Skocz do zawartości
arti

ZŁOTA LISTA SKLEPÓW MUZYCZNYCH

Rekomendowane odpowiedzi

Gamuz Katowice - dość sporo rzeczy, fajna obsługa i nieźle mi cene zniżyli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JoshQ napisał/a:

MusiCCenter

 

czy masz na myśli sklep musiccenter w Poznaniu ??

moje odczucia co do tego sklepu są mieszane - o ile ceny mają dobre iudało mi sie kupić pare fajnych rzeczy w bardzo fajniej cenie o tyle poziom obsługi gościa zajmującego sie perkusjami, jak dla mnie pozostawia wiele do rzyczenia :/ ja rozumiem rozmowę z klientem oraz próbę pokazania "innych możliwosci" ale koleś zachowuje sie tak jak by się znał na wszystkim w stopniu co najmniej zawodowym od 30 lat i jak dla mnie za czesto używa słowa "customowy" :P

Ale generalnie sklep jest ok gdy nie ma gościa z perkusyjnego działu - jakoś wtedy lepiej mi sie tam kupuje :)

No i nie można zapomnieć o uroczej pani z kasy... :P

 

Koleś z działu perkusyjnego bardzo mi przypadł do gustu. Miły i rzeczywiście obeznany, zawsze zaprezentuje sprzęt, pójdzie na rękę klientowi. Dla mnie jak największy pozytyw dla tego gościa dla sklepu (niskie ceny, rabaty) i pani z kasy :lol: U mnie są na 1 miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avant Drumshop - Poznań, Łukaszewicza 33.

jak dla mnie genialna idea nie wymagająca większego komentarza - trzeba odwiedzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie też duży plus dla R'n'R KatowiceâŚ

Zainteresowany zakupem zapytałem z grubsza by się zorientować co i jak⌠'Mały' polecił mi Taye SpotLighta SL622S(wcześniej grałem na elektryku Yamashe), podliczył od razu z rabatem⌠umówiłem się parę dni później na testy. Złożył mi ten zestaw na miejscu⌠można sobie spokojnie pograć, porozmawiać. Zamówiłem i jutro już będę miał z dowozem na miejscu⌠Zero problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harfa w Płocku, chciałem to pograłem, podali mi blaszki które chciałem, dokładali statywy itd. i nawet mi dali pałki (leżały przy secie do testów i były troche grane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perkusje.pl nie ma problemu z dostepnoscia towaru,szybka przesylka dhl`em ,jeszcze kurier dzownil i pytal sie czy jest ktos w domu,czy moze podjechac.

Ogolnie mile odczucia:P polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sienek, a może napiszesz dlaczego polecasz drumstroe.pl?

 

no tak...chociaz wiem ze Ci ktorzy juz tam kupowali wiedza ze warto,

to moim zdaniem najlepszy internetowy sklep przedewszystkim ze wzgledu na indywidualne podejscie do kazdego klienta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... Dla mnie najlepszym sklepem jest http://drumcenter.pl... Wszytsko jest jak należy nie mam żadnych zastrzeżeń, nie wiem jak jest z przesyłka, ponieważ jestem także z Bydgozczy ( jak widać =P ) i ich odwiedzam, ale jestem pewien,że idzie równie dobrze... Mogę to wywnioskować z tego, że widziałem jak pieczołowicie pakowali paczki po świetach , po przerwie i w ten sam dzień lecieli na poczte. Polecam ten sklep, przede wszytskim za obsługe, która zawsze oferuję pomoc w wyborze, za ilość towaru ( mało kto oferuje tak dużą ilość towaru ) ... W ogóle jakoś nie przychodzi mi do głowy co jeszcze, ale sam zapraszam do nich drumcenter.pl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie nie mam żadnych zastrzeżeń poza jednym....... nie mają w swojej ofercie żadnego zildjiana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja podobnie nie mam żadnych zastrzeżeń poza jednym....... nie mają w swojej ofercie żadnego zildjiana :)

 

Cierpliwosci panowie.

