Skocz do zawartości
maksLG1

bębny akrylowe

akryl czy drewno  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. akryl czy drewno

    • akryl
      8
    • drewno
      30


Rekomendowane odpowiedzi

nie no bez przesady , w sumie gdyby takie produkowali to może bym się skusił. To ja odbiję piłeczkę, dlaczego nie gracie akrylowymi pałkami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie no bez przesady , w sumie gdyby takie produkowali to może bym się skusił. To ja odbiję piłeczkę, dlaczego nie gracie akrylowymi pałkami ;)

 

Produkują http://www.earthtoneheads.com/ , ależ ja nigdzie nie napisałem że wolę akryl niż drewno , dlatego też gram drewnianymi pałkami , a więc piłeczka wraca do Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytałem mimo wszystko jeżeli ktoś używa akryli to jednak tych z minionych lat.

 

z tego co ja czytałem to ludzie używają nowych customów na shellach RCI. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem , ale nie mogłem się powstrzymać wpisałem RCI w google i wyskoczyło mi masę linków poza tym właściwym , między innymi ten :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari

Oj ale np. skrot DW tez duzo nie mowi ;)

A to czy cos sie pojawi w googlu, to tylko i wylacznie zasluga wypozycjonowania danego tagu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari

Jak opinii nie będzie to sam przetre szlak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak opinii nie będzie to sam przetre szlak ;)

 

 

 

 

No zobaczymy :D Kto pierwszy ten lepszy.Sasasa. Ja już czaję się na nie. Co do firmy.Słyszałem drewniane CRUSH - miażdżą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari
Jak opinii nie będzie to sam przetre szlak ;)

 

 

 

 

No zobaczymy :D Kto pierwszy ten lepszy.Sasasa. Ja już czaję się na nie. Co do firmy.Słyszałem drewniane CRUSH - miażdżą.

 

E tam, kto mniej zapłaci ten lepszy, hehe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-)

ja tam jestem ostrozny konserwatywny lis, poczekam z 10 lat co pokaze czas z tymi nowymi produkcjami (podobnie robie z literatura, dlatego moge sie wytlumaczyc dlaczego nie czytam ;-)

A co do tych pionierskich akryli..., gdybym mial zmienic material, to predzej na Stainless steela :-D Raczej pewniejszy co do trwalosci, tylko ..., kto by go za mnie nosil ... ;-)

 

Pozdrawiam a-Krylowcow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A coś o firmie CRUSH wiecie?

 

Pisałem z Johnnym C. od RCI i podobno biorą korpusy od nich, więc pewnie spoko bębny. Popytaj o wykonanie itd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...