Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

francuz, on ma rację, przecież ten werbel wygląda obrzydliwie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tak się malowało podwozia samochodowe, by rdza ich nie żarła.

Dobry pomysł. :smile:

 

ps. francuz,

ćwiczyłem, ćwiczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super i pięknie tylko to jest drewniany werbel -w przypadku metalowego "powiedzmy", że bym taki zabieg jeszcze był w stanie zrozumieć. A ten wygląda jakby ktoś w smole utopił :???: No i jak pomyśle o oryginalnym wykończeniu z brokatem... :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

francuzowi prawdopodobnie chodzi nie o to, że ktoś potraktował ten instrument własnym może niezbyt udanym wykończeniem :lol: tylko o fakt, ze jest to jedynie stary werbel Amati i nie ma o co tu się kłócić. Ja raczej nie chciałbym go nawet za darmo, nawet jakby był nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej nie chciałbym go nawet za darmo, nawet jakby był nowy.

 

nie przesadzaj. to stary werbel robiony jeszcze z tzw. sercem o niebo lepszy niż dzisiejsze Basixy, Staggi czy inne Dimavery. z dobrymi naciągami gada jak się patrzy. oczywiście jeśłi był dobrze utrzymany i ktoś go nie zrujnował. ten akurat ktoś potraktował chyba bitexem :)

 

francuz, dlaczego masz mojego nicka w podpisie ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę Was!

znowu się rozpocznie dyskusja o tym, że "nawet stare Amati może brzmieć.. bo z duszą.. to to... bo śmo.."

Ktoś zrobił ze starego werbla amati werbel do black metalu jak widać. Też wielkie mi halo. Dla mnie przed tym malowaniem i po - ten werbel jest tyle samo wart. Paczkę draży ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat te stare Amati Lingalone dobrze wspominam i boli mnie ten widok :( Czy wartość pieniężna nie ma tu nic do rzeczy bo chodzi o wartość sentymentalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paczkę draży ;)
W przeciwieństwie do mnie masz chociaż odrobinę miłosierdzia. :biggrin:

 

[ Dodano: 20-02-2012, 18:25 ]

Czy wartość pieniężna nie ma tu nic do rzeczy bo chodzi o wartość sentymentalną.

Wartość pieniężna nie ma tu nic do rzeczy. Sentyment rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny set, a jeszcze do tego niejeden mogl sie przekonac na zywo jak brzmi...Nawiasem mowiac ten Pearl ma juz pare ladnych lat. Jesli Dystrybutor tak "czesto" dostarcza nowy zestaw takiej perkusistce to...co to za dystrybutor? :neutral:

 

Wydawalo mi sie ze Beata Polak miala dwa floortomy w tym zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beata Polak gra aktualnie na Pearl Masters Premium Legend, przesiadła się na te bębny z Pearl'a Reference. Sądzisz, że zawodowa, powszechnie znana i lubiana perkusistka ma tylko jeden zestaw? Może nie potrzebuje zmieniać bębnów tak często jak Tommy Lee :biggrin: Nie sądzę, aby miała jakiś niekorzystny układ z dystrybutorem, z którym współpracuje wiele lat. Jakoś spora liczba polskich endorserów Pearl'a jest stała w uczuciach do marki.

Uwielbiam jak ktoś usilnie doszukuje się dziury w całym.

A i o ile dobrze kojarzę to słynny żółty zestaw MMX'a Beaty Polak był w kolorze Canary Mist

(chyba taki samym jak zestaw Piotra Pniaka) a ten jest w kolorze Antique Gold. Prowdopodobnie to nie ten o którym myślisz. Pewności nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlos, Beata Polak jest zarejestrowana na tym forum jako: rozenzweigowa. Happy Chit-Chat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe czy wsrod uzytkownikow zagladaja tu znani perkusisci... ? :cool:

No przecież ciągle tu zaglądam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od tego Pana raczej niczego nie warto kupować.
A co z nim jest nie tak? Bo ja nic nie wiem a koleś ma 100% pozytywów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...