 

1. Zildjian nebawem wprowadza nowy cennik dlatego nie ma sensu wklepywac poki co zildjiana

2. Idzie do nas USA wielka sciana ekspozycyjna rodem z amerykanskich wielkich sklepow perkusyjnych a nie jakis kiczowate drzewka.

3. W ciagu 3 miesiecy powinnismy miec w ofercie od reki bardzo szeroka oferte zildjiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grom napisał/a:

Omni-Muz Kraków, fajna obsługa i znająca się na rzeczy obsługa, możesz popróbować co chcesz. Polecam

 

 

 

Zdecydowanie polecam!!! Nie wazne czy jestes muzykiem o umiejetnosciach podstawowych czy tez profesjonalista bez problemu pracownicy tego sklepu doradza Ci w kazdym zakupie. Ogromny wybor sprzetu. W ofercie: DW Drums, PDP, Yamaha, Mapex, Ludwig, Roland, Sabian, Ufip, Evans, Vater, Hardcase.

 

Firma, która posiada z miesiaca na miesiac coraz wieksza liczbe endorserów w Polsce.

 

Jedne z najlepszych cen, kozystne rabaty

 

Polecam

 

OMNI-MUSIC KRAKÓW

 

 

Druga firma to ZIBI Techno, oficjalny dystrybutor Zildjian'a na Polskę. Potrafisz wszystko zalatwic przez telefon (no moze prawie wszystko ;)

 

Pozdrawiam

 

Larz

 

 

Pozwole sie nie zgodzic. Lubie firme Omni-muz tylko dlatego, ze sprowadzaja palki z ktorych korzystam. Pozwole sobie przytoczyc pare przykladow, ktore zaprzeczaja tezie jakoby byl to sklep godny polecenia:

 

1. Chce kupic paleczki. Wchodze do sklepu patrze na polke z paleczkami (przy wejsciu)- nie ma. No ale firma jest dystrybutorem wiec ma na 100% na stanie. Pytam sie sprzedawcy przy kasie o palki. Odpowiedz- prosze isc do dzialu perkusyjnego. W dziale perkusyjnym siedzi pan i sobie gra na padzie. No to sie pytam o palki. Odpowiedz- wszystkie sa wystawione przy kasie na polce. No to ide do kasy i sie pytam. Sprzedawca pyta sie 3 pracownika zeby mnie wreszcie obsluzyl. Mowie "poprosze palki Vater New Orleans Jazz nylon". Sprzedawca idzie do magazynu i co przynosi? Oczywiscie Nova 5B nylon...

Ogolnie stracilem jakies 10 minut na zakup palek, mimo ze kolejki nie bylo.

 

2. Chcialem obgrac pedal PBP Boa, bo Omni-muz jest dystrybutorem PDP i DW. Wchodze pytam sie. Sprzedawca pokazuje mi perkusje z wystawy na podwyzszeniu do ktorego podpiety jest jeden jedyny na caly sklep pedal. Pytam sie, czy moze mi go wypiac i wpiac do jakichs innych bebnow. Odpowiedz " moze pan tutaj pograc". No to wchodze na podest i gram- na stojaco, starac sie bardziej utrzymac rownowage (dookola fortepiany warte po 10k kazdy) i "gram". Mila obsluga nie ma co. No i cena- zaporowe 1200 zlotych za pojedynczy pedal, ktory u Klinika jest za 800 zlotych.

