Dodano: 20-08-2008, 16:49 ]

Jeżeli chodzi o stolycę to do niedawna był świetny sklep muzyczny Zbigniewa Hołdysa, obsługa która tam pracowała dwoiła się i troiła żeby pomoc klientowi, mało tego zniżki od 10 do 20% były na porządku dziennym,natomiast od grudnia zeszłego roku już nie istnieje...........mimo ze powstał ogromniasty Riff na bokserskiej nic nie zastąpi tamtego sklepu.........

ale w ramach ankiety mogę polecić sklep internetowy Silesia Music Center, tam kupowałem baniaczki i stwierdzam ze lepszej współpracy on-line nie doświadczyłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musicman.pl przesyłka za 5 zł :D pobraniowa, wysyłaja w ten sam dzień co zostało złozone zamówienie ,dobry kontakt no i mają niskie ceny , minusem jest nie za duży wybó , ale akurat ja zaopatruje się zawsze w evansy więc mi wystarcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M.Ostrowski Instrumenty Muzyczne czyli www.muzyczny.pl. Spory asortyment, dobre ceny, profesjonalna obsługa. Panowie nie stosują zasady "Nie rusz! Nie umiesz! Popsujesz! Szczególne pozdrowienia dla Pana Sławka odpowiedzialnego za perkusje za cierpliwość i wyrozumienie :smile: Już tłumaczę... Kupiłem maszynkę do hi-hatu, okazała się za mała. Wymieniono ją na inną, różnicę w cenie oddano. Ta też nie pasowała. Zwróciłem ją i otrzymałem gotówkę. Zupełnie bezproblemowo. POLECAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę pochwalić sklep perkusje.pl . Kupiłem trochę żelastwa - wszystko pancernie zapakowane , mega szybka wysyłka i fachowe doradztwo . Jak klient zasłuży to i na rabacik znajdzie się miejsce ;-) .

Czegóż chcieć więcej ?

 

!Gorąco polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...