 

3. Chce kupic naciagi Attack. Ide do kasy i pytam sie o naciagi- ceny i dostepnosc. Zaczynam dyktowac sprzedawcy, a ten od razu rzuca haslem ze tak nie moze sprawdzic, bo w katalogu inaczej zapisane. Przy okazji posyla mnie do dzialu perkusyjnego. W dziale perkusyjnym pytam sprzedawcy o naciagi. Pierwszy wogole sie nie orientuje gdzie co jest (mimo, ze szafa z naciagami kolo niego stoi), drugi wie cos wiecej. Wogole jak powiedzialem o naciagach powlekanych na tomy, to jeden z nich zapytal " powlekane na tomy? przeciez powlekane sie zaklada na werbel" i patrzy na mnie jak na idiote. No nic, nie ma na szafie z naciagami, to idziemy do kasy. Sprzedawca z dzialu perkusyjnego patrzy na cennik i mowi, ze wszystko super, bo na "12 medium tone ridge coatedmamy znizke". Super, tylko ja nie chce medium tone ridge coated tylko zwykle medium coated. No i tu rozmowa sie konczy, bo nie maja takich modeli, takich rozmiarow, no i nie ma mowy o zamawianiu, bo nie sprowadzaja juz Attackow i sprzedaja resztki. Na zamowienie tez nie sprowadza. Tak oto zostalem bez nowych naciagow do nagran, mimo posiadania kasy i mozliwosci z miejsca zaplaty.

 

I wytlumaczcie mi tu jak obsluga ma byc kompetentna i mila, dobrze zaopatrzony sklep. Dystrybutor firmy z ktorej posiada jeden pedał, sklep, ktoremu nie chce sie sprowadzic naciagow pomimo faktu, ze importer ma siedzibe w tym samym miescie.

 

Poprawka- nie lubie Omni-muza. Lubie pałki. I z kazda kolejna wizyta utwierdza mnie w przekonaniu, ze firma ta traktuje jak nalezy tylko znajomych i endorserów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep:

www.elestra.pl

 

z czystym sumieniem mogę go polecić. Obsługa konkretna, odpowiada na wszystkie maile i rozmowy gg. nie tak jak np w Avant i Drumcenter(tam mi nie odpowiadali na rozmowy gg)

Poza tym, mam wrażenie, że mają naprawdę dobre podejście do klienta.

Robiłem tam ostatnio zakupy za niewielka kwotę i poprosiłem czy mogą mi dorzucić luzem zwykłą tulejkę od lugi, bo mi brakowało, a nie chciałem kupować całej lugi. Oczywiście się zgodzili, że niby mają na luzie tego. Sam ten fakt to nie jest żadna mecyja, bo taka tulejka jest zapewne tak naprawdę bezwartościowa. Paczka przyszła-tulejki nie było.

Pomyślałem sobie, na obietnicach się skończyło. napisałem na gg, Pan mnie najmocniej przeprosił, wytłumaczył że zaszła pomyła, i że tulejki zostaną wysłane priorytetem jeszcze dziś. Doszły szybko, w ilości szt 5.

wiem że to żadne gratisy ani rabaty, bo taka tulejka jest tylko marną tulejką, ale spodobała mi się reakcja na pomyłkę.

z resztą- wcześniejsze zakupy tam też były udane.

 

i zaznaczam- dla tych którzy drżą i prychają na słowa power beat i elestra, nie oceniam tutaj jakości sprzętu Power Beat, tylko jakość obsługi, która była w moim przypadku celująca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedziec w jakich kryteriach rozpatrujesz sklepy perkusyjne.

 

Jeżeli jest Ci smutno bo ani w AVANT'ie ani w drumcenter nie odpisywali na Twoje wiadomości na GG, to pewnie byli zajęci realizacją zamówień lub czyms podobnym. Byłem w Music-Storze Poznań np. i widziałem jak tam Wojtek zapier**la. Nie dziwię się, że nie zawsze uda mu sie znaleźć chwilę na odpisanie na pytanie klienta. W AVANCIE to samo - chłopaki chodzą jak nakręceni, choc jeden z nich stara się zawsze siedziec przy kompie.

 

Trochę wyrozumiałości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Gregorem. Ja zawsze pisze do

DrumCenter.pl i bardzo szybko dostaje odpowiesz na gg- czasem bezposrednio do Klinika, czasem do sklepu. Trzeba po prostu sie wgryzc w taki moment, jak ma czas. Oni naprawde ciezko pracuja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wołanie nigdy nie pozostało bez odpowiedzi w DrumCenter.pl Szczerze polecam ten sklep. Jest w ścisłej czołówce jeżeli nie na czele polskich sklepów. Robiłem również zakupy w Avancie i także jest bezproblemowo, na większość pytań na gg odpisują, paczki dochodzą szybko, czasem są u mnie niestety po dłuższym czasie, ale to już są uroki Poczty Polskiej i listonoszy na urlopach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam przecież żadnych pretensji do ludzi z Avantu i Drumcenter, nie uważam że się obijają, lub że mają klienta w d....., napisałem tylko że nie dostałem odpowiedzi na gg. ja nie porównuje tych sklepów z elestrą, bo w nich jeszcze nic nie kupiłem.

Gregor o jakie kryteria Ci chodzi? :roll: nie rozpatruję kilku sklepów, tylko opisuję wrażenia z zakupów w elestrze.

Co się tak "grzejecie" Panowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam mogę powiedzieć, że do avantu 3 razy pisałem maila i nic:/ a na przyjście hihatu turkish kurak 13' czekałem dwa miesiące, bo musieli je ściągnąć, po czym okazało się, że ściągnęli jakieś inne, a tego nie, więc musiałem kupić turkish ephesus 13', ale tez jest spoko :D a na pokrowce rockbaga czekałem miesiąc :/ Ale ogólnie sklep bardzo fajny i na pewno coś jeszcze w nim kupię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTERTON - Gdynia.

Głównie TAMA jedna dla sympatyków tej marki sklep jak znalazł, jedyne do zarzucenia może być dość nie miła obsługa - zależy na kogo się trafi - i czasami nie profesjonalne podejście do klienta.

Ceny jak prawie wszędzie... ani drogo, ani tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
INTERTON - Gdynia.

Głównie TAMA jedna dla sympatyków tej marki sklep jak znalazł, jedyne do zarzucenia może być dość nie miła obsługa - zależy na kogo się trafi - i czasami nie profesjonalne podejście do klienta.

Ceny jak prawie wszędzie... ani drogo, ani tanio.

 

No stary, ten dzial to jest "ZŁOTA LISTA SKLEPÓW" a nie "spis sklepów, w których kupowałem cokolwiek..."

 

Sam piszesz że o niemiłej obsłudze i nieprofesjonalnym podejściu no to dlaczego zachwalasz ten sklep umieszczając go w tym wyjątkowym dziale...

 

Z racji tego że posiadam perkę Tamy jestem niejako skazany na okresowe kontakty z tą firmą i dla mnie Interton to porażka jeśli chodzi o podejście dystrybutora do klienta. I bynajmniej nie chodzi mi tu bynajmniej o czekanie na jakieś elementy po 6 miesięcy co jest normą (na czarny naciąg z logo Tama czekałem ostatnio 5 miechów ! Na naciąg, nie na jakiś super ekstra wyjątkowy, jedyny w polsce element, który się sprzedaje raz na 5 lat, tyko na naciąg rezo na stopę.... ) W Intertonie maja niezwykłą zdolność do "drobnych" pomyłek.

Chciałem zamówić sobie memory locki na ramion do tomów oraz do ramion do talerzy, więc dzwonię i mówię co mnie interesuje ( oczywiście nie mówie " proszę pana chodzi mi o coś takiego jak... takie coś, co się zakłada..." tylko wcześniej sprawdziłem w katalogu dokładnie symbol i mówię: chciałem zamówić dwie sztuki memory lock ML191N i dwie ML11" Po pięciu miesiącach czekania okazało się że do sklepu przysłali inne modele, gdy dzwoniłem do Intertonu usłyszałem: "widocznie nastąpiła pomyłka przy składaniu zamówienia..."

 

Inna sprawa to to, że na stronie Intertonu są podane ceny w EURO i to jeszcze NETTO...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...